2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bende memorial için anlaşma yaptım :)
Hayırlı olsun. Ben çok memnun kaldım 2 doğum içinde. Sgk anlaşması yok hastanenin o yüzden kalabalık olmuyor ve ekip çok iyiydi. Sağlıkla aliriz kucağımıza insaallah bakarsın aynı günde hastanede oluruz

Gözün aydin tatlım

Benimde yengem orda dogum yapmıştı cok memnun kalmıştı . Bende o yüzden tercih ettim canım . Amin inşaallah saglıkla huzurla olsun

Kızlar
Az önce kan tahlilleri icin devletten randevu aldım. 12 gün sonrasına verdi

Gebelikte devlete gidenler nasıl ayarlıyor bu hastane işlerini, çok zor gercekten.
İyi ki devlete gitmiyorum.
Bir ara sağlık ocağına da sorarım hepsini yapıyorsa oraya giderim diyorum ama bakalım artık.

Kan tahlilleri çıkar sonra doktoruma giderim sıcağı sıcağına

Yalniz ben öğleden sonraya aldım
Aç mi olmak lazım yoksa ? nasıl olacak o işler?

Öğleden sonra doktorun giriş yapar tetkikleri ister bir sonraki sabah gider kan verirsin canım:)

Kızlar bu özele gidenler devlette nasıl kan veriyor? Doktora gidip bu tahlilleri yaptırmam gerek mi diyorsunuz? Çok anlayamadım o konuyu özelde tahliller çok pahalı bende devlete yaptırmak istiyorum siz gibi

Kızlar bu özele gidenler devlette nasıl kan veriyor? Doktora gidip bu tahlilleri yaptırmam gerek mi diyorsunuz? Çok anlayamadım o konuyu özelde tahliller çok pahalı bende devlete yaptırmak istiyorum siz gibi
Ben ilk gebelikte oyle yapiyordum hic sknti yasamadim direk ozeldki doktorm istedi diyordum ama burda oyle yapip sknti yasayanlar olms doktr yapmamis flan cnm kimiside direj git buraya muayene oluyorum bundna snra burda muayene olucma de gereken testleri yaparlar zaten diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…