2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ayyy çok iyi yapmışsın yaaaa olmadı bende elektirikli alıyım. Dedim yatağımın yanına koyayım yanımda yakın olsun fln diye düşünmüştüm gerçi o sallanıyo daha güzel sanırım
Canım bu pek kullanışlı olmaz sanırım.
Ozaman kesin burdanda herkesin tarihi tutmucak erken gelicek bebişler😀😀😀
aynen tutmaz aslaa

Öyle sanmışlar ama kazen mahidevranda ifşa edilmemeli diyor. Ki zaten kimse ifşa etmemis sadece gerçek olmayan ultrason resimleri demiş.

Biz deşifre etmedik ki zaten kazen, başka biri geldi o söyledi. Söyleyince Bir baktım ki evet diğer fotosu da netten alınma. Bizim bugune kadar bir seyden haberimiz yoktu. Kaldı ki bu durumu ben detayıyla zaten Muneye bildirdim özelden.
Diğer üyeye de hiçbir ithamım olmadı olamaz da. Ben bizi kandıran kişi için bile peşin hükümlü olmak istemem ama resimler sahte dedim daha bugün.

Aslında insanların tepkisi daha çok yasam tarzı üzerine anlattığı hikayeler olabilir.

Hanı bir insan cocuk hayali kurabilir evet
Olmadığı için
İnsanlara yalan da söyleyebılır bu konuda
Lâkin!
yeni boşanmış, sevgilisinden hamile kalmış. Çocuk doğarsa eski kocasının üzerine geçecekmiş, cok yeni olduğu için boşanma. sevgilisi evlenme teklif etmiş. Eski kocasından da 2 çocuğu var biri daha 7 aylık ve bu çocuklar annede.

Kısaca anlatayım dedim.

Ben anlamadım şimdi bize her gün türlü türlü hikayeler anlatan birini anne olmamış hayatında ama kendine bir dünya kurmuş yazık diye iyi niyet gösterip millete tavsiye vermesini mi dinlememiz gerekiyordu? Burada kadınlar ne dertlerini paylaşıyorlar kaç yıl uğraşıyorlar ama bu kişinin yaptıüı şeyleri yapmıyorlar insanları kandırmıyorlar lütfen bize de dua edin bize de nasip olsun diyolar. Kaldı ki deşifre etmek kişinin kimliğini açıklamak biz böyle birşey yapmadık kendi ismini kendi söyledi. Ama hepimiz iyi niyetimizle onu dinlerken google dan resim bulup paylaşıyorsa eğer bunu büle bile göre göre onun hikayelerini dinleyemeyiz. Burası böyle bi platform değil. Derdi varsa buyursun anlatsın ama psikolojik sorunları varsa da psikoloğa gitsin. Bu insanın kime nasıl zarar vereceğini kimse de bilemez bunun sorumluluğunu kimse alamaz. Şahsım adına iki çocuk annesi olarak utanılacak hiç birşey gçrmüyorum burada. Yalan söylediği ortadaydı kanıtlandı en azından kimseye akıl veremez artık. Hamilelik bu bdv grubunda değiliz.

1- bu üye ne alakası var konunun
2- diğer üye sahte veya değil bunu deşifre edince olmadı sanki (ki ben sahte diyemiyorum şu anda zira konuyu anlamadım bile)

bu tür durumda rapor edip beklemeyi tercih etseydiniz keşke, velevki sahte profil sizden para toplamamış, sizin dolandırmamış böyle deşifre edince ne oldu ben çözemedim.

ben daha fazla yazmayayım sizleri kırmak istemem @Mune gelip bence yazar bir şeyler ama yaptığınız yakışmadı bunu bilin. Durup dururken kimse ben hamileyim demez, anne rolüne bürünmez. Keşke böyle yaklaşmasaydınız, özelden çözseydiniz. Gerçekten yaptığınız yakışmadı.

