2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Mesela benim nst de çok zikazakli çıktı. Özellikle bebek hareket edince zirve yaptı alet .60 lara falan çıktı ama doktor önemli değil dedi .
kac kere bebek gobegimi sarstı. Sallandim resmen. O zamanlar sancı oldu sanmıstır makine olabilir. Nst cekinirken ekranı göremiyordumben k anı takip edemedim

Napiyor bu manyak 😂😂

Eklentiler

• IMG_20220616_162023.jpg
    IMG_20220616_162023.jpg
    101,2 KB · Görüntüleme: 95
Annemin zamanında bizim doktor başhekimmiş, bzi doğdukdan sonra doktor çocuğa 1 kaşık şekerli su ver sarılık olmaz demiş,
devlet hastanesi odada 6 tane bebek varmış ozmanlar ,
5ide sarılık geçirdi ne sen ne abin ne kardeşin bu şekilde sarılık geçirmediniz dedi ..
siz hiç duydunuz mıu bunu etrafınızda.. azcıkda olsa belki annemi dinler verirm ben 🤔
Annenin kan grubu ab Rh + olabilir mi? 😂

İnternetten halı veya fon perde yaptıran var mı kızlar güvenilir bir sayfa arıyorumda. Yaptırıp memnun kalan varsa 🤗

Bizim ebe de tuvalet hissi son anda gelirse herşeyi koyveriyoruz dedi. 😂 Yani tuvalet hissini bastırmayacaksın, çoğu zaman o bebek oluyor zaten. Tuvalet de olsa tamamen vücutta ne varsa çıkarmaya odaklı olacaksın dedi. Bayağı anlaşılır anlattı. 😬
Nasıl yanii ıkınmaya gelene kadar lavman yapılmıyo mu😵‍💫
Şimdi size 10 puanlık soru 😌

Allah göstermesin ama diyelim ki bebeğimiz erken doğdu ve küveze girmek zorunda kaldı .

Bu süreci bilemediğimiz için ve günlük fiyatıyle ilgili hiç hastanenizden bu gibi önceden bilgi aldınız mı ?
Mutlaka farklılıklar olabilir hastaneden hastaneye ama doğum ücretleri bu kadar dev asa iken açıkcası bu bende bi soru işareti oldu .
İlk etapta gittiğimde bunu öğrenmem lazım ..
Ben acıbademle konuştum bu konuyu. Hastaneden hastaneye değişiyordur ama bana günlük 10 binden başlıyo dediler. Yenidoğan sarılığı olursa o da 7000 imiş.
Kızlar benim rahmin alt tarafında adet sancısına benzer bi sancım var.
Bu bebek baskı yaptığı için oluyormuş kanala girmeye çalılıyormuş ve normal isteyenler için iyi bir şeymiş 😊

Ben de doktordan dönüyorum 35+5 im bugün. Sancı çıkmadı bebiş 2.800. 40 haftayı beklesen bile en fazla 3.500 doğar dedi doktor. Benim erken kasılmalarım olmuştu ya artık problem yok doğsa bile sıkıntı olmaz sen bol bol hareket etmeye başla ada çayı iç 37 den sonra korunmasız cinsel ilişki olsun dedi. Hazırlıklara başlıyoruz artık yani 😂 regl ağrısı gibi ağrıları söyledim çok çok iyi dedi hele ki normal doğum bekleyen biri için. Mide bulantıları da rahime olan baskıdan ya da enfeksiyondan olurmuş

Ben de doktordan dönüyorum 35+5 im bugün. Sancı çıkmadı bebiş 2.800. 40 haftayı beklesen bile en fazla 3.500 doğar dedi doktor. Benim erken kasılmalarım olmuştu ya artık problem yok doğsa bile sıkıntı olmaz sen bol bol hareket etmeye başla ada çayı iç 37 den sonra korunmasız cinsel ilişki olsun dedi. Hazırlıklara başlıyoruz artık yani 😂 regl ağrısı gibi ağrıları söyledim çok çok iyi dedi hele ki normal doğum bekleyen biri için. Mide bulantıları da rahime olan baskıdan ya da enfeksiyondan olurmuş
Hayırlısı sağlıkla gelsin 🙏🙏🙏

X