2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Yazdım canım zaten bekliyorum cevabı 🤗

1- bu üye ne alakası var konunun
2- diğer üye sahte veya değil bunu deşifre edince olmadı sanki (ki ben sahte diyemiyorum şu anda zira konuyu anlamadım bile)

bu tür durumda rapor edip beklemeyi tercih etseydiniz keşke, velevki sahte profil sizden para toplamamış, sizin dolandırmamış böyle deşifre edince ne oldu ben çözemedim.

ben daha fazla yazmayayım sizleri kırmak istemem Mune Mune gelip bence yazar bir şeyler ama yaptığınız yakışmadı bunu bilin. Durup dururken kimse ben hamileyim demez, anne rolüne bürünmez. Keşke böyle yaklaşmasaydınız, özelden çözseydiniz. Gerçekten yaptığınız yakışmadı.

biz kimleri deşifre ediyoruz ; reklamcı, dolandırıcı, sahtekar ama anne rolüne giren birini asla deşifre etmedik.

ben olsam veya biz olsak abla bak durumu biliyoruz gel sana yardımcı olalım derdik, özelden konuyu dinlerdik

2- diğer üye sahte veya değil bunu deşifre edince olmadı sanki (ki ben sahte diyemiyorum şu anda zira konuyu anlamadım bile)

bu tür durumda rapor edip beklemeyi tercih etseydiniz keşke, velevki sahte profil sizden para toplamamış, sizin dolandırmamış böyle deşifre edince ne oldu ben çözemedim.

ben daha fazla yazmayayım sizleri kırmak istemem Mune Mune gelip bence yazar bir şeyler ama yaptığınız yakışmadı bunu bilin. Durup dururken kimse ben hamileyim demez, anne rolüne bürünmez. Keşke böyle yaklaşmasaydınız, özelden çözseydiniz. Gerçekten yaptığınız yakışmadı.

biz kimleri deşifre ediyoruz ; reklamcı, dolandırıcı, sahtekar ama anne rolüne giren birini asla deşifre etmedik.
Diğer üye hürrem hayranı olduğu için arkadaşlar bu arkadaşı da aynı kişi sandı😀

Diğer arkadaş ise sahte bir dünya yaratmış kendine
Ortaya cıkmış. Olay bu kazen

Diğer üye hürrem hayranı olduğu için arkadaşlar bu arkadaşı da aynı kişi sandı😀

buyrun bana yazdığı özel mesaj... konuşmasının sonunda gülümsememiş

Çok teşekkür ederim gerçekten üzüldüm bende. Ne güzel paylaşımlar yapıyorduk bir anda başka bir üye yüzünden zan altında kaldım yazamadım bir daha

ben olsam veya biz olsak abla bak durumu biliyoruz gel sana yardımcı olalım derdik, özelden konuyu dinlerdik
Bambaşka blog sitelerinden aldığı ultrason fotoğrafını bize bebeğim diye gösteren biririnin özelden böyle bir seye cevap dahi vermeyeceğni düşünüyorum ben nedense. Ki burada şüphelenen herkes bugune kadar ağzını açıp tek kelime etmemiş bile. Bugun dışarıdan gelip bunu bize söyleyen kişiden sonra , ve bunu kanıtladıktan sonra herkes tepki gösterdi, bence haklılardı herkes burada özelini anlatıyor yeri geliyor tavsiye alıyor. Hoş bir sey değil bence yaptığı.

Çoğu yönü ile aynı hadi hayırlısı canım inşallah yarın dr görür dinletmese de olur sadece görüyorum kalp atışını desin benim içim ferahlar.. senin de randevun güzel geçsin inşallah hep güzel haberler verelim bu gruptan kimse bebeğini kaybedip çıkmasın inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
İnşallah canım inşallah. :dua:

X