2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
İçime su serpiyosun böyle diyince benim herşekilde erkek gözüküyor böyle şeylerdr, bende hep kızım olsun istiyorum ilk çocuğum sen böyle diyince seviniyorum
Topiğin %80 ni bacak arası boş istiyo ama bence %40 şanslı kız cıkacka ama %40 ı erkek ilk bebemde cınsıyetn hertrlusune sabırsızdım icim pırpır ediyodu bunda kız dusununce pırpır ediyo içim ve bastan belli kız hissediyorum oglumda erkek hissetmistm dogru ckmstı bundada oyle olur inşAllah yaaaa

Kızlar böyle bişey gördüm buna göre benim bebeklerin biri kız biri erkek .bakalım doğru çıkacak mı ?zizde bakın
Ben ayırt edemedim kendiminkini anlamadım galiba olayı ikiside aynı gibi
Bunlardan tahmin yapılıyor mu şimdi, üçüde kıza benziyor bence yaa

Ben kız istiyorum yaa erkek olur
Ben öyle kızım erkeğim olsun önemli değil ama ileriyi düşününce abla daha çok yardım sever oluyor, oyuzden ilk kız olsun abla olsun kardeşlerine anne gibi olsun istiyorum biraz abi pek öyle olmuyo gibi höt hötler

Aklıma gelmiyor cinsiyette .Oğlum olsa bana farklı gelir .kızım olduğu için alışmışım valla oğlanın herseyi farklı gelir.

Ya benimkilerin erkek sayısı 1 den fazla olursa ağlarım bak ciddi söylüyorum hadi bir tanesi erkek olabilir (üçüde kız olsa keşke) ama yinede kabul. Ama diğer türlü 4 oğlum 1 kızım olmuş ya da 5 oğlum olmuş oluyor ve ben hayatım boyunca kendime benzeyen kızlarım olsun istedim gerçekten çok üzülürüm yaaa. İkinci oğlumda çok büyük bir hayal kırıklığı yaşadım bide bana ilk kız dediler o kadar sevindim ki hemen pembe pembe şeyler almaya başladım sonra erkeğe döndü elimdeki pembiş şeylerle kalakaldım yani anlatamam size ne kadar istediğimi

Cinsiyet rüyaları da oluyor kızımda hep oğlan çocuğu gördüm kız oldu.Bunda da bir defa kız çocuğum vardı rüyamda içime oğlan doğuyor nedense Allah bilir yine de de

Peki her foto atışında karnında 3 bebek tasıyo oluşunun şokunu mucizesini aklıma sıgdıramama kaç puan ben ikizler çin birsey hissedemedim cidden ama tek olan kız bak görürsün
Bende hala inanamıyorum normaldir
Ayyy ciddi misinnnn ben ikizleri kız gibi hissediyorum diğeri de kız olursa var yaa benden mutlusu yok

Aklıma gelmiyor cinsiyette .Oğlum olsa bana farklı gelir .kızım olduğu için alışmışım valla oğlanın herseyi farklı gelir.
Ay dmi bende kız icin oyle düşünyorum sanki ilk bebek gbı olur yine erkek altnacmasına alısmısım cok basit girnti ckntı zarar verdm korkusu yok dıyorum kız olsa korkarm ya nasl kıyarm nasl temizlerm kız bebis ayyy hayali bile cok guzel yaaaaa erkek evlat cok guzel onu yasadım kız evladın guzel hislerinide olmayanlara yasatsın rabbim amiiiin

Benimde öyle oluyor ara ara başlıyor bitiyor.Kayıbından dolayı endişeleniyorsun.İyi düşün iyi olsun.Anne iyiyse bebişte iyidir.
Insallah öyledir canım ya bi kac gun önce oturup kalkarken batan kasık ağrısı, mide bulantısı ile yiyemedim yemek hepsi geçti çok gerginim göğsüm bile söndü sanki

Yaaaa seninkilerin ultrason görüntüleri çok tatlı yaaaa bayılıyorum inşalşah 3de kız olur
Teşekkür ederiz teyzesiii öpüldünüz üçüzler tarafından aminnnn kuzum inşallah senin bebişte kızdır, birlikte büyütürüz kızlarımızı

Kardeşim bit kere Apla oğlumun altını açarmısın dedi beceremedim kızıma alıştığım için

Cinsiyeti baba belirler
Babaları farkli olduğu için senin için umut var demektir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…