2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben bugun gittim ama yakn zamnda dusk yaptigim icin belki ilac verir diye dusundm kontrol olmycktm heleki altan teklif ederse asla karindan bakalm diyince bi sakinca gormedim acikcasi bakti cok erken gitmek kese gorme beklentisine girmek tabiki sacma 6 haftalrda gidip en kotu ihtmalle keseyi gormek daha mantikli ben bthcg hesaplamasi yaptim 12 kasima randevu aldm bir aksilik olmazsa 7.8 binleri bulmasi lazim bthcgnin ozaman 5+1 oluyorum ozman ve gecmis gebelikte 1992 de iken deger kese ve kalp atisini gormustum ama tabi gebelikten gebelige degisyor sabirli olan bekleyebilir bence gayet mantikli ama ben cok sabirsiz bi insanm :KK70: birde obur gebelikte bi cift kese dediler bi tek kese ya yanindaki kanama alani dediler dedilerde dediler erken gidince bi halt olmuyo cidden isler arap sacina donuyo iyce ee diycenki tecrube edinmissin daha niye erken gidiyosun çünkü ben akillanmam dusukten sonra daha pimpirikli oldum :kızgın::kızgın:
İlk gebelikte saldım çayıra idim. Bu sanki ilk gebelik gibi. Ne kadar çok şey bilmek yaşamak o kadar endişe ve panik yapıyor insanı. Yalnız değilsin canım

Son adet tarihine göre hesaplanır gebelik
Evet ama ultrasonda bebiş göründügünde zaten gec döllenme oldugu belli oldugunda ona göre yeniliyorlarmış gebelik tarihin kuzum. Benimde adetimin üzerinden 7 gün gecmisti betam 40 cıktı düsün :) yumurtlamamı 21. Günde gördüm. Bakalım hayırlısıyla kese görünür inşallah bugün bilmiyorum

Evet ama ultrasonda bebiş göründügünde zaten gec döllenme oldugu belli oldugunda ona göre yeniliyorlarmış gebelik tarihin kuzum. Benimde adetimin üzerinden 7 gün gecmisti betam 40 cıktı düsün :) yumurtlamamı 21. Günde gördüm. Bakalım hayırlısıyla kese görünür inşallah bugün bilmiyorum
O zaman zor görünür canim kese. Ben 6. haftaya girdim bugün gorünmez diye endişe ediyorum valla. Aman sağlıklı olsunlarda sağlıkla ilerlesinde geç görelim birşey olmaz 😊😊

O zaman zor görünür canim kese. Ben 6. haftaya girdim bugün gorünmez diye endişe ediyorum valla. Aman sağlıklı olsunlarda sağlıkla ilerlesinde geç görelim birşey olmaz 😊😊
Evet evet bende o konuda hem fikirim sağlıklı olsun yeterki görüneceği zaman önemli değil benim içinde ama doktor görmek istiyor onu anlayabilmiş değilim yani 3-4 haftalık bebeğin zaten zor gibi gözükme ihtimali ama bak bugun tekrar xagirdi gel bakalım diye. Anlamış değilim bebeğe zarar gelir diye korkuyorum

Erken karar vermeyin😅, benim ilk hamileliğimde 6. Hafta da başladı kusmalar. İnşallah, yaşamayız hiçbirimiz🙄
6. haftaya girmemle aşırı uyku hali başladı valla. İşteyim gözlerimi açamıyorum. Kafamı koyacak yer arıyorum

Merhaba canımm hayrlısı olsun inşallah bende aynı senin gibiyim ultrasona falan girdin mi
bende sizin gibiyim sanırım geç döllenme oldu aslında kimyasal da olabilir diye düşünmüştüm ama beta yükselişim iyi olduğu için onu düşünmek bile istemiyorum..

Evet evet bende o konuda hem fikirim sağlıklı olsun yeterki görüneceği zaman önemli değil benim içinde ama doktor görmek istiyor onu anlayabilmiş değilim yani 3-4 haftalık bebeğin zaten zor gibi gözükme ihtimali ama bak bugun tekrar xagirdi gel bakalım diye. Anlamış değilim bebeğe zarar gelir diye korkuyorum
Özel hastaneye mi gidiyorsun

bende sizin gibiyim sanırım geç döllenme oldu aslında kimyasal da olabilir diye düşünmüştüm ama beta yükselişim iyi olduğu için onu düşünmek bile istemiyorum..
Valla bende aşırı stres yaptım 2 gün sonra bnmde güzel yükselmişti rahatladım şmdi biraz da gec döllenme oldugu için yine değer düşük kese falan görünmedi yani haftasını bile söyleyemedi doktor haftaya gidince öğrencez artık

X