2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben kullaniyorum 8 yildr neyapsam kendime hakim olamiyorum ama vicdanim beni yiyip bitirecek ama bu sefer soz verdim kalp atisini duydugum gunden sonra agzima surmeyecegim diye nealaka diyceksiniz ama bagimliligi olan bi insan icin cok zor bi durum tutunacak bahane ariyorum kendime

Aynen tahmin ediyorum benim annemde çok içerdive hamiliği boyunca bizdede kardeşimdede hiç bırakmadı bırakmak bağımlılar için biraz zor ama aynen bırakmaya çalış

Tanıdığım hamileyken kullanan herkesin çocuğunda kronik öksürük be bronşit oldu. Ben bunu düşünüp kendimi motive ediyorum.çok savunmasızlar, onlara bunu yapmayalım bemce

Oglumda 20 yasindaydm tecrubesiz ve cahildm ictim ama suan cok pismanim skntisi yok ama hala vicdan azabini cekiyorum bundada ayni halti yemek istemiyorum yapamam yani birakmam lazim hic birsey bebegimden onemli degil

Tanıdığım hamileyken kullanan herkesin çocuğunda kronik öksürük be bronşit oldu. Ben bunu düşünüp kendimi motive ediyorum.çok savunmasızlar, onlara bunu yapmayalım bemce
Abimle bende çok şükür bişi yok ama Kardeşimde astım var meselaaa sıkıntılı cidden

Tavsiyeniz varmi ufakta olsa nebileym misal birakinca cok hircin sinirli bir insan oluyorum

Tavsiyeniz varmi ufakta olsa nebileym misal birakinca cok hircin sinirli bir insan oluyorum
Mesela ben sigarayla özdeşleştirdiğim herşeyi hayatımdan çıkarıyorum. Kahve, nescafe gibi mesela. Sigaranın anne karnındaki bebeğe yapacağı olumsuzlukları okumak da etkili oluyor. 9 ay sonra tekrar başlayacak olmak da motive eder. Sonuçta tamamen bırakmıyoruz

Bu arada birşey sorucam ailelere söylednizmi yoksa bekliyomusunuz keseyi görmeyi
Biz de bekliyoruz ilkinde kan testi verir vermez söylemiştik de şimdi en azından keseyi görelim dedik İkinci olunca
Bizde dayanamdık bugun söyledik anne babalarada
Kayınvalidemler pek hoşnut olmadı moralimiz bozuldu
O ne demek ya?
Ay şimdi gördüm. Valla kimsenin çocuğuna kimse bakmıyor. Hiç moraliniz bozulmasın sizin kararınız
Kizlar gebelikte sigara kullanan varmı
Ben ilkinde içmedim hamileyken doğduktan sonra da 9 aylık olunca başladım. Bunda da içmem erken öğrendiğim için günde 5 fln içiyorum ama kan testi ya da en fazla keseden sonra içmem artık Vicdan yaparım kızımda içmedim bunda içiyorum diye

Bu arada birşey sorucam ailelere söylednizmi yoksa bekliyomusunuz keseyi görmeyi
Kesemiiolurda saglikla ilerlerse gebeligim cinsiyetini ogrenene kadar hatta karnim belli olana kadar kimseye soylemeyi dusunmuyoruz biz. Ben esim ve cok yakin bi arkadasim biliyo sadece yeterli suanda hatta cocuklarima bile soylemedik

Birde ben bu defa daha sakin davranip 6.haftaya kadar dr kontrolune gitmeyi dusunmuyorum yanlismi yaparim acaba ayin 8 inde randevum vardi iptal ettim 18 ine aldim gittigimde kese bebek gorunur belki kalp atisida duyulabilir diye dusundum sık sık gidip stres olmak istemedim bugun kan verdim sonuc yarin cikar 2 defa daha kan verip gidisata gore beklemek istiyorum siz ne dersiniz

İkinci bagimlilik kahve zaten kotu aliskanliklri toptan hayatmdan kaldrmam gerek

Ben okadar biraksam daha icmemki vall okdr biraktktan sonra icmenizde tuhaf yabls anlamyn kotu niyetle soylemiyorum ama cidden okdr birakablsem dahada icmem zaten sigara cokta matah bisi degil keske bukdr iradeniz varken hc icmeseniz icmesem ay bu sigara of of

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…