biz kimleri deşifre ediyoruz ; reklamcı, dolandırıcı, sahtekar ama anne rolüne giren birini asla deşifre etmedik.

ben olsam veya biz olsak abla bak durumu biliyoruz gel sana yardımcı olalım derdik, özelden konuyu dinlerdik
Üslubunuz şaşkınlıkla okuyorum şu an. Site yöneticisi olarak bizlere daha görgü kuralları içerisinde cevap vermeniz gerekir. Biz sizin ailenizden bir kişi değiliz. Bu site kurumsal bir yer ise kurumsal üslup kullanılmalı. Buradaki kadınlar en özel halleriyle yazıyorlar yazılarını ve bunu suiatimal edecek kişiler ortaya çıkarsa haklı olarak buna tepki gösterecektir. Kaldıki kimse kimseye ahlak ve görgü kuralları dışı bir üslup kullanmadı. Biz üyeleri rahatlatacağınız yerde bizleri azarlıyorsunuz. Özür bekliyorum.

Canım bu pek kullanışlı olmaz sanırım.

aynen tutmaz aslaa

Ben anlamadım şimdi bize her gün türlü türlü hikayeler anlatan birini anne olmamış hayatında ama kendine bir dünya kurmuş yazık diye iyi niyet gösterip millete tavsiye vermesini mi dinlememiz gerekiyordu? Burada kadınlar ne dertlerini paylaşıyorlar kaç yıl uğraşıyorlar ama bu kişinin yaptıüı şeyleri yapmıyorlar insanları kandırmıyorlar lütfen bize de dua edin bize de nasip olsun diyolar. Kaldı ki deşifre etmek kişinin kimliğini açıklamak biz böyle birşey yapmadık kendi ismini kendi söyledi. Ama hepimiz iyi niyetimizle onu dinlerken google dan resim bulup paylaşıyorsa eğer bunu büle bile göre göre onun hikayelerini dinleyemeyiz. Burası böyle bi platform değil. Derdi varsa buyursun anlatsın ama psikolojik sorunları varsa da psikoloğa gitsin. Bu insanın kime nasıl zarar vereceğini kimse de bilemez bunun sorumluluğunu kimse alamaz. Şahsım adına iki çocuk annesi olarak utanılacak hiç birşey gçrmüyorum burada. Yalan söylediği ortadaydı kanıtlandı en azından kimseye akıl veremez artık. Hamilelik bu bdv grubunda değiliz.
Çok guzel aciklamissin. Bana da kalsa bdv olsa zaten çoktan ifşa olmuştu uzun bir süre iyi niyetli davrandı herkes anne grubu olunca.

acaba kadınlar kulübü yöneticileri özellikle mi tutuyor bunları

şimdi bu çirkin cümleden sonra sana kalıcı bir tatil iyi gelecektir... karşındakini kendin gibi bilme cevap hakkın olmadığı ve hormon mormon diyeceksin diye çok fazla yazmayacağım sana ama kibarlıktan bahsedip çirkinleşmenin anlamı yok.

Üslubunuz şaşkınlıkla okuyorum şu an. Site yöneticisi olarak bizlere daha görgü kuralları içerisinde cevap vermeniz gerekir. Biz sizin ailenizden bir kişi değiliz. Bu site kurumsal bir yer ise kurumsal üslup kullanılmalı. Buradaki kadınlar en özel halleriyle yazıyorlar yazılarını ve bunu suiatimal edecek kişiler ortaya çıkarsa haklı olarak buna tepki gösterecektir. Kaldıki kimse kimseye ahlak ve görgü kuralları dışı bir üslup kullanmadı. Biz üyeleri rahatlatacağınız yerde bizleri azarlıyorsunuz. Özür bekliyorum.

var mı başka özür bekleyen ?

