2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Şimdi size 10 puanlık soru

Allah göstermesin ama diyelim ki bebeğimiz erken doğdu ve küveze girmek zorunda kaldı .

Bu süreci bilemediğimiz için ve günlük fiyatıyle ilgili hiç hastanenizden bu gibi önceden bilgi aldınız mı ?
Mutlaka farklılıklar olabilir hastaneden hastaneye ama doğum ücretleri bu kadar dev asa iken açıkcası bu bende bi soru işareti oldu .
İlk etapta gittiğimde bunu öğrenmem lazım ..

Ben de merak ediyorum bunu . Ama hastaneye gore değişebilir.

Benim dipten sarı ombreydi hamilelikte hiç riske girmek istemedim. Çok kötü görünüyor şuan. Doğumdan bir ay sonra falan boyatmayı planlıyorum.
Bende direk kendi rengime döneyim dinlensin istiyorum ama süte geçiyormuş boyamı aldım koydum sanırım doğum sonrasında beklicem böyle karışık saçlı olarak

SGK anlaşmalı olan hastanelerde ücretsiz olması lazım

Bende direk kendi rengime döneyim dinlensin istiyorum ama süte geçiyormuş boyamı aldım koydum sanırım doğum sonrasında beklicem böyle karışık saçlı olarak
Valla ben de soracaktım. Süte geçiyorsa 6 ay boyatmam işe başlayana kadar. Boyattığım günün sütünü önceden stoklarım. O gün emzirmem artık. Sağıp dökerim beyazlar olmasa hiç boyatmam da beyazlar artık rahatsız edici düzeyde.

Benimde sadece sağ tarafımda şakağımda var orda ayrı bi balyaj çalışması gibi

Eklentiler

• IMG_20220616_164452.jpg
    111 KB · Görüntüleme: 70
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…