2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
İşte bende öyle sanıyordum. Bugün Haziran anneleri grubuna bakiverdim biraz 😄 Orda konuşmuşlar bende merak ettim araştırdım. 9. Ayda bile yaptirilabiliyormus. 3 tane sigorta varmış hamileyken yapan. Sompo, Demir 2 can, mafre biraz daha arastiricam. Bir de hastaneye doğum fiyatlarını sorucam.
Bu şekilde bir şey buldum.

Eklentiler

• Screenshot_2021-11-26-19-34-02-395_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-11-26-19-34-02-395_com.android.chrome.jpg
    51,7 KB · Görüntüleme: 37
  • Screenshot_2021-11-26-19-34-23-933_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-11-26-19-34-23-933_com.android.chrome.jpg
    87,7 KB · Görüntüleme: 37
  • Screenshot_2021-11-26-19-34-45-043_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-11-26-19-34-45-043_com.android.chrome.jpg
    86,6 KB · Görüntüleme: 40
İşte bende öyle sanıyordum. Bugün Haziran anneleri grubuna bakiverdim biraz 😄 Orda konuşmuşlar bende merak ettim araştırdım. 9. Ayda bile yaptirilabiliyormus. 3 tane sigorta varmış hamileyken yapan. Sompo, Demir 2 can, mafre biraz daha arastiricam. Bir de hastaneye doğum fiyatlarını sorucam.
Anladım canım bende araştırayım bakalım gerçi ben doktorumun özel sağlık sigortası ile anlaşması var mı onu da bilmiyorum 😃

Bulantı konuşmanı bile etkiliyor canim
Telde mesela biriyle konuşuyorum, midem bulandı kapatıyorum deyip pat diye kapatıyorum teli muhabbetin ortasında dusun yani.
Konuşurken öğürmeye başlıyorsun zaten
Ayy kabus gibi vallahı :bicak:
Öyle zor ki yaşaman lazım anlaman icin:)
Umarım sen de yaşarsın :KK53: 😂
Ayy korkuttun beni 😂😂
Yok yok ben iyiyim böyle hiç başlamasın o bulantılar 😂
Valla canım sigara istiyor demeyeceğim allahım 🙏😂

Bulantı konuşmanı bile etkiliyor canim
Telde mesela biriyle konuşuyorum, midem bulandı kapatıyorum deyip pat diye kapatıyorum teli muhabbetin ortasında dusun yani.
Konuşurken öğürmeye başlıyorsun zaten
Ayy kabus gibi vallahı :bicak:
Öyle zor ki yaşaman lazım anlaman icin:)
Umarım sen de yaşarsın :KK53: 😂
Aynı ben:110::110:

Ahh canim benim en iyi biz anlarız birbirimizi :KK49:
Ne zaman bitecek acaba. Resmen gün sayıyorum. 3 ayda bitse bari. Evdeki eşyalar yeni, mobilyalar kokuyor, el sabunu bile kokuyor. Yıkadığımız çamaşırlar İlk giyince kokuyor. Her gün yıkansamda terim kokuyor sanki, deodorant kullanamıyorum kokudan, kokusuz bir rollon buldum dün çok şükür . Yemek zor yiyorum, yutamıyorum, ama karnımda hep aç. Telefonda konuşamuyorum diye eşim tripleniyor.

Anlat hadi anlat merak ederim bu sefer 🤣
O zaman 1 günlük yaşantımı anlatıyorum

Öncelikle sabah kalkıyorum vücut sistemin açılıyor ve bulantılar başlıyor:)
Kahvaltıyı öğüre öğüre hazırlıyorum
Dolabın ici kokuyor öğürüyorum ve kusmaya yelltemiyorum ama olmuyor.

Ee mide öğürmeye başladı ya harekete geçiyor psikolojik olarak bile öğürmeye baslıyorsun :bicak:

Çocuğu okula götürürken öğürmeler devam tabi, neyseki maske var da pek anlaşılmıyor.
Yolda diğer velilerle karşılaşıyorum ve zorla konuşuyorum. Cunku öğütmek geliyor bulantıdan
Konuşmayı her şeyi kısa kesip eve dönüyorum
Eşime süpürge yaptırıyorum. Yemeği yapiyorum ve 5 e kadar koltukta yatıyorum .
Aralarda kusmalar oluyor tabi

Sonra çocuğu almaya gidiyorum ve yine birileri konuşmak istiyor
Midem fena tabi, tek tük kişi biliyor hamile olduğumu
Herkese söyleme gereği duymuyorum tabi.

Eve geliyoruz ve çocuğu yemeğini öğüre öğüre kusa kusa hazırlıyorum.
8 e doğru yatırıyorum onu ve ven de koltukta yatmaya devam, uykum gelene e kadar embesıller gibi tv izliyorum
İşlerim güllerim bukantıdan dolayı askıda tabii. İşi kim düşünür. Bulantılar hafiflesin işime devam edicem.

