2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Iyi geceler kızlar bebislerinizi sağlıkla alın kucağınıza baktım ki konu popüler olmuş hemen koştum geldim insalalh bende aranıza katılırım bat 14 Kasım heyecanla bekliyorum eğer olursa 2.gebeljgim olacak benim de yarışmaya İstanbuldan katılıyorum hepinizi öpüyorum kenarda bi yerde bekleyim bende 🌸🥰♥️
Hoş geldiiiin, bebişinle seni bekliyoruz en yakın zamanda 😍🐣

Ben bugun gittim ama yakn zamnda dusk yaptigim icin belki ilac verir diye dusundm kontrol olmycktm heleki altan teklif ederse asla karindan bakalm diyince bi sakinca gormedim acikcasi bakti cok erken gitmek kese gorme beklentisine girmek tabiki sacma 6 haftalrda gidip en kotu ihtmalle keseyi gormek daha mantikli ben bthcg hesaplamasi yaptim 12 kasima randevu aldm bir aksilik olmazsa 7.8 binleri bulmasi lazim bthcgnin ozaman 5+1 oluyorum ozman ve gecmis gebelikte 1992 de iken deger kese ve kalp atisini gormustum ama tabi gebelikten gebelige degisyor sabirli olan bekleyebilir bence gayet mantikli ama ben cok sabirsiz bi insanm :KK70: birde obur gebelikte bi cift kese dediler bi tek kese ya yanindaki kanama alani dediler dedilerde dediler erken gidince bi halt olmuyo cidden isler arap sacina donuyo iyce ee diycenki tecrube edinmissin daha niye erken gidiyosun çünkü ben akillanmam dusukten sonra daha pimpirikli oldum :kızgın::kızgın:
Aslinda bende cok sabirsizim ama olumsuz ufacik bisey duyup stres olmak istemiyorum diger 2 hamileligimde yasim kucuktu cahillik vardi hic bisey anlamadim bu defa her anin tadini cikarmak istiyorum😊

Kızlar ben sigara kullanmıyorum fakat inanılmaz Türk kahvesi tüketiyordum. Günde yaklaşık 4/5 fincan falan 😂 Eşimle üniversitesinden kalma alışkanlıklarımızdan biri. Ama azaltıyorum. Hatta birkaç gündür hiç istemedi canım içmedim de.
Ben de öyleyim. İlk gebeliğimde her gün bir tane bazen iki tane içiyordum. Kafen oranı düşük filtre içmezsen sıkıntı olmaz ☺️

Günaydın kızlar nasıl durumlar bir gelişmeniz var mı. Benim belirtiler sıfır ya olmayınca korkuyorum acaba bi sorun mu var diye. Belirtisi olan var mı ?

Günaydın kızlar nasıl durumlar bir gelişmeniz var mı. Benim belirtiler sıfır ya olmayınca korkuyorum acaba bi sorun mu var diye. Belirtisi olan var mı ?
Günaydın canım valla bendede bişey yok ama kaç haftalık olduğunu da çözemiyrmm doktor da haftya bakıcaz ona dedi merak ediyorum çok 😊 senin nekadarlık🤩

Günaydın canım valla bendede bişey yok ama kaç haftalık olduğunu da çözemiyrmm doktor da haftya bakıcaz ona dedi merak ediyorum çok 😊 senin nekadarlık🤩
Internetten hesaplayınca 5+1 çıkıyor canım. Cumartesi gidecem bende ilk muayeneye

Ben okadar biraksam daha icmemki vall okdr biraktktan sonra icmenizde tuhaf yabls anlamyn kotu niyetle soylemiyorum ama cidden okdr birakablsem dahada icmem zaten sigara cokta matah bisi degil keske bukdr iradeniz varken hc icmeseniz icmesem ay bu sigara of of
Öyle olmuyor, tekrar başlayacak olma fikri motive ediyor😅

Internetten hesaplayınca 5+1 çıkıyor canım. Cumartesi gidecem bende ilk muayeneye
Hayrlısı olsun Rabbim sağlıkla ilerleyip doğmasını nasip etsin inşallah canım 😍 bnmki daha küçük sanırım adetim de 10.gününde öğrendim ama geç döllenme oldu sanırım o yüzden haftasını hesaplayamyrm Bi türlü

Benim ilk oglumda hic belirtim yoktu sifir belirti yani adetim gecince kan vermistim anlmstm hamileligi ve 30 haftama kadr karnim buyuyene kadr ben hc bir hamilelik belirtisi yasamadm ondan snra da sadece cocugun hareketleri cok rahatsz ediyordu cok hareketliydi kaburgalrmi itiyordu resmen bide migde yanmam oluyordu asiri okdr bence belirti olup olmamasi onemli degil bundada belirtilerimj say say bitmez :KK70: zaten kustugum icin hamile oldgmu anldm buseferr bide icim doguyordu

Hayrlısı olsun Rabbim sağlıkla ilerleyip doğmasını nasip etsin inşallah canım 😍 bnmki daha küçük sanırım adetim de 10.gününde öğrendim ama geç döllenme oldu sanırım o yüzden haftasını hesaplayamyrm Bi türlü
Amin canım hepimizin gebeliği sağlıkla ilerlesin inşallah 🙏 ben adetimin 3 gün gecikmesiyle öğrendim. O zamanda hiç belirti yok şuan da acaba bir sorun mu var diyorum

Benim ilk oglumda hic belirtim yoktu sifir belirti yani adetim gecince kan vermistim anlmstm hamileligi ve 30 haftama kadr karbim buyuyene kadr ben hc bir hamilelik belirtisi yasamadm ondna snra da sadece cocugun hareketleri cok rahatsz ediyordu cok hareketliydi kaburgalrmi itiyordu resmen bide migde yanmam oluyordu asiri okdr bence belirti olup olmamasi onemli degil bundada belirtilerimj say say bitmez :KK70: zaten kustugum icin hamile oldgmu anldm buseferr bide icim doguyordu
Demek dizilere filmlere fazla güvenmişiz ya😂😂 orda kusmalar bayılmalar baş dönmesi öyle olmuyormuş demek 😂😂

Amin canım hepimizin gebeliği sağlıkla ilerlesin inşallah 🙏 ben adetimin 3 gün gecikmesiyle öğrendim. O zamanda hiç belirti yok şuan da acaba bir sorun mu var diyorum
Yok canım benimde sadece adet ağrısı gibi ağrım vardı Baska hiç bişeyim yoktu hala da yok 😂 eskiden mış galiba o kusmalarr aşermeler falan 😂 😂

Demek dizilere filmlere fazla güvenmişiz ya😂😂 orda kusmalar bayılmalar baş dönmesi öyle olmuyormuş demek 😂😂
Tabiki ya dizilerdeki gbi olanda vardr ama nadir bence bende en belirgin belirtiler bas donmesi bas donmesi yuzunden olusan migde bulantisi adet gunlermde baslayn gogus sizlamasi yumurtlamadan snra sol kasigimda hep batma hissettim birde rahmim seyiriyordu bu ayda yilda bi basima gelir ama bu ay cok sık seyirdi yuzumde adetten once cenemde sadece bitane asiri köklü sivilce cikar bu yıllardir hic sekmez bu ay ilk kez minik ucu beyazli kökü olmayan sivilceler cikti yuzumun baska yerlerinde kasik agrilarm oldu say say bitmez belirtisiz hamilelik candr yaa :KK70:

X