2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ayyy inşallah sizinde biter o çileniz diyim ozaman 🥰 bende hep mide bulantısı falan duyunca o yüzden kendimde anormallik hssedyrm ama vazgectm hissetmicem artık 😂😂
Yok yok hissetme, bak ben hayattan soğuyacağım en az 1 aylık sürece gireceğim ve evde 2 küçük ilgi bekleyen oğlum var 🤦‍♀️😅

Tuhaf evlenince hevesi kaçtı gerizekalının
Ben minnet duygumu aşk sanmışım hataymış.
Ayy teşekkür ederim canım 😍 dağları falan delmek gerekiyor illa kavuşmak için herhalde😂
Bundan sonra hakkında hayırlısı neyse o olsun inşallah ❤️

Selvi boylum al yazmalım olabilir belki🤧 Türkan Şorayı karşıma alıp, aynen kanka sevgi emektir diyesim var🤪
Arkaya da nazende sevgilim açarsın birlikte ağlarız olmadı 🥰😂
Ahhh bee Türkan şorayımız ne çekmişsin 😂 vallahi bende herkes gibi roman okur gibi okudum hikayeni ve bugün hepp gözüm seni aradı hikayeni kaçırmamak için 🥰 inşallah herşeyi aşıp kavuşursun uz biran önce ama bence buna şeye rağmen herşeyi kafanda oturursan Bi şans ver ya okadar seneye ragmen adam nekadar seviyorsa artık bikerette üçüz verdi sana bu Bi nimet bence 😂 hakkınızda hayrlsı neyse o olsun inşallah yeni bölümü en kısa zamanda beklyrzz sabırsızlkla🤩🤩

Kızlar selam bugün birden kanamam oldu :KK43: daha çok kahverengiydi ancak kırmızılıklar da vardı korktum yakın bir doktora gittim çok şükür kalp atışını duyduk gayet güzeldi ama kanama alanları var dedi proluton vurdu Progestan fitil zaten kullanıyordum 3e çıkardı. Bir de biraz daha küçük gebelik haftasına göre dedi ama olabiliyormuş sanırım değil mi. Düşük riski var dedi en az 1 hafta 10 gün istirahat diyor korkma ama dinlenmen şart dedi . işe gitmicem mecburen şimdi sildikçe az az kahve leke görüyorum ama daha olacaktır dedi . Endişelenmeyim değil mi :KK43:

Kızlar selam bugün birden kanamam oldu :KK43: daha çok kahverengiydi ancak kırmızılıklar da vardı korktum yakın bir doktora gittim çok şükür kalp atışını duyduk gayet güzeldi ama kanama alanları var dedi proluton vurdu Progestan fitil zaten kullanıyordum 3e çıkardı. Bir de biraz daha küçük gebelik haftasına göre dedi ama olabiliyormuş sanırım değil mi. Düşük riski var dedi en az 1 hafta 10 gün istirahat diyor korkma ama dinlenmen şart dedi . işe gitmicem mecburen şimdi sildikçe az az kahve leke görüyorum ama daha olacaktır dedi . Endişelenmeyim değil mi :KK43:
Moralini yüksek tut ve bol bol dinlen, WC dışında kalkma. ayağının altına da yastık falan koy uzanırken.

Ben ne güzel sevinmiştim bugun lekeler bitti diye 🥲 şimdi şeffaf akıntıyla karışık pembe lekeler gelmeye başladı kızlar. Progesteron hap kullanıyorum, yarın sabah zaten randevum var bekleyeyim mi yoksa doktora gideyim mi sizce :KK43:

Ya aslında son döneme beklemeyecem, ama hemen de öğrenmeyecem. Kız olur da üzülürsem, bebeğimi de üzersem diye korkuyorum. 😟. Sağlıklı olsun, iyi olsun, sürekli cinsiyeti heyecanı olsun, benim yavrular da heyecanlansın istiyorum🥰🥰🥰Yani 30. Haftalara doğru öğrenirim diye düşünüyorum🙈
Canım kaç çocuğun var cinsiyetleri ne onların

Ben ne güzel sevinmiştim bugun lekeler bitti diye 🥲 şimdi şeffaf akıntıyla karışık pembe lekeler gelmeye başladı kızlar. Progesteron hap kullanıyorum, yarın sabah zaten randevum var bekleyeyim mi yoksa doktora gideyim mi sizce :KK43:
İmkanın varsa gitmeni tavsiye ederim. Sabaha kadar stres yaparsın

Bende 5. Haftada aynı şeyleri yaşadım ve WC haricinde asla kalkmadim. Allah'a şükür 5. Günde geçti ve duzeldi herşey. Yüreğinizi ferah tutun. Strese asla girmeyin ve bebeğinizle konuşun 🙏
İnşallah güzel haberlerini de paylaşırsın bizimle 🙏

Yeni yılda zam gelir doğumlara, ben özel hastaneye gitsem yaptırırdım kesin de özel muayenehaneye gidiyorum o yüzden doktorun anlaşması var mı bilmiyorum canım
Ben özel hastaneye gidiyorum. Doğum fiyatını sordum. 3500 dediler. Ama pek çok şey dahil değil. Zam gelme olasiligi da yüksek dediğin gibi. Temmuza çok var. Kararsız kaldım.

Evet evet hikayeye başlamadan önce bize söyle peçete ve müziklerimizi hazırlayıp öyle okuyalım 🤓 sonra ben bi hafta on gün ağlarım aklıma geldikçe 🤣 şaka bir yana inşallah bundan sonra yüzün hep güler canım bu yaşadıklarını hatırlamazsın bile çok çok mutlu olursun ❤️❤️
Çok teşekkür ederim kuzum Allah razı olsun 🥰❤️🙏

Ahhh bee Türkan şorayımız ne çekmişsin 😂 vallahi bende herkes gibi roman okur gibi okudum hikayeni ve bugün hepp gözüm seni aradı hikayeni kaçırmamak için 🥰 inşallah herşeyi aşıp kavuşursun uz biran önce ama bence buna şeye rağmen herşeyi kafanda oturursan Bi şans ver ya okadar seneye ragmen adam nekadar seviyorsa artık bikerette üçüz verdi sana bu Bi nimet bence 😂 hakkınızda hayrlsı neyse o olsun inşallah yeni bölümü en kısa zamanda beklyrzz sabırsızlkla🤩🤩
Yaa teşekkür ederim canım 🥰🥰 anlatırım en kısa zamanda 😍😍

X