2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bende 14 temmuzu istiyorum ama bana 7 sini verdi bir türlü ısınamadım tarihe benimde 17 temmuz normal günüm değiştirsem mi diye aklımda
14 yazmışım, şimdi farkettim 13.temmuz olacak yani Bayramdan sonraki ilk gün oluyor. 15 temmuz da resmi tatil galiba ve oradan haftasına bağlanıyor. Ben de bu kadar tatil arasında kalmak istemezdim.

Gerçi sütüm olursa buna gerek kalamaz tabikideeee , ama dediğim çok az bişi , sarılık olup hastanede 1 kaç gün kalıcağına en azından çokmaz bişi versem bi sorun olmaz herhalde , annem hepimizde yapmış..

Biliyosun annelere yok dersen, zaten hepiniz çok biliyosunuz derler😂😂😂
Benim annem de esimin annesi de biz iki tane büyüttük der, karışmaya kalkarlar😁 artık şartlar eşit buyursunlar bakalım 😁
Şekerli su vermem ama sütüm az olursa hiç uğraşmam direkt mama. Sarılık olmasındansa mamanın tadini alsın tercih ederim🍀 ama duydum evet şeker olayını😅

Şekerli su olayını bizim hemşire akrabamız önermişti ama biz aşırı pimpirikli ve araştırmacı bir çift olarak asla yanasmamistik o zamanlar. Sonra sarılık uzayınca verdik mi unuttum. Bu sefer uzarsa ben uzatmam veririm.

Benim doktor suda doğum için pek hijyenik değil dedi. İstersen sancını suda Çek doğum esnasında alalım seni dedi. İlk doğum da öyle olmuştu benim su çok rahatlatıyor.
Ayy bir de uykum gelmişti benim acayip. Sancı bir yandan uyku bir yandan 😂
Benimki genelde suda doğurtuyo desem yeridir 😂 çok rahatlattığını duydum ben de bir de benim ssvd yani rahatlatır biraz olursa🙏🏼 Bir de suda olunca yırtılmalar daha az oluyomuş

Benim sadece kızımın ve benim kıyafetlerimle bir valiz doldu ki gerçekten sadece en lazım olacakları koydum senin süslerle çok normal
Değil mi ama, burdaki küçük çantaları gördükçe dertlendim ama hep ihtiyaç olan şeyleri koydum. Kalın battaniye almadım ama gerekir mi bilemedim İzmir sıcağında

Değil mi ama, burdaki küçük çantaları gördükçe dertlendim ama hep ihtiyaç olan şeyleri koydum. Kalın battaniye almadım ama gerekir mi bilemedim İzmir sıcağında
Yok yahu asla gerekeceğini sanmam her zaman derler ki kendi giyimimizden bir kat fazla giydirin bebeklerinizi ki penye battaniyeleri de olacak neredeyse bizden iki kat fazla olacaklar

Sağlıklı olsun canım öyle deme benim ki de çok kilo almadı mandıra gibi ev kaç çeşit peynirle besledim ama okadar oluyo sağlıklı olsunlar zayıf bebekler daha çabuk gelişiyor diyorlar
Allah var kiloya hiç takilmam. Gelişim geriliği olmasın veya iki haftadan daha fazla geri çıkmasın yeter ki 💙

Bende izmirdeyim canım kalın battaniye almadım hastane çıkışının battaniyesi isimli hastane çıkışının battaniyesi birde müslin örtü aldım yeter sanırım

X