2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Teşekkür ederim Ben son testime göre ve aradan geçen 5 güne göre yorumladım aslında haftaya değilde artış güzel evet zaten görücez dimi sabret seva:)))
Tabi 4 gun sonra 2000 binleri gorursn ben 1992 degerle dusuk yaptgm gebelkte kesyi gormustuk keseyi gordukten iki gun sonrada kanamam olup acile gittigimde kalp atisini dinletmemisti ama gostermisti pitir pitir canlanan minik bisi

1 derece olanlara soyledim :) dayanamiyorum asla saklayamam saklayanlari tebrik ediyorum keske bende oyle olabilsem 3 ay saklayan var beyaaaa

Aaa nedenmis o cok pardon
5 ay oldu evleneli etrafımızda tevai gören çocuğu olmayan çokvar bizde korktuk deneyelim dedi allah çok şükür ilk ayda verdi bebeğimizi bize. Yeni evlenip hemen hamile kaldım , çalışamıcam fazla diye laf yaptı,, çok çalıştınız hemen çocuk yaptınız dedi .. eşimin moralini bozdular

Onaneymis canim çalisirm kendime calismam kendime şöyle itinayla kursakta heves birakanlardan hiç haz etmiyorum benim hayatmda da var boyleside Allahtna mesafemi koruyorm boyle insanlar kiskanc haset mutluluk cekemeyen insanlar

Onaneymis canim çalisirm kendime calismam kendime şöyle itinayla kursakta heves birakanlardan hiç haz etmiyorum benim hayatmda da var boyleside Allahtna mesafemi koruyorm boyle insanlar kiskanc haset mutluluk cekemeyen insanlar
Gerçekden öyle yaaa ki çalışıyorum yani , zorlanmadığım sürecede çalışıcam. Ama laf yiyiyorum bende mesafemi koruyorumda eşime dedi bana diyemez. Allahdan kayınpederim iyi onlara laf söylettirmiyo Yoksa bizim evlenmemizede karışıyodu kayınvalidem.. ahh ahhh büyüyünce sevdirmicem görücek

Böyleleri hak ediyo ama inceden bi laf sokmak lazim erkendi niye seviyon hic beklemiyoduk flan diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…