2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Aslında benim olayım düşme değil de daha çok kasılma ve benzeri durumlarda kalp durması olur mu.. Aslında bebeğin kolay kolay düşmeyeceğini biliyorum ben sanirim bilinçaltında en çok kalp durmasindan korkuyorum şiddetli hapşırık sonrası gibi 🤷🏻‍♀️ ankara ya dönünce terapiye başlamayı düşünüyorum Aslında ama bakalım korkularım var çok fazla ve farkındayım mesela çoğu kişi hapşırık sonrası kasigi ağrıdı diue bebeğin kalbi durmuş mudur diye düşünmez bence
Düşünür neden düşünmesin o senin bebeğine karşı ne kadar hassas bir anne olduğunun göstergesi terapilik bir durum yok bence. Bebek büyüdükçe düzelecek bence sıkıntı yapma kendine

Kızlar sabah sabah deprem ve fırtınayla gözümü açtım çok korktum. Allah birdaha yaşatmasın doğal afetler hastalıklar çok kötü bir dönemde bebeklerimizi dünyaya getirmeye çalışıyoruz. Allah yardımcımız olsun inşallah 🙏
Evet ilaç için uyaniktim çok korktum baya salldi korkma bebeim diodum bide fırtına korku filmi gibi 😔

Günaydın hanımlar. Dün doktora gittim sata göre 6+3 olmam gerekirken Dr 5+3 ölçtü. Keseyi ve bebeği gördük fakat kalp atışı yoktu. Dr sınırda olabilir haftaya tekrar gel dedi. Aranızda böyle bir durum yaşayan oldu mu

Düşünür neden düşünmesin o senin bebeğine karşı ne kadar hassas bir anne olduğunun göstergesi terapilik bir durum yok bence. Bebek büyüdükçe düzelecek bence sıkıntı yapma kendine
Ne tatlı dillisin sagol canimmmm bi hissetsem zaten hareketini bu kadar korkmam sanırım sonuçta yaşıyor bilirim 🥰

Kızlar sabah sabah deprem ve fırtınayla gözümü açtım çok korktum. Allah birdaha yaşatmasın doğal afetler hastalıklar çok kötü bir dönemde bebeklerimizi dünyaya getirmeye çalışıyoruz. Allah yardımcımız olsun inşallah 🙏
Gecmis olsun cnm deprem olmuş evet ya Rabbım beterinden korusun. Fırtına İstanbul da da felaket oldu uymayan yıkılmayan bisey kalmadi

Ne tatlı dillisin sagol canimmmm bi hissetsem zaten hareketini bu kadar korkmam sanırım sonuçta yaşıyor bilirim 🥰
Az kaldı o günlerde gelecek inşallah bende ilk tekmesini ne zaman atar merak ediyorum arkadaşım asıl o zaman annelik duygusu başlıyor demişti 4 aylıkken hissederiz herhalde 🥰

Günaydın hanımlar. Dün doktora gittim sata göre 6+3 olmam gerekirken Dr 5+3 ölçtü. Keseyi ve bebeği gördük fakat kalp atışı yoktu. Dr sınırda olabilir haftaya tekrar gel dedi. Aranızda böyle bir durum yaşayan oldu mu
Geç döllenme olabilir çok erken zaten ölcumlere göre de haftaya görede beklemek en güzeli 🥰

Canım bende her hapsirdigimda bir şey olur mu acaba diye korkuyorum🙈 hapsiracagim zaman hemen karnımı tututlyorum. 🙈
Ne olacak bizim bu halimiz nasıl geçecek bu aylar bize yıl gibi gelir artık 🤭
Az kaldı o günlerde gelecek inşallah bende ilk tekmesini ne zaman atar merak ediyorum arkadaşım asıl o zaman annelik duygusu başlıyor demişti 4 aylıkken hissederiz herhalde 🥰
Ben ilkinde bes aylıkken hissetmedim ama 4 buçuk olduğunda bi kıpırtı kelebek cirpinisi gibi ni şey hissetmiştim rabbim daha hissedilir şekilde ileri hamilelikte yaşatsın bize sonra da sağlıkla kucağımıza alalım inşallah

Kizlar prilam kullanan var mı aranızda. Ben bulantı için onxyzd diye bir ilaç kullanıyorum çok etki etmiyor .Bir de bu ırkçı mi denesem acaba ?

Ben ilkinde bes aylıkken hissetmedim ama 4 buçuk olduğunda bi kıpırtı kelebek cirpinisi gibi ni şey hissetmiştim rabbim daha hissedilir şekilde ileri hamilelikte yaşatsın bize sonra da sağlıkla kucağımıza alalım inşallah
Valla zor gececek gibi 🙈 Ben ilk hamileliğimde hiç sorun hiç korku yaşamadım. Ama 3 yıl bekleyip çocuk olmayınca şimdi her an kaybedecek misin korkusu🙈 kimyasal mi dış gebelik mi kese göründü acaba bos mu🙈 herşeyi düşündüm. Ama kalp atışını da duydum 💗 Artık evhamlari bırakıp mutlu bir hamilelik geçirmemiz lazım ama olmuyor.
Zor geçecek ama birbirimize destekle atlatacağız inşallah.☺️

Günaydın kızlarrrrrrrr ben dayanamdım tabi bugun yine hastaneye gittim ve yine ultrason fotoğrafını vermediler istedim çıkmıyo dediler ama bebiş 11mm di 12mm olmuş bi haftada büyüyo, etrafındada herhangi bi kanama yok bebek iyi dedi, kan testi ve idrar testi verdim, bide tok karnına kan vermem lazım mış 1 saat bekleyip yine gidicem doktora, ama rahatladım yani 1 hafta sonra yine gördüm😀😀

Ama şöyle diyim ben kalp atışını görmeye geldim dedim çaktırmadım😀 anladı sistemden görüyo tabi onu unuttum😂😂 neyse artık allahdan kan tahlili istedi

5+3 te kalp atışı duyulmaz canım çok küçük. Benim bebeğimin 6+5 te renkli ultrason ile zor görüldü. Acele etme bekle inşallah duyarsın kalp atışını

Amin inşallah canım 🙏🥰

X