2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Vay beeee ama eski eşinde baya fenaymış yaani arkadaşının sevgilisine göz dikicek kadar . Ve ona yalanlar söylicek kadar, ulan derler adama madem böyle şeyler yaptın neden karını aldattın pislik😡🤬🤬🤬
Böyle boşluklarda biri yanında olduğunda güldürdüğünde eğlendirdiğinde snei düşünüyomuş gibi yaptığında kesinlikle biz kadınlar hemen yumuşuyoruz ilgi delisiyiz😍
Ama eski eş amacına ulaşamadı malesef, eski aşıklar buluştuu💪🏻💪🏻 Oda anca sizi artık uzakdan mutluluğunuzu izlerrrr 😍😀😀
Tuhaf evlenince hevesi kaçtı gerizekalının
Ben minnet duygumu aşk sanmışım hataymış.
Ayy teşekkür ederim canım 😍 dağları falan delmek gerekiyor illa kavuşmak için herhalde😂

Aklımdan geçeni de me
n'olur:KK45:
Allah'a şükür. Hiç bulantı yaşamadım. İgrendim ama o kadar büyütülecek kadar değil. Sadece yapmak istemeyince midem kötü diyorum eşime. Sağolsun adam işten gelip bı de yemek yapiyo 🥰

Şuan ki tek sorunum ara ara olan kanamalar 😥
Onunla ilgilide yarın inşallah doktora soracağım niye oluyor. O kadar dikkat etmeme rağmen niye bu sorunu yaşıyorum bilmiyorum

Gerçekten film tadında bir hikaye.. tekrar nasıl bir araya geldiniz çok merak ediyorum.. eski eşinede bir şey demek istemiyorum sonuçta çocuklarının babası allah akıl fikir versin diyebiliyorum sadece. Madem aldatacaktın neden iki sevenin arasına girdin be adam? Ben ağlayacağım galiba ya zaten hormonlar tavan 😢😢
De de istediğin kadar sövebilirsin ona🤣
Ayy ağlama kıyamam sana sultanım 😍

Kızlar doğum için sağlık sigortası yaptıran var mı aranızda? Ben sadece sigortayı yaptırıp hamile kalmadan 1 sene beklenen sigortaları biliyordum. Bugün araştırdım; hamileyken yapılabilen sigortalarda varmış. Kafama yattı gibi biraz. Yaptıran var mı hiç?
canım bilgi alırsan bizimle paylaşır mısın uygunsa yaptıralım

Allah'a şükür. Hiç bulantı yaşamadım. İgrendim ama o kadar büyütülecek kadar değil. Sadece yapmak istemeyince midem kötü diyorum eşime. Sağolsun adam işten gelip bı de yemek yapiyo 🥰

Şuan ki tek sorunum ara ara olan kanamalar 😥
Onunla ilgilide yarın inşallah doktora soracağım niye oluyor. O kadar dikkat etmeme rağmen niye bu sorunu yaşıyorum bilmiyorum
Bazılarının hamileliği kanamalı geçiyormuş
Doktorun tabii en net cevap verecektir yarın .

De de istediğin kadar sövebilirsin ona🤣
Ayy ağlama kıyamam sana sultanım 😍
Zaten normalde de çok duygusal bir insanım, tam bir yengeç burcuyum yani + hormonlar 😒
Bu hikaye beni ağlatır ama finali bekliyorum tutuyorum kendimi şu an 🤣
Sövüyorum o zaman adam bildiğin yeşilçamdaki kötü karakterlerden 😡😠

Zaten normalde de çok duygusal bir insanım, tam bir yengeç burcuyum yani + hormonlar 😒
Bu hikaye beni ağlatır ama finali bekliyorum tutuyorum kendimi şu an 🤣
Sövüyorum o zaman adam bildiğin yeşilçamdaki kötü karakterlerden 😡😠
Yengeç burcunu çoook severim, bende boğayım🥰
Yaa aldatılma hikeysini anlatınca ben hariç herkes ağlıyormus falan yerim sizi😍
Yeşilçam az kalır, yaz dizisi kötü karakterlerinden🤧

Ayy inşallah benimde öyledir olmadıgı için şükredyrm tabkiii ama yarın kalp atışını da duyarsam rahatlıcam inşallah 😂
Yarın tam kaç hafta kaç günlük olacaksın canım?
Arttırıyorum bir Yengeç de benden 😅

Ay desene iyi anlaşacağız 😍
Ben kesin ağlarım Önceden haber ver peçete selpak hazırlayayım yanıma 🤣
Bu hikaye bana bir yeşilçam filmini hatırlatıyor ama ismi gelmiyor aklıma. Oradaki kötü bi karakter canlandı gözümde sanki 😡😡

Ay desene iyi anlaşacağız 😍
Ben kesin ağlarım Önceden haber ver peçete selpak hazırlayayım yanıma 🤣
Bu hikaye bana bir yeşilçam filmini hatırlatıyor ama ismi gelmiyor aklıma. Oradaki kötü bi karakter canlandı gözümde sanki 😡😡
Selvi boylum al yazmalım olabilir belki🤧 Türkan Şorayı karşıma alıp, aynen kanka sevgi emektir diyesim var🤪
Arkaya da nazende sevgilim açarsın birlikte ağlarız olmadı 🥰😂

Selvi boylum al yazmalım olabilir belki🤧 Türkan Şorayı karşıma alıp, aynen kanka sevgi emektir diyesim var🤪
Arkaya da nazende sevgilim açarsın birlikte ağlarız olmadı 🥰😂
Evet evet hikayeye başlamadan önce bize söyle peçete ve müziklerimizi hazırlayıp öyle okuyalım 🤓 sonra ben bi hafta on gün ağlarım aklıma geldikçe 🤣 şaka bir yana inşallah bundan sonra yüzün hep güler canım bu yaşadıklarını hatırlamazsın bile çok çok mutlu olursun ❤️❤️

X