2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
canım bilgi alırsan bizimle paylaşır mısın uygunsa yaptıralım
Canım ben bir telefonla konuşup bilgi aldım. Bir de internete bilgi girip aldım. Onları da aşağıda bak resimlerini koyuyorum. Ama doktorumun anlasmasi olması lazımmış. Onu ogrenicem haftaya ona göre karar vericem.

Eklentiler

• Screenshot_2021-11-26-19-34-45-043_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-11-26-19-34-45-043_com.android.chrome.jpg
    86,6 KB · Görüntüleme: 36
  • Screenshot_2021-11-26-19-34-23-933_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-11-26-19-34-23-933_com.android.chrome.jpg
    87,7 KB · Görüntüleme: 32
  • Screenshot_2021-11-26-19-34-02-395_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-11-26-19-34-02-395_com.android.chrome.jpg
    51,7 KB · Görüntüleme: 31
Ben ne güzel sevinmiştim bugun lekeler bitti diye 🥲 şimdi şeffaf akıntıyla karışık pembe lekeler gelmeye başladı kızlar. Progesteron hap kullanıyorum, yarın sabah zaten randevum var bekleyeyim mi yoksa doktora gideyim mi sizce :KK43:
Canim için rahat edecekse bir git acile en azından düşük önleyici iğne yaparlar. Ama kırmızı olmadığı sürece pek bir sıkıntı yok demektir çoğu gebelikte oluyor sıkma canını 💕

Ben ne güzel sevinmiştim bugun lekeler bitti diye 🥲 şimdi şeffaf akıntıyla karışık pembe lekeler gelmeye başladı kızlar. Progesteron hap kullanıyorum, yarın sabah zaten randevum var bekleyeyim mi yoksa doktora gideyim mi sizce :KK43:
Ya canım az önce benimde günlük pedde ilk defa pembe leke geldi napmam lazım 5+5 teyim bende

Kızlar, ben Çarşamba kalp atışını duymusdum 7+0 da o zamanda kadar biseyim yokdu dün sabah midem bulandı ve kustum afedersiniz 😏 bugün de böyle sürekli içim bir bulanık tuhaf birsey tam midem bulanıyor gibi değil elim ayağım böyle bosaliyor gibi midem bir tuhaf.buna iyi gelecek fikirleriniz varmıdir ?

Eğer pembe varsa acile git derim. Bebeğin durumunu görürsün hem.

Bende 5. Haftada aynı şeyleri yaşadım ve WC haricinde asla kalkmadim. Allah'a şükür 5. Günde geçti ve duzeldi herşey. Yüreğinizi ferah tutun. Strese asla girmeyin ve bebeğinizle konuşun 🙏
İnşallah güzel haberlerini de paylaşırsın bizimle 🙏
Çok teşekkür ederim canım inşallah dikkat edeceğim artık 🙏

Ben özel hastaneye gidiyorum. Doğum fiyatını sordum. 3500 dediler. Ama pek çok şey dahil değil. Zam gelme olasiligi da yüksek dediğin gibi. Temmuza çok var. Kararsız kaldım.
Araştır canım avantajlıysa sigorta yaptırman yaptır herşey ateş pahası Allah yardımcımız olsun. İzmir’de geçen sene 4500 du genel olarak şimdi 5 bini geçer

Araştır canım avantajlıysa sigorta yaptırman yaptır herşey ateş pahası Allah yardımcımız olsun. İzmir’de geçen sene 4500 du genel olarak şimdi 5 bini geçer
Temmuzda belki 6yi bile geçebilir. Şimdiden ödemeye başlamak daha cazip sanki🙈 Aynen Allah yardımcımız olsun. Daha bezler mamalar.....🙈🙈🙈

kızlar merhaba,

7+6 haftadayız. Geçen hafta kalp atışını görebildik çok şükür. Genel anlamda iyiyim de bir şey danışmak istiyorum. Mide yanmam genel anlamda var, birde iştahsızım gibi ama yemek yiyorum. Hiç kusmadım mesela belirli yiyeceklerde aklıma gelince midem bulanıyor gibi. Benim gibi olan var mı acaba? Çok merak ediyorum
Ayyy evet bende öyleyim.. bide kabızlık var kuru yedigimden ama sulu gıdalar yiyemiyorum.. pazartesi kontrolüm var soylicem bakalım doktora

Film gibi gerçekten, ama şu var duygun neyse onu yaşamıssın çok güzel bu kısım. Devamını merak ediyorum bende acıklı kısım başlıyor 2.bölümde galiba aldatılma boşanma gibi. 3.kısma geç bence hemen kavuşma😂
Ay iyi hoşta yazmak çok zor oluyor🤣 o kısımlar özellikle duygu geçişleri falan yazar olup çıkarım yakında😂

Yok canıım baksana nurbanu valide sultan bile oldu o yüzükle 🤣 ben olamamıştım.... 🤣
Ay ne ballı kadın cidden, bir şehzadesi var sadece onuda hünkar yaptı 😂 aman sultanım sizinde oğlunuz tahta çıktı en azından, olan benim kara Mustafama oldu 🤣

Yaaaaa daha önce bebiş doğuran hanımlara soruyorum , sezeryan dikişleriniz ne kadarda geçti 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Yada epidural normal doğum yaptıysanız hiç hissettiniz mi, o nekadarda geçti 😀😀 hep merak etmişimdir, eşime diyorum bu çocuk öyle böyle olduda, birde çıkışı var diye 😂

X