2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Alaturka tuvalete nasıl girilir ki bu gobekle?
Arkaya doğru düşersin be

Eskiler ne yapıyormuş acaba . Surada biraz alaturka pozisyonuna girsem hemen ayağa kalkmak istiyorum
Duramıyorum
Daha ben squat yapmistim düşün açılsın da gelsin artik diye anca 2 cm zorla actirmisim ,yaptigim hareketlerde 10 cm likdi

Daha ben squat yapmistim düşün açılsın da gelsin artik diye anca 2 cm zorla actirmisim ,yaptigim hareketlerde 10 cm likdi
İnsan isterse olmuyor
İstemezse oluyor . Bu evrenin en değişmez kuralı !

Misal ben suan o hareketleri yapsam götüm ayrılır
Doğum başlar eminim. Çünkü başladın istemiyorum ya ondan

23 haziran sabah başlasın sancılar eyyy ruuh

Hahaha sen baya rahat gecirdin( bulantilar disinda) tüm sureci ,gelmez o 30 hazirana kadar

Bu işin oluru ne acaba ? İlk doğum olacak benim bi bebek odasını aldılar, acaba bir şey takarlar mı
Benim annemler abimlerin eşlerine iki doğumda da bileklik aldı bebeklere tam altın taktı. Kv bana ilkinde tam ikincide yarım altın taktı bence bunda çeyrek takacak

Yok anladigimdan değilde gördüm gözümle ordan biliyorum çatı da aynı şekil yani.tuh keşke bakmislarken sorsaymisim çatim normal mi diye.farkli şeyler sanmisdim ben.
Catiya bakarken büyük ihtimal orta parmagiyla ittiriyor ordaki genişliği anliyo galiba , acikliktada 2 parmakla giris yapiyor ama anlar her turlu bence uygunmu degilmi diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…