2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
3A8C8811-D278-486B-B78E-D5264604CBE3.jpeg C54E2EB0-608E-42B2-AD88-286025D700B8.jpeg 0EB60FCA-EE7A-4E59-929D-746A1AE3FC41.jpeg

Bunlarıda ben yaptım🥰 Birine kolonya dolduracagım digerine renkli draje koyucam☺️

Aynen benimde yaaaaa yeminleeeee 3-4 şey almışım yenidoğan almak istiyorum kimse aldırtmıyo, tekde dışarı çıkartmıyolar😂😂 kaldım öyle😂

Niyeki kız ama B +😂😂😂 benimki AB +😂😂
Yenidoğan sarılığı bi çeşit kan uyuşmazlığı çünkü. Ab+ annelerin bebeklerinde az oluyormuş. Benim de ab+. ☺️ Şanslıyız.

kac kere bebek gobegimi sarstı. Sallandim resmen. O zamanlar sancı oldu sanmıstır makine olabilir. Nst cekinirken ekranı göremiyordumben k anı takip edemedim
Benim gittiğim makinede kalp grafiği gibi şekiller de oluyor .çok da sağlam bir makine gibi gelmedi. Bana hep atariyi hatırlatıyor 😁

Nasıl yanii ıkınmaya gelene kadar lavman yapılmıyo mu😵‍💫

Ben acıbademle konuştum bu konuyu. Hastaneden hastaneye değişiyordur ama bana günlük 10 binden başlıyo dediler. Yenidoğan sarılığı olursa o da 7000 imiş.

Bu bebek baskı yaptığı için oluyormuş kanala girmeye çalılıyormuş ve normal isteyenler için iyi bir şeymiş 😊
Ay hadi İnşallah canım 🙏 ayaktayken oluyor uzanınca iyiyim.

Hatta sallamak yerine kaşıkla karıştırın diyorlar hava kabarcıkları olup gaz yapmasın diye
Aslına bakarsanız bir bebeği en güzel kendi annesi büyütüyor. Artık elimizin altında İnternet de var .onların saçma sapan uygulamaları bebeği daha cok hasta ediyor .bizim kv kızının bebegine bir mama yapıyordu sanki mikshake yapıyor kadın. Salla babam salla .halbuki sallamak çok yanlışmış. Gaz yapıyormuş. Yan yan yapmak gerekirmiş. Ama sorsan deneyimliler😏😏😏

Cumartesi inşallah çantamı hazırlamayı tamamlayacağım artık. Tek çanta sığmayacak gibi ama ya ona sinir oldum
Bende eksiklerimi alacagım hafta ici hazırlarım diye düsünüyorum.. Kız kıyafetler el kadar zaten sıgar cok bisey de koyma lazım oldukca alırlar zaten kac gece kalıcan ki. Burada sezeryanda 3-4 gece kalıyosun ama hastane herseyini veriyor ben onların kıyafetlerini giydirmiyorum ama 🤣 Cok sertler ve yıpranmıs oluyorlar.

Cumartesi inşallah çantamı hazırlamayı tamamlayacağım artık. Tek çanta sığmayacak gibi ama ya ona sinir oldum
Ben vallaaaa valiz hazırladım bi tarafına kendimle bebek kıyafelerini koydum hurçlara.
Diğer tarafada kapı süsümü koydum hepsi içinde daha rahat😃😃 1 çanta yetemzdi , birde abartmadım da cidden hiç bişiyi

Bende eksiklerimi alacagım hafta ici hazırlarım diye düsünüyorum.. Kız kıyafetler el kadar zaten sıgar cok bisey de koyma lazım oldukca alırlar zaten kac gece kalıcan ki. Burada sezeryanda 3-4 gece kalıyosun ama hastane herseyini veriyor ben onların kıyafetlerini giydirmiyorum ama 🤣 Cok sertler ve yıpranmıs oluyorlar.
Ya sadece 3 takım koydum bebeğe bi de battaniye çanta doldu 🤭

Ben vallaaaa valiz hazırladım bi tarafına kendimle bebek kıyafelerini koydum hurçlara.
Diğer tarafada kapı süsümü koydum hepsi içinde daha rahat😃😃 1 çanta yetemzdi , birde abartmadım da cidden hiç bişiyi
Ya benim de en küçük boy valizim var annem kullanıyor ama şimdi evde. Sanırım onu hazırlayacağım. Geniş geniş daha iyi olacak gibi

Benim gittiğim makinede kalp grafiği gibi şekiller de oluyor .çok da sağlam bir makine gibi gelmedi. Bana hep atariyi hatırlatıyor 😁
🤣🤣atari de iyi benzetme. Yok o denli tost makinesi kıvaminda bi makine degildi de. Bilmiyorum ben göbegi salladim azcuk bebek uyumasn hareket etsn diye ama ne bilem ya sancı olsa 100 falan olmuş hic bisey hissetmedim ki 100 de bişiler hissederdm heralde

Ya benim de en küçük boy valizim var annem kullanıyor ama şimdi evde. Sanırım onu hazırlayacağım. Geniş geniş daha iyi olacak gibi
Ben de kucuk bo valize koydum. Doldu ama tıka basa d3gil. Evim hastaneye uzak ihtiyatlı davrandm bi tik fazla aldm. Ama valiz almamın sebebi icindekini daha rahat bulmak koymak. Saplı cantalarda üst üste olunca biseyleri bulmasi zor geliyor. Bi de koyarken alirken cantanin agzi yüzü egilip duruyor . Iki parca esya koycak olsam yine valizi alirdim. Sert ya dısı hem yamulmaz hem de icine koy kpa ac h3men bul al bana rahat geliyo

🤣🤣atari de iyi benzetme. Yok o denli tost makinesi kıvaminda bi makine degildi de. Bilmiyorum ben göbegi salladim azcuk bebek uyumasn hareket etsn diye ama ne bilem ya sancı olsa 100 falan olmuş hic bisey hissetmedim ki 100 de bişiler hissederdm heralde
Salladın ya belki ondan oyle oldu. Derin nefes alıncada sancı cıkıyo gozukuyo.

X