2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Valla kızlar ben şok, hastalandım frnalaşınca bir hafta uzak kalınca neler neler olmuş

Listeye benide yazar mısınız?
2. Bebiş
Sat:01.10.2021
İzmir
Tahmini doğum 10.07.2022

Kızlarcım bir şey soracağım 2. Annelerine olacak sorum birazcık ama, stokke bebek arabası kullanan var mı? Ya da bu bebek arabası çok iyiydi çok memnunduk diyen?
Benim ilki travrl sistem yoyko marka bir arabaydı hiç memnun değildim kızımda sevmiyordu 1 yaşında hemen sattım baston tarzı almıştım şimdi ne alsam bilemiyorum. Zamlanacak deniyor fiyatlar alıp koyayım diyorum

Hayırlı olsun gebeliginiz kan sulandirici kullaniyormusunuz

Bizim ailelerde erkek isteği yok hatta 2 kızım olmasından da çok memnunduk başka da düşünmüyorduk ama kısmet şok olduk zaten günlerce ağladım aldırcam dedim kıyamadım kızlarım kız kardeş istiyorlar biz sağlıklı olsun da Allah ne verirse diyoruz ama madem oldu bu kez değişik olsa diye de içimizden geçiyor işte planlı olsa biraz gün falan takip ederdim 3. Çocuğa aslaaaa diyordum ama büyük konuşmuşum erkek çocukları da bana itici gelirdi hiç istemezdim belki o da tutmuştur yada erkek istemiyodun şimdi de isteme deyip Allah kız verdi bilmiyorum Yaşım biraz ileri ve malum bu ara çok hasta bebekler görüyoruz o yüzden en önemlisi hayırlısıyla sağlıkla doğması aslında. Bizimki biraz da toplum baskısı gibi aa yine mi kız diyenler daha 2.de başlamışlardı bu kez zaten hevesli de değilim bir de o laflar beni çok bunaltacak

Stokke bence türkiyeye uygun değil ve fiyatlar uçmuş durumda. Bende bebek arabasi alacağım 3.olacak daha portatif birsey bakacağım mamas papas bir model var aklımda. Kendi aracim var ona rağmen tercih etmezdim. Bide instagramda fenomenlere bakıyorum malum hepsinde var stokke 1 yıl sonra daha hafif pusetlere geçtiler.

Ben kullanımı zor ve ağır arabalar olduğu için travel almadım. Doona kullandım sonra da kabin boya geçtik inanılmaz rahat ettim. Ama doonalar almış başını gitmiş. O yüzden anakucağı da takılabilen kabin boylar bana daha mantıklı geliyor. Amma illa travel baksaydım inglesina trilogy ya da cybex bakardım. Çok şükür bebek arabası ihtiyacımız yok bizim bu fiyatlarla birşey almak çok zor

Boşver o tarz konuşanlar Allahın varlığından habersiz olanlardır. Cahil toplum cinsiyeti bizler belirleyemiyoruz tamamen kader kısmet canım hakkımızda hayırlısı olsun Allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin gönlümüzde olanı versin

Doona var aklımda. Kullanışlı oldu mu? Sence 3.bebek için gereksiz mi? Araba koltuğuna geçene kadar idare edeyim sorna kabin boy alayim diyorum. 1 yıl idare eder mi doona

Benim 2 oğlum var. Sırf bu yüzden hamilelgi söylemedim. Direk cinsiyetle söyleyeceğim

Evet bende portatif bir sonraki aşamada kullanacağım ürün var, ilk bir yıllık bişi istiyorum hem kullanışlı, hafif olsun hem sorun çıkarmasın gibi düşündüm, aklım oyüzden karışık fiyatlar fenaaa.
Evet zaten doona yı inceledim bende oda çok pratik hem arabada hem dışarıda kullanım açısından dmi? Cybex kabin var o cidden rahatlık yani ama yeni doğana bir şey arıyorum şimdilik fiyatlar can yakıyor ne yazık ki

Doona var aklımda. Kullanışlı oldu mu? Sence 3.bebek için gereksiz mi? Araba koltuğuna geçene kadar idare edeyim sorna kabin boy alayim diyorum. 1 yıl idare eder mi doona
Arkadaşımın çocuk 13 aylık olana kadar kullanmış arabada falan memnunum diyordu. Bende onu düşündüm hatta sonra satarım ikinci el olarak dedim ama

Siz araba bakmaya bile başlamışsınız benim 1 çorap dahi alasım yok haftasonu e bebeke gittik az heveslenirim dedim en ufak bir heves heyecan olmadı belki kalp atışını duyunca biraz mutluluk gelir Bende herşeyi dağıtmıştım artık istemediğim için şimdi yeni baştan alacağız ama çok fazla şey almam artık bu son çocuk bağlatacağım 4 e kalbim dayanmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…