2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Mesela benim nst de çok zikazakli çıktı. Özellikle bebek hareket edince zirve yaptı alet .60 lara falan çıktı ama doktor önemli değil dedi .
kac kere bebek gobegimi sarstı. Sallandim resmen. O zamanlar sancı oldu sanmıstır makine olabilir. Nst cekinirken ekranı göremiyordumben k anı takip edemedim

Annenin kan grubu ab Rh + olabilir mi?

İnternetten halı veya fon perde yaptıran var mı kızlar güvenilir bir sayfa arıyorumda. Yaptırıp memnun kalan varsa

Nasıl yanii ıkınmaya gelene kadar lavman yapılmıyo mu
Ben acıbademle konuştum bu konuyu. Hastaneden hastaneye değişiyordur ama bana günlük 10 binden başlıyo dediler. Yenidoğan sarılığı olursa o da 7000 imiş.
Kızlar benim rahmin alt tarafında adet sancısına benzer bi sancım var.
Bu bebek baskı yaptığı için oluyormuş kanala girmeye çalılıyormuş ve normal isteyenler için iyi bir şeymiş

Ben de doktordan dönüyorum 35+5 im bugün. Sancı çıkmadı bebiş 2.800. 40 haftayı beklesen bile en fazla 3.500 doğar dedi doktor. Benim erken kasılmalarım olmuştu ya artık problem yok doğsa bile sıkıntı olmaz sen bol bol hareket etmeye başla ada çayı iç 37 den sonra korunmasız cinsel ilişki olsun dedi. Hazırlıklara başlıyoruz artık yani regl ağrısı gibi ağrıları söyledim çok çok iyi dedi hele ki normal doğum bekleyen biri için. Mide bulantıları da rahime olan baskıdan ya da enfeksiyondan olurmuş

Hayırlısı sağlıkla gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…