2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Arkadaşlar hayretle okudum her şeyi. 🙈 Ama gerçekten de boşluk bir şey yok kendinizi üzmeyin biz burada dertleşmek, birbirimizin tecrübelerinden faydalanmak, birbirimize destek olmak, belki bazen ailemizle bile paylasamadigimiz şeyleri paylasmak için bulunuyoruz. Çünkü en iyi çeken anlar 😂
Neyse arkadaşımızın sorunları olduğu anlaşılıyor ortaya çıkanlardan. Çok üstünde durup kendimizi üzmeye gerek yok. Belki çocuğu olmuyordur. Belki evli bile değildir. Ya da kaybetmiştir. Kendince bir depresyondadir ve butun bunları bu sebeple uydurmustur. Kim bilir? Ama gerçekte çok geniş bir hayal dünyası. Ya da çok fazla aşk romanı okumuş arkadas ne biliyim.
Bu arada bana da çok aşırı gelmekle birlikte yine de inanmıştım.🙈

Bazen anlattıklarıyla o kadar çok konu dışına çıkıyordu ki ben hatta ciddi ciddi gruptan ayrılmayı düşünüyordum. Hayat hikayesine bir kere bile cevap vermedim. Ondan başka kimsede özel hayatından bahsetmedi burda. Bazı gruplara göz atıyordum kendi kendime derdim ki oralarda neler konuşuluyor burda ise genelde onun aşk hikayelerinden bahsediliyor. Çok üzücü bir durum gerçekten.

Arkdslar su konuyu okusanıza cok akıcı @MahidevranSultan paylasmıs eylülde senarist olmalı bence harcanıyo burda
Bu konuda sanırım adını falan değiştirmiş, ilk mesajindan biri alıntı yapmış orda adı ceyda1992 gibi birşey.bir sürü kişi de başka bir kullanıcı adı yazmış senmisin diye 🤣 bütün kk yi kandırmış bizim grupda dahil biz anca anladık vay anasını 😲

3 çocuklular çok çocuklular topiğinde görmüştüm ilk ben, hiç şüphelenmedim ne yalan söyliyim. Sadece içimden ne hayatlar var dedim 🤷‍♀️ İyi niyet niyet mi saflık mı benimkisi de bilemedim

Ay gercekten hic sasirmadm bu olanlara. Ben bir isler dondugunu hissettim ama burada kimseyle ugrasamam diye sustum ama kendisi hikaye yazmaktan hic vazgecmedi. Anlattigi hikaye gercekdisina cok yakin ve riskli olmaskna ragmen mutlu mutlu takiliyor. Ben lekelenmem var diye endiseden butun tirnaklarimi yedim. Ultrason fotosundan da birseyler anladim ama belki bilerek kirpmistir dedim ama zsten ozelini saklayan biri degil ki bununla ugrassin.. Klinik durumda bir hasta bu kadar yalan dolana vakit ayiriyor. Ben bir cocukla hicbirseye yetisemiyorum bana cvp verenlere bile donemiyorum. Cikip rezil eden kisiyi tebrik ediyorum 👍👍♥️♥️ burada herkes ozelini anlatiyor kanama dollenme vs. Ben de hakkimi helal etmiyorum. Onun yuzunden sayfalar dolusu bos seyler okuduk. Herneyse.

Valla yalan oldugu belliydi ben 1 kere bile yorum yapmadım kendisine .Hep yazacaktım bu bizimle dalga geçiyor diye ama linç yerdim .eski gönderilerine bile baktım ama bir şey bulamadım .Iyiniyetlisiniz kızlar biliyorum ama hepiniz de ona yorum yaptınız ve o da bunu kullandı. İlgiyi gördükçe uydurdukca uydurdu.
9 haftalik diyor ama ben de o civardayım benim minicik .
Ha bu arada ultrason resminde isim soyisim ve doktor ismi oluyor .Ben özel kliniğe gittiğimden biliyorum .Devlette ve özel hastanede ben görmedim.
Aynen ben de hic yorum yapmadim cunku karsimda endiseli bir anne yoktu. Herseye gulen ondan bundan cocuk yapmis goruntusunde her konusmayi uzatan biri vardi. Boyle davranan universitede bir arkadas vardi. Kendisi agrili idi. Bize kendini iistanbullu zengin biri olarak tanitti. Halbuki hepimiz durumu belli devlet uni ogrencileriydik. Yani ozel okul degildi ki feriha gibi rollere girsin😁 sonra ben bunun universitenin e okul portalina benzer birseyi vardi onun sifresini degistirip ordan eski egitim bilgilerine ulastim. Herkese yaydim. Sonra ne dedi biliyomusunuz. Ben devlet tarafindan ozel gorevliyim o yuzden agrida okudum mecburiyetten. 😁 e simdi neden erzurumda devlet yurdundasin bizim gibi dedik. Yine gorev amacli dedi. Daha bir ton sey. Bilerek ayrintili yazdim ins gorur burdan. Kendisi koylu gariban annesinden utanip hikayeler yazan bir catlakti. Yani boyle insanlar var hayatta.

