2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Belirti bekleme kuzum benim hamileliğim çok rahat geçmişti sadece tansiyonum düşüyodu başım dönüyodu onun haricinde hareketleri hissedene kadar bir belirtim olmadı. Korkma ben korkumda üç haftad abir gidiyodum kontrollere 🤭 hareketleri hissetmeye başlayınca ayda bir gittim.

Doktor sisteme girince arıyolar canım, genelde kalp atışını görünce girerler. Bence kan verme bak ben hala vermedim idrardan takip ediyorum. Adetime iki gün var bugün, üç gün gecilince bir kere vericem sadece. İnsan stres oluyo rakamlarla ☺️
Benim şuan. 3. Gün adet günümde valla insan resmen merak ediyo, anneme söylüyorum kızıyo abartma hamilesin işte gidip durma diyo😂😂

Benim şuan. 3. Gün adet günümde valla insan resmen merak ediyo, anneme söylüyorum kızıyo abartma hamilesin işte gidip durma diyo😂😂
Eskiler çok kurcalama derler 🤭 diyorum ya hareketleri hissedene kadar hep böyle merak ediceksiniz çünkü hiç bişey anlamıyor insan☺️ Bak iki kere kan verdin daha verme direkt randevuna git 🥳

Eskiler çok kurcalama derler 🤭 diyorum ya hareketleri hissedene kadar hep böyle merak ediceksiniz çünkü hiç bişey anlamıyor insan☺️ Bak iki kere kan verdin daha verme direkt randevuna git 🥳
Haftaya salı 5haftalık olucak. İnşallah gel gitle uğraştırmazda kese görünüz , kese görünürse bidaha kalbi duymaya giderim normalde sevmem hastaneleri😂😂😂

Haftaya salı 5haftalık olucak. İnşallah gel gitle uğraştırmazda kese görünüz , kese görünürse bidaha kalbi duymaya giderim normalde sevmem hastaneleri😂😂😂
Garanti olsun diye en son betandan başla hesaplamaya 3000-5000 arası olduğu güne al. Kesin görünür, zaten doktor sana kalp atışı için tekrar randevu verir ondan sonra bir daha 12. haftada gider ikili testini fln da yaptırısın🤭 en güzel hafta resmen bebek olmaya başlıyor çünkü 🥳

Garanti olsun diye en son betandan başla hesaplamaya 3000-5000 arası olduğu güne al. Kesin görünür, zaten doktor sana kalp atışı için tekrar randevu verir ondan sonra bir daha 12. haftada gider ikili testini fln da yaptırısın🤭 en güzel hafta resmen bebek olmaya başlıyor çünkü 🥳
Acaba ozman salıyı iptalmımetsem sanki 3000 lere gelmez daha gibi😂😂

Acaba ozman salıyı iptalmımetsem sanki 3000 lere gelmez daha gibi😂😂
Kaç oluyor tahminen söyle bakayım? Yani ben garamti olsun diye 5000 e göre alıcam mesela çünkü bir gün daha fazla beklerim ama görünmezse fln moralin bozulmasın diye. Biz 3000 diyoruz ama doktorlar da 5000 diyor garanti oldun diye

Kızlar ben dayanamadım yine kan tahlili yaptırdımm az öncee… en geç 2 saate çıkacak sonuç bakalım bakalım :dondurma:

Ben bu sabırsızlıkla 9 ayı nası geçircem bakalım. 674tü 2 gün önce bu saatlerde. Bakalım 1000 üstü olmuş mu

Kızlar ben dayanamadım yine kan tahlili yaptırdımm az öncee… en geç 2 saate çıkacak sonuç bakalım bakalım :dondurma:

Ben bu sabırsızlıkla 9 ayı nası geçircem bakalım. 674tü 2 gün önce bu saatlerde. Bakalım 1000 üstü olmuş mu
😀
Benim de aklımdan geçmiyor degil.ama 2 kere kan verdim 180 ₺ para ödedim
O yuzden ayın 12 sine kadar sabret diyorum kendime

Hadi hayırlısı inşallah😍 haber ver bize de. İşte bu stres yüzünden kan vermiyorum ya benim de ilkinde sıkıntı olmuştu çok etkilenmiştim

Kızlaaar selam, bende belirti olarak hala regl ağrısı gibi ağrı oluyor karnımda ara ara. Sizde de var mı hafif karın ağrısı ? Mide bulantım ve baş dönmem yok gibi. Uyku hali ve yorgunluk oluyor gün içinde. İştahım da pek yok ama yemeye çalışıyorum. Bir de acayip fazla rüya hatırlıyorum uyandığımda. 😂

Kaç oluyor tahminen söyle bakayım? Yani ben garamti olsun diye 5000 e göre alıcam mesela çünkü bir gün daha fazla beklerim ama görünmezse fln moralin bozulmasın diye. Biz 3000 diyoruz ama doktorlar da 5000 diyor garanti oldun diye
Aynen seninkisi daha mantıklı bence beklemek yükselince gitmek gibi cuma kan veriyim değere bakıyım ona göre salo giderim yada iptal ettiririm 1 haftada daha beklerim napalım😀😀 habire hastaneye gidip gelmekden iyidir😀

Kızlaaar selam, bende belirti olarak hala regl ağrısı gibi ağrı oluyor karnımda ara ara. Sizde de var mı hafif karın ağrısı ? Mide bulantım ve baş dönmem yok gibi. Uyku hali ve yorgunluk oluyor gün içinde. İştahım da pek yok ama yemeye çalışıyorum. Bir de acayip fazla rüya hatırlıyorum uyandığımda. 😂
Aynen bende adet belirtisi var 😀😀

Aaa nerde yaptırdın yaa nasıl 2 saate çıkıyo özelmi devletmi

Normalde 1 Kasım’da regl olmam gerekiyordu. Son regl tarihim de 4 ekim. Senin de o zamanlar sanırım ?🙄 Şu haftayı atlatınca geçer belki ağrılar. İnsanı endişelendiriyor ya hu
Korkmayınn ilk haftalar adet gibi oluyo sonra da belirtileriniz gidecek neden yok diyeceksiniz ☺️ İçinizi ferah tutun

Normalde 1 Kasım’da regl olmam gerekiyordu. Son regl tarihim de 4 ekim. Senin de o zamanlar sanırım ?🙄 Şu haftayı atlatınca geçer belki ağrılar. İnsanı endişelendiriyor ya hu
Aynen bende 5 ekimde son adet , 1 kasımdada regl olmam gerekiyodu ozman seninle aynı zamanlarız, kan tahlili verdinmi kaç diye

Yaa çok ilginç, hormonlar hepimizi ele geçirdi 😂 Bugün daha az ağrıyor, yavaş yavaş geçiyor herhalde. Teşekkür ederim canııım🤓
Rica ederim ne demek☺️ Ben çok pinpirikliyin o yüzden anlıyorum sizi ama şöyle düşünün gebeliklerin çoğu sağlıkla ilerler. Tabi ki arada kayıplar da oluyor ama oran olarak çok daha az. Keyifli zamanlar geçirin tadını çıkarın ☺️

X