2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben devlete randevu aldım ilk defa doktora gidiyormuş hamileliğimi yeni öğrenmiş gibi, testleri yapmayacakmısınız diye sorduğumda bana o kadar itici bi tavırla bi dur bakalım bebek canlansın diyip kovaladı ki beni sinirlendim hepsini gittiğim hastanede yaptım ama sonra öğrendim ki sağlık ocağında hepsi oluyormus, hatta burdan arkadaşlar dedi. Bazıları b12 ve toxoplazma yapmıyormus galiba
Bu arada ben hepsini tok yaptırdım yani karnım açtı ama aksam 6 olmustu ben kan verdiğimde

Cnm genelde gece 12 den sonra ertesi gune randevu açiyorlar bizim burda belki sizinde oyledir ben hep oyle yapiyorum gidecgm gunun gecesi randevu aliyorum
Öyle olsaydi söylerdi sanirim.
40 yılda bi devlet ise yarasın dedım
Sağlık ocağını yapsın ne yapacaksa
Sonra kendi gittiğim hastaneye geri kalanı yaptırayım
Ugrasamayacagım

Kizlar bugune kadr kac kez gittim bana vitamin vermediler grupta tek vitamin kullanmayan benmiyim siz kendinizmi istiyorsunuz dr mi veriyor
Ben bişey demedim bana iki ilaç ismi söyledi biri sadece folik, diğeri vitamin mineral folik karışıktı hangisini istersen onu al dedi. Ben karışık olanı aldım.

Evet ben de ilk defa aldım.

Kız ben agresifim
Karşımdaki insan gibi konuşmazsa ortalığı yıkarım hadsizliğe tahammülüm yoktur

Sağlık ocağını arayayım o zaman.
Deneyeyim bakalım

Öyle olsaydi söylerdi sanirim.
40 yılda bi devlet ise yarasın dedım
Sağlık ocağını yapsın ne yapacaksa
Sonra kendi gittiğim hastaneye geri kalanı yaptırayım
Ugrasamayacagım
Ben mhrs uygulamasndan aldgm icin sık sık takip edebliyorm cok bosluk oluyor randevu iptal eden oluyor sordugunz icin soyledm 12 gun snrasi uzun bi sure cnki

Kizlar bugune kadr kac kez gittim bana vitamin vermediler grupta tek vitamin kullanmayan benmiyim siz kendinizmi istiyorsunuz dr mi veriyor
Doktoru geçtim sağlık ocağındaki hemşirenin de vermesi gerekiyor canim hem d vitamini damla hem de decavit miydi kocaman hap :)

Doktoru geçtim sağlık ocağındaki hemşirenin de vermesi gerekiyor canim hem d vitamini damla hem de decavit miydi kocaman hap :)
Cnm ilk hamilelgmde verdiler (hoş ben icmedim) busefer kan tahlili flan verdm baktilar doktor hc bisi soylemedide vermedide sadece folik asit dedi degerim cok iyi demkki neyse ozeldki randevuma gidince sorarim yinede

Cnm ilk hamilelgmde verdiler (hoş ben icmedim) busefer kan tahlili flan verdm baktilar doktor hc bisi soylemedide vermedide sadece folik asit dedi degerim cok iyi demkki neyse ozeldki randevuma gidince sorarim yinede
Olabilir canim ben çok kg alıyorum diye 3.auda kesmişti vtaminleri sadece kan ilacına devam et normal değil iştahını aciyor demekki dedi doktorum 85 ile doğuma girmistim

Ben dördü hariç sağlık ocağına yaptırdım. Kalanı da gittiğim hastaneye fiyat sorup yaptıracağım.
Ben de dün baktım devlet hastanesi 16 aralık a veriyordu. Saçmalık ya.

Bence muayene ve kan tahlili için iki ayrı sistem olmalı ki kan tahlili için çok beklenmesin

Doktor sabah aç karna diye not düşmüş. Bu sabah verdim kanı. Yarın çıkar dediler ama kısmet

Olabilir canim ben çok kg alıyorum diye 3.auda kesmişti vtaminleri sadece kan ilacına devam et normal değil iştahını aciyor demekki dedi doktorum 85 ile doğuma girmistim
Koca yürekli kizlar neguzel tartiliyosnz ben oglumda +20 kg ile doguma gittim bunda mecbr kalmadikca tartlmam heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…