2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ozaman çok sesizdim şimdi cesaret edemez sanırım

Bu arada misafirlere hazırlık yaptım gel bende kal burda bakayım diyor ondan başkaca kimse yok bakacak ne yapıcam bilmem eşimde asla istemiyor asla huzur vermez diyo hazırklıklar bana gelemiyo biz 4 kişi ev değişebiliyoruz yeni bir curcuna başlıyor
Hazırlıklar neden gelemıyormuş?
Gerçi onun evinde daha iyi olur . Kendi düzeninde ilerler

En azından toparlanana kadar kalabilirsin aslında başka bakıcak kimse yoksa,
Hep bunlarda ayrı bi sıkımtı yaa, kimse düzenini bozmak istemiyo tabi haliyle🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Sezeryan olmasam kabul etmem ama ameliyat sonuçta ne olur bilemediğimden itiraz etmedim duruma göre bakarız dedim eskiden altlı üstü oturuyorduk sonradan ev aldım taşındım aşırı baskıcı olduğundan resmen kaçmıştım yine de bakıma ihtiyaç duyacağımdan duruma göre bakıcam

Hazırlıklar neden gelemıyormuş?
Gerçi onun evinde daha iyi olur . Kendi düzeninde ilerler
Aslında hazırlığa gerek yok ama anlatamıyorum sonra gelene gidene koşturmaktan ne bana ne bebeğe faydası kalıyor ama anlatamıyorsun beni orta yerinden kesmişler ama o benden daha fenalarda ☺️

Sezeryan olmasam kabul etmem ama ameliyat sonuçta ne olur bilemediğimden itiraz etmedim duruma göre bakarız dedim eskiden altlı üstü oturuyorduk sonradan ev aldım taşındım aşırı baskıcı olduğundan resmen kaçmıştım yine de bakıma ihtiyaç duyacağımdan duruma göre bakıcam
Allahdan taşınmışsın, ne kadar iyi olursada olsun bence altlı üstlü hertürlü kötü 🤦🏼‍♀️
Kendi annenden de, kv uzak olmak en iyisi🤦🏼‍♀️
Aynen bu elzem bi durum en azından biraz kendini toparlanana kadar baktır kendine boşver

yoncambenim yoncambenim tavsiyesiyle aldığım çanta geldi 😍🙈
Almayanlar varsa tavsiye ederim kızlar taş gibi gerçekten 👍👍

Eklentiler

• 42C91DFE-C3DF-4E97-9035-B0D28E4B87F6.jpeg
    42C91DFE-C3DF-4E97-9035-B0D28E4B87F6.jpeg
    152,5 KB · Görüntüleme: 66
Bağladıkları o cihazlardan birine dokununca sancı çıkmasına neden oluyormuş. Benden önceki kadına ellememesini söylerken bunları anlattı.
Yamulup durdu ben de elledim düz3lttim o zaman demekki kendi sancımı kendim yaratmısım 😄😄 bilseydim derdim ebeye n3 biliyim o da düzgün koysaymis

X