Yattığımda bulantı sistemim kapanıyor işte

Bi g6num boyle geçiyor.
Sonrası yine bulantılar dahıl kısır döngü

Yemek yiyorum ama ağzımın tadı yok
Midem hep bulanıyor
Yanı canım benim
Her şeyden
Herkesten nefret ediyorum şuan

Bulantım gözlerimin açıp
Tekrar kapayıncaya kadar devam ediyor
Hiç-bir şeyin tadı tuzu yok

Ne zaman bitecek acaba. Resmen gün sayıyorum. 3 ayda bitse bari. Evdeki eşyalar yeni, mobilyalar kokuyor, el sabunu bile kokuyor. Yıkadığımız çamaşırlar İlk giyince kokuyor. Her gün yıkansamda terim kokuyor sanki, deodorant kullanamıyorum kokudan, kokusuz bir rollon buldum dün çok şükür . Yemek zor yiyorum, yutamıyorum, ama karnımda hep aç. Telefonda konuşamuyorum diye eşim tripleniyor.
Ay bide yemek yiyemedigin için karnın gurul gurul rezil oluyorsun sen o güzel yemeklere bakıyorsun onlar sana:KK43: 3. Ayda geçer diye düşünüyorum doğuma kadar süren Amy Lee gibi az kişi var😂

Vallahi 2 ay daha çekmeye raziyim
Yeter ki doğuma kadar devam etmesin.
Koku da mide bulandiriyor

Sanki hiç geçmeyecekmiş gibi

Biriyle bisi konuşuyorsun aniden öğürmeye başlıyorsun
Bu durum bile beni mahfetti ya
İnsanin bazen" midem bulanıyor konuşturma " bile demeye takati kalmıyor

Boşver ne güzel işte , bulantıdan ayağa kalkamıyorum sabahları. Demekki rahat geçicek hamileliğin yada belki 7 haftadan sonra bulanır inşallah olmaz tabi😀😀🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Bitirdi beni
Hadii yaa cok kötüymüş herkes öyle dio bende olmamasına seviniyrm tabiide Bi yandan da tedirgin oluyorum işte. İnşallah gecer biran önce seninki de canım benim 😍😍

Sana yemin ederim bi roman almışım da sürükleyici çıkmış da elimden bırakmadan tüm kitabı okumak ister gibi hissedip okudum... biliyorum yaşarken zor ama gerçekten soyle bi geçmişe bakınca resmen bi Türk filmi bir roman...
Kitabın 2. Basımını sabırsızlıkla bekliyorum yeni sayı da ihanet entrika ve yıllar sonra eski sevgili ile yalanlarla bozulan ilişkinin gerçekler ortaya çıkması ile kavuşması olacakmış fragman dan anladim :KK200::rolleyes::KK9::KK9::cry:
Evet ama üşeniyorum yarın anlatayım onu da😂😂😂

O zaman 1 günlük yaşantımı anlatıyorum

Öncelikle sabah kalkıyorum vücut sistemin açılıyor ve bulantılar başlıyor:)
Kahvaltıyı öğüre öğüre hazırlıyorum
Dolabın ici kokuyor öğürüyorum ve kusmaya yelltemiyorum ama olmuyor.

Ee mide öğürmeye başladı ya harekete geçiyor psikolojik olarak bile öğürmeye baslıyorsun :bicak:

Çocuğu okula götürürken öğürmeler devam tabi, neyseki maske var da pek anlaşılmıyor.
Yolda diğer velilerle karşılaşıyorum ve zorla konuşuyorum. Cunku öğütmek geliyor bulantıdan
Konuşmayı her şeyi kısa kesip eve dönüyorum
Eşime süpürge yaptırıyorum. Yemeği yapiyorum ve 5 e kadar koltukta yatıyorum .
Aralarda kusmalar oluyor tabi

Sonra çocuğu almaya gidiyorum ve yine birileri konuşmak istiyor
Midem fena tabi, tek tük kişi biliyor hamile olduğumu
Herkese söyleme gereği duymuyorum tabi.

Eve geliyoruz ve çocuğu yemeğini öğüre öğüre kusa kusa hazırlıyorum.
8 e doğru yatırıyorum onu ve ven de koltukta yatmaya devam, uykum gelene e kadar embesıller gibi tv izliyorum
İşlerim güllerim bukantıdan dolayı askıda tabii. İşi kim düşünür. Bulantılar hafiflesin işime devam edicem.

Yattığımda bulantı sistemim kapanıyor işte

Bi g6num boyle geçiyor.
Sonrası yine bulantılar dahıl kısır döngü

Yemek yiyorum ama ağzımın tadı yok
Midem hep bulanıyor
Yanı canım benim
Her şeyden
Herkesten nefret ediyorum şuan

Bulantım gözlerimin açıp
Tekrar kapayıncaya kadar devam ediyor
Hiç-bir şeyin tadı tuzu yok
Yani nediyeceğimi bilemiyorum şu anda allah yardımcın olsun bir an önce normale dönersin inşallah canım 😳😳☺️

Ay bide yemek yiyemedigin için karnın gurul gurul rezil oluyorsun sen o güzel yemeklere bakıyorsun onlar sana:KK43: 3. Ayda geçer diye düşünüyorum doğuma kadar süren Amy Lee gibi az kişi var😂
Sorma canım eşim duyuyor gurultuyu gülüyor, fabrika çalışıyor diyor😁 millet aç açç! 🤪
Screenshot_20211126_195557.jpg

X