2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Eki Görüntüle 2960481
Tecrübeli annişler , ben beşik alıcamodasına o ayrı Ama bunu yatağımın yanına almalımıyım gerek varmı sizce . Fiyatıda ucuz gelince bi düşündüm almayı size sorayım dedim
Bunlar aşırı basit bebek yatınca sağa sola devriliyor😀 eltime hediye geldi hiç memnun kalmadı kullanamadı gidip yatak aldı mecbur

Surrender Surrender bu benim foto attığımı değilde hareketli olan kendi kendine sallananlardan almış
Ben zaten bebeği hep yanımda tutmayı düşünmüyorum ilk 6 ay belki yanımda olur diye böyle bişi düşündüm sonra beşiğinde odasında uyutmaya çalışıcam
Yarım kundak yapıyordum kızımı
Yanına da yan yatış yastığım vardı 2 ye ayrılıyordu onu sağlı sollu koyuyordum.
Beşik hareket halinde bebek sabit kalıyordu, daha sola gitmiyordu yani. Kullanmayı bilene şahane

Ama manüel degil, elektriklisi şahane
Acayip hayat kurtarıcı biŞi

Evet en başından beri bir şüphem vardı ama böyle şeyleri çok önemsemem sanal bir yer hersey mümkün daha neler gördüm gruplarda. Ama nas patlak verdi merak ettlm😀
Bu gruptan olmayan baska bir üye geldi ifşa etti. Ultrason görüntüleri blogdan alınmaymış. Sanırım 457. Sayfadaydı

Yaaaa ben yengeç burcuyum bebişde yengeç burcu olsun diye şey etmiştim yoksa düşmanlığım yok😂😂😂😂hahahah gerçi birazda dengesiz diyolar ama 😂 öylemi sence😂
Azıcık gelgitli diyelim 🤭
Ama her kadın azıcık gelgitlidir ya 😅
Ben de yengeç Burcu severim. Benim 2. Oğlan yengeç tam bir bal böceği 😍 bu da 20 Temmuz görünüyor, bi aksilik olmazsa o da yengeç olur sevinirim ben de 😅

Yaaaa ben yengeç burcuyum bebişde yengeç burcu olsun diye şey etmiştim yoksa düşmanlığım yok😂😂😂😂hahahah gerçi birazda dengesiz diyolar ama 😂 öylemi sence😂
Sen sezeryan bile olsa bir aksilik olmadıkça yengeci bulursun 😀 valla düşmanlık değil ama 2 haziran olacak ve ikizler olacak diye ödüm kopuyordu sonra boğa oldu😆 bide ilk dogumdu normal bekliyordum sagolsun 37+2 geldi😆😆😆

Sen sezeryan bile olsa bir aksilik olmadıkça yengeci bulursun 😀 valla düşmanlık değil ama 2 haziran olacak ve ikizler olacak diye ödüm kopuyordu sonra boğa oldu😆 bide ilk dogumdu normal bekliyordum sagolsun 37+2 geldi😆😆😆
Demeyin öyle ikizlerde can 😅

X