2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kizlar bana dua edin.
12.30 da kontrolüm var.
İnşallah ikinci kez sağlam şekilde kalp atışını duyarız Kanamadan sonra korkuyorum açıkçası
İçini ferah tut canım birşey yoktur çoğu gebelikte hafif kanamalar normal sayılıyor. Güzel haberlerle gel

İnşallah bu sefer güzel ilerler ve kucağına alırsın inşallah bebişini

Canım bu yazdığın bana da öyle iyi geldi ki dün bende de olmuştu kanama alanı da gördü doktor ama kalp atışı galan iyiydi şükür benim kendi doktorum bunlar çok sık oluyor normal diye önemsemiyor bile şimdi az az kahve lekelenme oluyor ama böyle atılacakmış zaten ya da vücut kendi emiyormuş umarım hepimizin güzel ilerler

Geç döllenmeden daha küçük olabilir.2 hafta sonra tekrar gidin enazından içiniz rahat eder.

Günaydınlar,
Alışveriş meselesi konuşulmuş. Benim 3. Hamileliğim ama ben her şeyi elden çıkardım kanguru, küvet, beşik, bebek arabası

Eğer aranızda çalışan varsa olmazsa olmazlardan biri süt sağma makinesi.
Yaz bebesi olacakları için müslin örtü iyi oluyor. Bebek arabasını olabildiğince pratik kullanışlı almak önemli.
Bol bol zıbın, ağız mendili(kusan bir bebekse gerekli)
Islak mendil ya da pamuk
Alt açma bezi( tek kullanımlık olanlardan)
Park beşik estetik değil ama çok kullanışlı.

Olmazsa olmazlar gerçekten bebeğe göre çok değişiyor. Büyük oğluma ağız mendilleri hiç gerekmedi çünkü hiç kusmazdı. Küçük oğlum ise sürekli kusardı çok lazım oldu.

İyi olmana sevindim varmış bundada hayır doktorunu bulmuşsun.Bazı doktorlar gerçekten çok iyi oluyor.Allah hepimizi şu hamile döneminde iyilerle karşılaştırsın

Aynen bende öyle .Bebek arabamı vermedim kimseye kaliteli ve iyi olduğu için.sallanan beşik yemek masası hersey gitti.7,8 ayımda almayı düşünüyorum herseyi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…