Neden tehdit eder gibi böyle davranıyorsunuz anlayamadım. Banladım herkesi de banlarım gibi. Doğru mu şimdi bu?

hanımefendi, burada alakasız bir üyeyi ( hurremmsultan hurremmsultan ) zan altında bıraktığında neredeydiniz? ilk mesajı o yazmış onu ben gösterince bir anda kaba kabul edildim sizde hala olayı başka yere çekiyorsunuz. Konu benim mesajım değil ( hurremmsultan hurremmsultan ) denen üyenin diğer hesapla bağlantısı var diyen kişi bu .

tehdit yok, kurallar belli ... ben asla tehdit etmem

Son düzenleme:
Bence de. Yarın unutulacak zaten.

Ne yiyosunuz gün içinde kızlar 🧐
Ne yiyemiyoruz desek daha doğrı🤪😀 ama sanırım bulantı ilacı bugun etkisini göstermeye başladı 3 gündür içiyorum bugun biraz daha iyyidim. Birazda sanırım bende tansiyon düşüklüğü var. Öyle hissediyorum.
Onun içinde akşam işhat açılıyo 😀😀

Neden tehdit eder gibi böyle davranıyorsunuz anlayamadım. Banladım herkesi de banlarım gibi. Doğru mu şimdi bu?

özür dilerim seni( hurremmsultan hurremmsultan ) suçladım, insanlar üzerine geldi demesi gerekirken benden özür bekliyor. Siz yazılanları hiç mi okumuyorsunuz yahu? içinizden biride çıkıp sen bu kızın günahını aldın ondan özür dile diyemedi

hanımefendi, burada alakasız bir üyeyi zan altında bıraktığında neredeydiniz? ilk mesajı o yazmış onu ben gösterince bir anda kaba kabul edildim sizde hala olayı başka yere çekiyorsunuz. Konu benim mesajım değil hurrem denen üyenin diğer hesapla bağlantısı var diyen kişi bu .

tehdit yok, kurallar belli ... ben alsa tehdit etmem
Neyse teşekkür ederiz en azından hürrem bu olaydan aklandı kızlarda rahat eder .
MahidevranSultan MahidevranSultan ne olur bilemem doğrumu yalanmı söyledi ama hanımlar biraz mahidevrandan çekindi oyuzden oldu olanlar . Yinede Teşekkürler

Ben ilacı içtikten sonra herşeyi yemeye başladım maşallah 🤣
Dikkat ediyor musun peki? Yani ben düzgün beslenmeye çalışıyorum aslında hem kilo olmasın hem sağlık açısından , ama bıraksan her seyi yerim

Mesela sabah normal kahvaltımı yaptım asla yumurtasız kahvaltı yapmam, ekmek vs için kahvaltıda ben kendime sınırlama koymuyorum ama çok da yemiyorum.
Öğlen de 2 tabak yayla çorbası içtim
Küçük bi cup da sütlü tatlı
Şimdi de 1 bardak kefir ve ceviz yedim
Bugun daha da bir sey yemem herhalde

fbtl fbtl eyvah yani sizin demenizle bebişler belki ikizler burcu bile olabilir🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️😀
Belli olmaz oladabilir herşeye hszırlıklı olmak lazım ama hiç istemem ikizler olsun 🤪
Ne güzel kendimi tutuyordum kaç gündür :lülülü:
Arada oluyor öyle şeyler 🤩
Canım sen keseyi gördün mü?
Evet canım gördüm 4+5 de
1 ay farkediyor mu 😲 Amanın😲
Bende preeklemsi teşhisi konuldu korkudan bişey olacakmı bebeğime diye strese girdim gecesi suyum geldi 36 haftalık doğdu oğluşum

Ne yiyemiyoruz desek daha doğrı🤪😀 ama sanırım bulantı ilacı bugun etkisini göstermeye başladı 3 gündür içiyorum bugun biraz daha iyyidim. Birazda sanırım bende tansiyon düşüklüğü var. Öyle hissediyorum.
Onun içinde akşam işhat açılıyo 😀😀
Ay böyle de zor ya umarım benim de başıma gelmez 😑

X