2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kaç haftalık dedi doktor.Çok küçük galiba.
Normalde 6 haftalık geç dollenme olmuş zaten karından göremedi alttan gördü kalp atışını duydu 2 haftaya ortaya gelmesini bekleriz dedi gelmezse başka bir görüş almamı isteyecek endişelendim o yüzden yaşayan var mı diye

Canım ulturason kagıdında 7+0 yazıyor ama bi yanlslkmı var

Kızlar merhaba dün 7+0 kalp atışlarını duyduk çok şükür doktorum 10.hafta nifty test önerdi.10. haftanifty test yaptırcam.Var mı aranızda nifty test yaptıracak olan???
Yaşla alakalı olarak mı önerdi? Bana risk gorunmezse gerek yok dedi.

Benim ikizlerimde aşağıdalardı biraz üste çıkıp kenara doğru yaklaştılar, doktor sevindi bile böyle olmasına, aşağıda olmadığı sürece pek bir sıkıntı yok diye biliyorum.

Kalp atışını duymuşsun canım bir şey olmaz Allah’ın izniyle kafana takma 2 haftanı zor geçirirsin.iyi düşün iyi olsun .

Vajinismus muydu bilmiyorum ama bende ona benzer bisey yaşadım evlendiğimde ilk gebelikte doktor çatı muayenesinde yaptı 3 kere 5 kere bakamadı kendimi kastigm için bu şekilde normal yapamazsın saatte gelip alttan bakacaklar açılma varmi diye dedi sezeryana aldı beni prenses doğum olsa bile belli bir açılmaya kadar gelip sürekli alttan yoklayacqklqr kuzum ben son güne kadar bekledim kendi sancisuyla gelsin diye ama hin gecincesezeryana aldi doktorum hayirlisi olur inşallah diyelim ama şimdiden bunları düşünme bi şekilde çıkacak önemli olan ikiniz de sağlıklı olun

Kızlar merhaba dün 7+0 kalp atışlarını duyduk çok şükür doktorum 10.hafta nifty test önerdi.10. haftanifty test yaptırcam.Var mı aranızda nifty test yaptıracak olan???
Doktor neden bu testi önerdi canım yaş vb bir risk durumun mu var ?
Cok şükür duymuşsun ya gerisini düşünme duzelir canımmm tam kaç hafta kaç günlük dedi doktor ??

Doktor neden bu testi önerdi canım yaş vb bir risk durumun mu var ?

Cok şükür duymuşsun ya gerisini düşünme duzelir canımmm tam kaç hafta kaç günlük dedi doktor ??
6 haftalık görünüyor bir açıdan ama 6 +2 olması gerekiyor geçen hafta gittiğimde bir açıdan 5+0dı bir açıdan 4+6ydı olabilir dedi doktorum

Sen böyle diyince dahada bi rahatladım valla insna şimdiden düşünüyo sonunu
Valla insan şimdiden düşünüyo ne yalan söyliyim sezeryan zaten büyük ihitmalle en azındna biraz daha içim rahatladı yazılanlardan sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…