2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Tatlibiber Tatlibiber dogum yaptı. Senin bebiş 1 bucuk aylik olcak daha doguranlar olacak burda 😄 Allahim artik su 4 hafta bana çok gelmeye basladi yaa yersiz bir dua yerine gecmese bari 🤭🤭

Bebeğim hala küvezde ama şimdiden buraya yazamaz oldum. Beni ve bebeği sorup alıntılayamadıklarım kusura bakmasın görüyorum soranları..
Bebeği emzirmek için yanına gidip geliyorum. Şu anda hastanedeyim besleme saatini bekliyorum hatta ☺️
Hoş gidesim de gelmiyor ya zaten. Birkaç güne çıkacak inşallah ☺️

Ben toparladım. Bugün daha rahat hareket ediyorum. Bir haftayı buldu diyebilirim 😁

Almadım . Doğumdan sonra duruma gore bakacağım. Özel hastaneler veriyor
Devleti bilemiyorum.
Bende öyle düşündüm canım benimde özelde olcak ama veriyor mu bilgim yok daha gidip hastaneye bakmadım özel muayene gidiyorum doktorum bi kaç hastane önerdi onlar arasında seçim yaptık doğum şekli belli olucak haftaya ona göre gidip bakıcam hastaneye

Biz kontrolden çıktık,
Nst güzel,
Bebek yaklaşık 2600 gram
Tam baş aşağı olmamakla beraber hafif yan durur pozisyon almış,
Göbek baş gibi bölgeler bir kaç gün geride ancak ciddi alınır bir geriden gelme yok,
2 hafta sonra kontrol
Dr daha bi kaç kere değişir pozisyonu dedi,
Doğum suan normal olursa bayram sonu görünüyor dr bayramda 4 gün izinliymis umarım denk gelmez 🤭,
:anneadayı::KK200: :nazar:

**Bu arada kan sulandırıcı iğne ile normal doğumu sordum kizlar , herhangi bir sakıncası yok yapılır sadece iğne sonrası 12 saat den önce doğum olursa epidural vurulamaz dendi bilginiz olsun kızlar.

X