2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Koca yürekli kizlar neguzel tartiliyosnz :KK70: ben oglumda +20 kg ile doguma gittim bunda mecbr kalmadikca tartlmam heralde :KK70:
Ben kiloya çok takıntılıyım ya burda kızlar bahsediyor ya şimdiden canim sürekli biseyler yemek istiyor falan diye bende aynı öyleydim bide hamileyim herseyi yiyim kafası vardi ama 2.gebeligm de yapmamaya calisacagim sıcaklar da ağırlaşıyor çok zor oluyor

Kızlar
Az önce kan tahlilleri icin devletten randevu aldım. 12 gün sonrasına verdi

Gebelikte devlete gidenler nasıl ayarlıyor bu hastane işlerini, çok zor gercekten.
İyi ki devlete gitmiyorum.
Bir ara sağlık ocağına da sorarım hepsini yapıyorsa oraya giderim diyorum ama bakalım artık.

Kan tahlilleri çıkar sonra doktoruma giderim sıcağı sıcağına

Yalniz ben öğleden sonraya aldım
Aç mi olmak lazım yoksa ? 😀 nasıl olacak o işler?

Bu arada benim bağlı olduğum sağlık ocağı sabah 10:30 a kadar kan alıyor. Sonra kurye gelip alıyor çünkü.

Öğleden sonra git doktor kan tahlili için girişini yapsın. Sen sabah aç karna direk kan alma bölümüne gir..

Kizlar bugune kadr kac kez gittim bana vitamin vermediler grupta tek vitamin kullanmayan benmiyim siz kendinizmi istiyorsunuz dr mi veriyor

Bana da vermedi. Sordum hatta sadece folik asit kullan dedi.

Kan sonucuma göre belki takviye yapar. Çünkü ilk gebeliğimde decavit vermişti. Doğuma kadar içtim.

Canim nerde yaşıyorsun bilmiyorum ama ben sağlık ocağından hic randevu almadım yoğun olmuyor diye direk gidiyorum makinadan tc mi girip sirami alıp giriyorum doktorun odasına
Yarın sabah bi sağlık ocağına gideyim
Nerde olduğu öğrenmek için geçen gün baktık. Kapıda kan tahlilleri 8 ile 10 arası yapılıyor yazıyordu. İçerdeki kalabalığı görünce geri kaçtım
Soracaktım soramadım.
😀

Nerde olduğu öğrenmek için geçen gün baktık. Kapıda kan tahlilleri 8 ile 10 arası yapılıyor yazıyordu. İçerdeki kalabalığı görünce geri kaçtım
Soracaktım soramadım.
😀
2018 senesinden kan tahlili için gecelere öncelik veriyordu hemşireler o yüzden kalabalık gözünü korkutmasın canim😅

Bu arada benim bağlı olduğum sağlık ocağı sabah 10:30 a kadar kan alıyor. Sonra kurye gelip alıyor çünkü.

Öğleden sonra git doktor kan tahlili için girişini yapsın. Sen sabah aç karna direk kan alma bölümüne gir..
Önce öyle mo yapmam lazım? Yani suan gitsem giriş, sabah ta tahlil mi?

Soracaktım soramadım.
😀

Korkma ya girince alışıyorsun :KK48:

Dün fırtına yüzünden kurye gelmeyecek dendi girişimi yaptı. Bu sabah direk kan vermeye girdim. İçerisi dolmuş idrar için wc sırası bekleyenlerle 😂

Kizceler Günaydın sabah test yaptım hayali bir çizgi vardı bat 7 aralik o tarihe kadar bekleyip tekrar yenilicem eğer ki hamileysem doğum tarihi ağustos ama ilk doğum sezeryan olduğu için temmuz sonu gibi olur diye düşünüyorum inşallah bu ay aranıza katılırım dua edin bana 😍🌸
Ayyuy inşallah çok sevinirim senin gelmene😍😍

Kızlar
Az önce kan tahlilleri icin devletten randevu aldım. 12 gün sonrasına verdi

Gebelikte devlete gidenler nasıl ayarlıyor bu hastane işlerini, çok zor gercekten.
İyi ki devlete gitmiyorum.
Bir ara sağlık ocağına da sorarım hepsini yapıyorsa oraya giderim diyorum ama bakalım artık.

Kan tahlilleri çıkar sonra doktoruma giderim sıcağı sıcağına

Yalniz ben öğleden sonraya aldım
Aç mi olmak lazım yoksa ? 😀 nasıl olacak o işler?
Ben hep devlette 9 gibi alıyorumkş kanda veriyim diye oyuzden sabah git , bidah bşdaha uğraşma😀😀

Kızlar bu özele gidenler devlette nasıl kan veriyor? Doktora gidip bu tahlilleri yaptırmam gerek mi diyorsunuz? Çok anlayamadım o konuyu 🙈 özelde tahliller çok pahalı bende devlete yaptırmak istiyorum siz gibi
Özele gitsende , özel nerde yaptırırsan yaptır bana tahlil sonuçkarını getir diyo ister devlet ister özel, bizde özelde çok para tutuyor diye, devlete randevu aldım kadın doğuma. Onlar zaten direk hamile olduğun için kan tahlili yapıyo😍çıkan sonucuda özeldeki doktoruna gösteriyosun

X