2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Valla eğer karşılaştırma yaparsan 12mm olmuş seninde o civar olmuştur iyidir bebiş. 1ay sonrada yani 11-12 haftada istanbul çapaya randevu al dedi ikili tarama testi(zeka testi) için. Özele gittiğim hastaneye sorucam fiyatını çok derse çapada yaparım artık

Ayyy hadi sağlıkla gelsin meleğimiz canım benim gelişmeleri paylaşırız yine mutlaka

Merhaba, Hamile olmadan önce mi ameliyat oldunuz, sonrasında mı?
Benim üç tane küçük küçük ama büyüme yapıyorlarmış gebelikte.

Ikra meyra merhaba canım günaydın arkadaşım tavsiye etti seni keseye göre cinsiyet bakıyormuşşsun rica etsem değerlendirir misin

Eklentiler

• IMG_20211130_113537.jpg
    58,2 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_20211130_113526.jpg
    54,8 KB · Görüntüleme: 64
şu an merak ettiğim kesenin değer kaç olunca görüleceği.. eğer gerçekten kese varsa myomlardan dolayı daha geç görünecek sanırım. Bu yüzden de betadan anlamaya çalışıyor doktor. İki ihtimal var ve ben kötüyü düşünmek istemiyorum. kanama da bir duruyor yine başlıyor tedirginim..

Yarını beklemeniz garip. Bugün gidip muayne olmanız lazım. Böyle durumlsrda randevu beklenmez. Devam ediyor mu kanama
yarını beklememin sebebi dünkü değerin artışı olacak mı diye. doktorun söylemesi yani. anlamak içim beklemek gerekir dediler. usg ve alttan muayenede olumlu olumsuz hiçbir bulgu göremedi.

Benimde bugün 8+1 canım yarın gitcem zaman gerçekten gecmio su heyecan korku ne zaman gecio 9 ay böyle olmucaz inşallah

Merhaba arkadaşlar. Bende kısmetse temmuz annesi olacağım SAT a göre 31 temmuz ama sezaryen olacağı için daha erken olur henüz 5+2 günlük. Süpriz yumurta oldu hiç istemiyordum ama kısmet 3. olacak 2 kızım var içime yine kız gibi doğuyor ama bir de oğlum olsa daha mutlu olurum sanki. Tabi ki öncelikle sağlıklı olsun da hayırlısı. Henüz dr a gitmedim diğerlerinden tecrübeliyim artık kalp atışı daha başlamamıştır diye düşünüyorum haftaya cuma 6+5 günlük olacak o zaman giderim muhtemelen zaten 3. Çocuk fikrine de hala alışamadım.

Hayırlı olsun olsun bebiş bereketiyle güzellikleriyle gelir sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah Hoşgeldiniz

Bence de etmez çok önemlindeğil çünkü. Çevremde yaptıran hatta bilen de yoktu Aksine bu testlerin gebelik düşününce yapılması gerekiyormuş tedavi olabilmek adına.

Bana aslında bazı şeyler garip geldi
Ama bişi demedim
Sonuçta beni ne ilgilendirir

Bir de durduk yere linç yemeyeyım dedim.
Aman dedim amy sana ne
Neyse ne
İnanamıyorum ya neler neler olmuş, hala tam olarak konuları okuyup çözemedim ama şaşkınlıkla içindeyim

Merhaba arkadaşlar 8 hafta 5 günlük hamileyim 6 haftadan beridir mide bulantım çok fazla vardı iki gündür baya azaldı. Daha önceden kalp atışı durması sebebiyle iki tane kürtajım var geçen hafta salı gittiğimizde kalp atışında gelişiminde bir sorun yoktu. Bir sorun var mıdır sizde mide bulantıları nasıl ?

Merhaba canım gebeliğin hayırlı olsun istersen listeye ekliyim seni. Ben oğlum olsun istiyorum ama hayırlısı olsun inşallah. 3 kız kardeşiz bizde hiç erkek yok o nedenle bütün aile hasretiz erkek bebeğe benimde az kaldı belli olucak inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…