2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Aynen ya cocuk hareket etmiyor diye tekrar cekti bi ton cikilota gömdüm cocuk delirdi 😄😄😄 gereksiz seker yuklemesi yaptm gibi resmen. Zaten o koyduklari yuvarlak zimbirtilar oynadi bi gobegin üstune konulan sancı heralde alt kisma konulan kalp. Üstteki oynadı tam koyamadi kadın ondan belki bilmiyorum doktor sknti yok dediyse skntı yoktur. Haftaya bi daha gitcem zaten.
İyi canım doktor sıkıntı yok dediyse bir sorun yoktur ☺️ Geçen benim nst de de çocuk hareket etti ben de bastım ama hiç çıkmamış bazen cihazlarda da sorun olabiliyor

Annemin zamanında bizim doktor başhekimmiş, bzi doğdukdan sonra doktor çocuğa 1 kaşık şekerli su ver sarılık olmaz demiş,
devlet hastanesi odada 6 tane bebek varmış ozmanlar ,
5ide sarılık geçirdi ne sen ne abin ne kardeşin bu şekilde sarılık geçirmediniz dedi ..
siz hiç duydunuz mıu bunu etrafınızda.. azcıkda olsa belki annemi dinler verirm ben 🤔

Annemin zamanında bizim doktor başhekimmiş, bzi doğdukdan sonra doktor çocuğa 1 kaşık şekerli su ver sarılık olmaz demiş,
devlet hastanesi odada 6 tane bebek varmış ozmanlar ,
5ide sarılık geçirdi ne sen ne abin ne kardeşin bu şekilde sarılık geçirmediniz dedi ..
siz hiç duydunuz mıu bunu etrafınızda.. azcıkda olsa belki annemi dinler verirm ben 🤔
Evet canım benim yeğenimde sarılık olmuştu annem şekerli su vermişti değerleri düşmüştü

Kızlar öyle yoğun bir ağrı ve sıkıntı yaşıyorum ki randevuma gidemiyorum. Normalde kızımla gidicektim mümkün değil gidemem 3 - 4 adımdan fazla atamıyorum, bacaklarım kapanmıyo çatı ağrısı falan gibi değil sanki oradaki kemiklerim kırılmış gibi korkunç bir sıkıntı.
Sinirlerim bozuldu resmen sancı değil, yorgun değilim anlamadım gitti

Kızlar öyle yoğun bir ağrı ve sıkıntı yaşıyorum ki randevuma gidemiyorum. Normalde kızımla gidicektim mümkün değil gidemem 3 - 4 adımdan fazla atamıyorum, bacaklarım kapanmıyo çatı ağrısı falan gibi değil sanki oradaki kemiklerim kırılmış gibi korkunç bir sıkıntı.
Sinirlerim bozuldu resmen sancı değil, yorgun değilim anlamadım gitti
Doğum sancısı olmadığından emınsen
Belki ödem olmuştur o ağırlık yapıyordur bacaklarına ?
Ve ilk doğumdaki gibi belirtiler olmayabilir canim. Ne yapacaksın şimdi peki, öyle bekleyecek mısın?

Doğum sancısı olmadığından emınsen
Belki ödem olmuştur o ağırlık yapıyordur bacaklarına ?
Ve ilk doğumdaki gibi belirtiler olmayabilir canim. Ne yapacaksın şimdi peki, öyle bekleyecek mısın?
Eşimi aradım çıkıp gelebilirse gidicem ya da 5den sonra giderim nts falan bakarlar en kötü, doktorum çıkmış olursa diye düşündüm, tam bacağımızla vajinanın birleştiği yer. Hem sağ hem sol böyle korkunç bişi

Eşimi aradım çıkıp gelebilirse gidicem ya da 5den sonra giderim nts falan bakarlar en kötü, doktorum çıkmış olursa diye düşündüm, tam bacağımızla vajinanın birleştiği yer. Hem sağ hem sol böyle korkunç bişi
Benım doktor 4 e kadar orada . Belki seninki de öyledir

Kasık mi oluyor yani o tarif ettiğin yer ?

Keşke beklemeyip gidebilsen canım inşallah bişi yoktur

X