2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bu gruptan olmayan baska bir üye geldi ifşa etti. Ultrason görüntüleri blogdan alınmaymış. Sanırım 457. Sayfadaydı
Baktım simdi tam bir ifşa olmus😀 insanların ne kadar zamanı var cidden ben vakit bulamıyorum. Bende baktım simdi ultrason kağıdında adim soyadım tahmini doğum tarih hersey var cidden😆

Azıcık gelgitli diyelim 🤭
Ama her kadın azıcık gelgitlidir ya 😅
Ben de yengeç Burcu severim. Benim 2. Oğlan yengeç tam bir bal böceği 😍 bu da 20 Temmuz görünüyor, bi aksilik olmazsa o da yengeç olur sevinirim ben de 😅
Biraz daha mulaim olunuyor sanki yengeç biraz duygusalız amaaa napalım😂😂😂 😍😍😍

Baktım simdi tam bir ifşa olmus😀 insanların ne kadar zamanı var cidden ben vakit bulamıyorum. Bende baktım simdi ultrason kağıdında adim soyadım tahmini doğum tarih hersey var cidden😆
Ben o yüzden kırptım işte hep. Bundsn sonra tarihimi kırpmıcam ama :KK70:

İlkınde emzik denemelerim kısa sürdü
Ama bunda ısrar edicem
Sapsarı emzikler varmış
Onu alıcam
Emzikli bebek gibisi yoktur heralde. Verince susuyor 😀
Benim ilkim asla almadi sonra ikincide hastanede verdim o akdar kolay oldu ki bakmak agladi hop emzik ver susuyor arabada evde uçakta neresi aklına gelirse. Yine koyacağım hastane çantasına. Meme reddi yaşamadım hiç.

İlkınde emzik denemelerim kısa sürdü
Ama bunda ısrar edicem
Sapsarı emzikler varmış
Onu alıcam
Emzikli bebek gibisi yoktur heralde. Verince susuyor 😀
Ayyy benim kardeşim küçükken ben bakardım bazen, ağlardı emziği reçel bal sürerdimmm hemen emer kafa rahatlardı oda rahatlardı😂😂 bende alıştırıcam

Ayyy benim kardeşim küçükken ben bakardım bazen, ağlardı emziği reçel bal sürerdimmm hemen emer kafa rahatlardı oda rahatlardı😂😂 bende alıştırıcam
Benım kuzenime bebekken yapıyorlardı bunu yıllaar önce şekere batırıp. Küçücükken bütün dişleri çürümüştü 😓

Benim ilkim asla almadi sonra ikincide hastanede verdim o akdar kolay oldu ki bakmak agladi hop emzik ver susuyor arabada evde uçakta neresi aklına gelirse. Yine koyacağım hastane çantasına. Meme reddi yaşamadım hiç.
Cok denedim, besıkteyken alıyordu sadece
Kısa süreli yani.
Şükür ben de hiç red yaşamadım. Zor bir bebekti ama beni ne tuvalet eğitiminde
Ne meme bıraktırmada, ne yatağını ayırmada zorlamadı. Yag gibi akıp gitti her şey.
27 ay emzirdim

Bakalım bunda nasıl olacak .

Gaz damlası sürüyordum emzıge
4 ay besıkteyken kullandı emzik sadece.

Yazık kiz eskiler ne bal bıraktı bebeklerde ne reçel
Ne şeker 😂

Cok denedim, besıkteyken alıyordu sadece
Kısa süreli yani.
Şükür ben de hiç red yaşamadım. Zor bir bebekti ama beni ne tuvalet eğitiminde
Ne meme bıraktırmada, ne yatağını ayırmada zorlamadı. Yag gibi akıp gitti her şey.
27 ay emzirdim

Bakalım bunda nasıl olacak .
Bence almayan bebek almıyor. Maşallah yaşamadınsa çok şans. Benimde zordu hersey ilkte 2.daha kolaydı herseyiyle neden bilmiyorum belki 2.ci diye😀

Bakın bu emzik.

Eklentiler

• Screenshot_20211128-192640_Google.jpg
    Screenshot_20211128-192640_Google.jpg
    74,8 KB · Görüntüleme: 48
  • Screenshot_20211128-192633_Google.jpg
    Screenshot_20211128-192633_Google.jpg
    67 KB · Görüntüleme: 45
Yok canım bence çocuğu vardı. Aslında baxı şeyleri inanılmaz gerçekçi. Mesela emzirirken hamile kalmayan biri göğsünün acıdığını asla bilmez. Emzirmenin zorlaştığını. Ben orada inandım. Ama acaba böyle bilgiler yazıyormu ki bi yerde. Ya da gerçekten hamile de tekken dikkat çekmek için mi üçüz fln dedi bilmiyorum ki herşey çıkabilir 😂
Bana sorarsan bazı kısımları gerçek bazıları değil. Zayıflama grubuydu sanırım yazmış linç yemişti evlilik dışı diye. Başka bir grup olabilir sonra burada yazdı. Eğer gerçek değilse bile bu kadar uydurmak şaşırtıcı yani entegre bir yalan olur.

Çok şaşırmayın kızlar çünkü bırada bir nisankraliçesi vardı bir ara. Doğum moğum yaptı güya düşünün yani. Kadınlık hakkında her şeyi biliyordu. Bumm erkek çıktı :KK53: bazı kızlar özelini falan anlatmıştı ona :olamaz:
Bende onu yazacaktim o kadar şaşırmaya gerek yok 😀 bu grup neler gördu

2021 Haziran annelerinde Ceyda2000 kullanıcı adını kullanıyordu bu kişi. Yani haziran öncesinde hamile olduğunu söylüyormuş heralde eski olayı veya hayali olayı anlatıyor ben şahsen söylediklerinin hiçbirine inanmıyorum😅
Hatta 2021 haziran annelerinde profil resmimdeki benim gerçekten falan demiş kızlara sanırım ve orada da hır gür çıkmıştı insanlar tepki gösterince sonra o gruptan da ayrılmıştı. ( ben de 2021 haziran annesiyim.)
Ben zaten anlattıklarına hiç inanmadım hikayesinin bir kısmını yazdı okudum ama cevap bile yazmak istemedim çok belli yalan söylediği iki bebekti üç oldu birinin kalbi durmuştu çalıştı neden yapacak böyle bir deyi derseniz bence ya topigi ayakta tutmak için tutulmuş böyleleri yada milletle.dalga geçen vasıfsız biri ama burada boyl şeyler yıllardır okur acaba kadınlar kulübü yöneticileri özellikle mi tutuyor bunları

Ben zaten anlattıklarına hiç inanmadım hikayesinin bir kısmını yazdı okudum ama cevap bile yazmak istemedim çok belli yalan söylediği iki bebekti üç oldu birinin kalbi durmuştu çalıştı neden yapacak böyle bir deyi derseniz bence ya topigi ayakta tutmak için tutulmuş böyleleri yada milletle.dalga geçen vasıfsız biri ama burada boyl şeyler yıllardır okur acaba kadınlar kulübü yöneticileri özellikle mi tutuyor bunları
Daha neler
Yönetimi boşuna suçlamayın

Burası o sekilde işlemez.
Buraya neti olan herkes üye olabilir. kŞikâyet edilirse araştırılır üye.
Belli ki pek bilmiyorsunuz kk yi

X