2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Hakkınızda hayırlısı olsun, güzel bir aile olursunuz inşallah. Korkmaa, bence onun için de güzel bir haber olsa gerek.
Çok sağol canımcım aile olma kısmı olmaz tabi evlilik pek istediğim şey değil
Onun için güzeldir keşke benim içinde güzel olsa, aman boşverrre akışına bırak

Merhabalar. Dün kan testim beta 141 çıktı..İlk tüp bebek denememiz, takvime göre tam dördüncü haftanın içinde şu an, değer normal mi? İnşallah sağlıklı devam ederse Temmuz annesi olurum
Merhabalar, değerinizin normal olduğunu düşünüyorum ama tabii nasıl arttığı önemli. Ben de 4. Haftadayım dün betam 160 çıktı. İnşallah sağlıklı devam eder

Perşembe günü 5+1 olacağız evde ovulasyon testleri kalmış, yapar yapmaz t çizgisi aşırı koyu çıktı, güzel arttığını düşündüm hcg değerinin, inşallah perşembe günü keseyi de görürüz, bu ilk muayeneye eşiyle giden var mı, eşim de gelmek istiyor da

Canim devlet hastanesinde iceri almiyorlar ya özelse sorun yok ama

Kızlar iyi akşamlar ben geçen hafta iki test vermiştim ilki 26 ekimde 13,8 ikincisi ayın 28 inde 35,76 çıkmıştı. Doktorum randevu verdi cumartesiye ama gelmeden bi test daha yaparsın arada dedi bende bugün test verdim sonuç 568.1 çıktı 5 gün geçti sadece son testle arasından bu ikiz olabilir mi yoksa bana mı fazla geldi testin sonucu bu arada 4+2 bugün

Olabilir de olmayabilir de Arkadaşımın ikizleri vardı iki gün gecikmede 1500 küsürdü

Olabilir de olmayabilir de Arkadaşımın ikizleri vardı iki gün gecikmede 1500 küsürdü
Valla ben gidene kadar ölçtürmeyecektim aslında ki gayette dediğimi yaptım doktorum istedi diye gittim böyle sonuçlarla sürekli test vermicem demiştim hayırlısı görücez bakalım inşallah sağlıklı olsunda bebişlerimiz biz analar böyle görene kadar keseyi bebişleri testlerden yorumlar yorumlar

Cnm ben 4+0 benimde 210 4+2 de muhtemeeln ikiye katlancgi icin 500 olur bence normal guzel bi deger

Evet o heyecan hiç değişmiyor ki kalp atışını duyuyorsun bu sefer ikili testi detaylı taraması hareketlerini hissetmeye başlıyosun vay efendim bir saattir hareket etmiyolar sonu yok asla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…