Yalan dolan islerini gorunce kendi soracagimi atladim. Kizlar dolgulu bir disim vardi kirilmisti ama acimiyor agrimiyordu. Bugun misir yerken kalan disimde ikiye bolundu ama dusmedi bu sefer. Yani cok gicik sekilde sallaniyor. Ne yapacagim bilmiyorum. Cekilmesi lazim ama disetimi kesmeden cekemezler. Tutacak yer cok kucuk. Ignesiz nasil olacak. 3 ay riskli diyorlar. Cektirmesem de iltihap yapar agrir diye korkuyorum. Zaten oldugum sehirde devlet hastanesinde asla randevu yok ozelde yapilmasi lasim bir suru para istemeleri de cabasi. Basina gelen var mi bu disle ne yapacagim 😔

Yalan dolan islerini gorunce kendi soracagimi atladim. Kizlar dolgulu bir disim vardi kirilmisti ama acimiyor agrimiyordu. Bugun misir yerken kalan disimde ikiye bolundu ama dusmedi bu sefer. Yani cok gicik sekilde sallaniyor. Ne yapacagim bilmiyorum. Cekilmesi lazim ama disetimi kesmeden cekemezler. Tutacak yer cok kucuk. Ignesiz nasil olacak. 3 ay riskli diyorlar. Cektirmesem de iltihap yapar agrir diye korkuyorum. Zaten oldugum sehirde devlet hastanesinde asla randevu yok ozelde yapilmasi lasim bir suru para istemeleri de cabasi. Basina gelen var mi bu disle ne yapacagim 😔
Çok geçmiş olsun canım bir fikrim yok ama hamilelikte diş ağrısı çok zor benim ablam 9 ay cekti buyuzden kafasını duvarlara vurma kıvamına geldi acıdan ama doktoru şzin vermedi cektirmesine ablam dogum yaotı sezaryenle ve hemen ilk fırstta gidip cektrdi dşlerini

Canım bende en son gittiğimde sorunlu bir dişim içim görüştüm doktorla, direk biraz daha dayanamaz mısın dedi. Dişim iltihaplı çok ağrı yapıyor dediğimde diş hekiminle görüş sonra tekrar bana gel dedi. Ama pek bir sıcak bakmadı 8-9. Haftaya kadar bekleyelim en az dedi 😞

Bir gün herkes hürremci olacak! 🤣
Yalnız ben hiç şüphelenmemiştim ya ona yanıyorum, ne anlattıysa inandım yani. Gerçi annem hep der sen çok safsın insan bir sorgular öyle inanır diye 🤣 iyi dileklerde bulunuyoruz, üzülüyoruz bide hamile halimizle. Yazık valla cidden.
Mahidevran git bu saraydan!! 🤣
Ben cidden inanmadım..gebeliğine inandım da..yok sevgilim biliyo yok eski eşim..o kadar rahat anlatılordu ki böyle 5 tane ğebelik olacak babalar ortada yok ve gülerek anlatıyordu.bu kadar sorunu olan insan böyle konuşmaz dedim.ama cidden psikolojisi bozuk belli çünkü böyle bi kendini kandırmaca olamaz.eline ne ğeçecekse🤣ne anlıyorsa ğebelik konuşunca

Söylemeden geçemeyeceğim bu mahoo sultan onceki hamilelk topiklerinde wp grubu bile actıklarnı soylemısti ki bende yeniym kk de bi kac konu acıp soru sormuslugum dısında hic bi topikte bukdr uzun kalmamısım cok inandımm bu topiğin samimiyetine cnkü burda boyle 3 kağıtcılıklar yapıldıgından hic haberim yoktu ve konu daha baslarda yeniyken gaza gelip whatsapp grubu kuralm isterseniz demistim bir arkds isimini hatrlmıyorm Allah ondan razı olsn dediki bence burda kimse birbirinin kim oldgnu bilmiyor sormak istdgni rahatca cekinmeden soruyor wp grubuyla cok ozel hayata girms olrz dedi ve beni uyndrıdı mevzuya iyki iyki öyle bisi yapmamısım burda usg paylasırken bile daha dikkatli paylsrm artk cnkü baksana birisi senin usgni alıp milleti kolayca kandırabiliyor cok kotu cidden ya

Ben cidden inanmadım..gebeliğine inandım da..yok sevgilim biliyo yok eski eşim..o kadar rahat anlatılordu ki böyle 5 tane ğebelik olacak babalar ortada yok ve gülerek anlatıyordu.bu kadar sorunu olan insan böyle konuşmaz dedim.ama cidden psikolojisi bozuk belli çünkü böyle bi kendini kandırmaca olamaz.eline ne ğeçecekse🤣ne anlıyorsa ğebelik konuşunca
Evet şimdi düşününce banada saçma geliyor, gerçi ben konuyu baştan sona okumadım tam hakim değilim ama ilk sayfalardaki aldırma mevzusunu falan okumuştum. İşte kimi insanlar böyle şizofren takılmayı seviyor demekki. Bizi de oyaladı boşuna delimidir nedir 🤣

X