2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
2021 Haziran annelerinde Ceyda2000 kullanıcı adını kullanıyordu bu kişi. Yani haziran öncesinde hamile olduğunu söylüyormuş heralde eski olayı veya hayali olayı anlatıyor ben şahsen söylediklerinin hiçbirine inanmıyorum
Hatta 2021 haziran annelerinde profil resmimdeki benim gerçekten falan demiş kızlara sanırım ve orada da hır gür çıkmıştı insanlar tepki gösterince sonra o gruptan da ayrılmıştı. ( ben de 2021 haziran annesiyim.)

Rahatsız galiba

Banada birşey kaybettirmez ama hepimiz birbirimize yardımcı olabilmek adına burdayız. Birbirimizi kandırmaya ne gerek var diye düşünüyorum. Hamileyiz zaten çoğumuz zor süreçlerden geçiyoruz. Bunu düşünmesi gerekmez miydi sizcede. Yani bence bir sorunu var ki profilini kapatmış. Kimse doğrudan kaçmaz

Çok teşekkürler valla anlattığı herşeye inandık. Resmen yalanlarını anlatmasını dört gözle bekledik burda.

Bende 3 gün önce aynı sorunu yaşadım. Dizlerim kopacak gibi ağrıyordu adette de oluyordu. Kasıklarim çok ağrıdı. Doktora dün gittim. Kese ve bebek gayet güzel büyümüş normal hepsi dedi 6+3 bana göre ona göre 6+6 2 cm imiş biraz hızlı büyümüş sıpa. Kordonu gösterdi bu nasıl bı mucize dedim. Allah'ım hepimize sorunsuz şekilde kavuşmayı nasip etsin

Yaaa canım benim çok sevindim, maşallah Ben de yarın gideceğim doktora 6+2 oluyorum yarın, inşallah ben de senin gibi güzel haberler alırım, cevabın için çok teşekkür ederim

Yaaa canım benim çok sevindim, maşallah Ben de yarın gideceğim doktora 6+2 oluyorum yarın, inşallah ben de senin gibi güzel haberler alırım, cevabın için çok teşekkür ederim
İnşallah güzel haberlerini bekliyorum. Kanam alanı var ufak . Onun içinde yatış iğneler ve fitil.

Açıkçası ben de bi yerden sonra inanamadım. Anlatılanlar zaten yeterince garipdi. İkiz, üçüz, dördürze kadar yolu vardı heralde ultrason fotosunu da gördüm fake olduğu belliydi o yüzden de yazmamaya başladım açıkçası. Hayali olaylara ayıracak vaktim de yoktu. Ama birinin çıkıp yazmasına sevindim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…