2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kiz bende dun 36+4 dum 42 ye kadar bekleriz niye dedi bana abooow valla ben doguramicam 😂😂aciklik falan varmiymis bakti mi
Doktorumun kizimda bana dediklerini soyluyprum Hurma yemeye başla , artik yürüyüş yapmayada başla ,gerekirse merdivenle eve çık birde alaturka wc ye gir 😎

Canım alttan eliyle bi yoklama yapicak rahmine 15 saniyelik bi durum 🙈
Farkını biliyorsan sana sorayım konu açılmışken, açıklık kontrolü ile çatı muayenesi arasında ne fark var biliyormusun.aciklik kontrolünu 2 parmakla yapıp parmaklarını aciyolar sanırım içerde açıklık varmı yokmu diye diğeri nasıl 🤔

Farkını biliyorsan sana sorayım konu açılmışken, açıklık kontrolü ile çatı muayenesi arasında ne fark var biliyormusun.aciklik kontrolünu 2 parmakla yapıp parmaklarını aciyolar sanırım içerde açıklık varmı yokmu diye diğeri nasıl 🤔
Evet canim ama sen anlamiyorsun o an 1 mi 2 parnakmi giriyor diye belli olmuyor sadece biseyler giriyor işte o anlarda😂😂

Evet canim ama sen anlamiyorsun o an 1 mi 2 parnakmi giriyor diye belli olmuyor sadece biseyler giriyor işte o anlarda😂😂
Yok anladigimdan değilde gördüm gözümle ordan biliyorum 🤭😅🤣çatı da aynı şekil yani.tuh keşke bakmislarken sorsaymisim çatim normal mi diye.farkli şeyler sanmisdim ben.

Rica ederim beybii😂

Ama sen o 15 saniyelik süreyi bana sor huylaniyorum ,acikligada ayni o sekilde bakacak ,sen huylanmiyorsan cok şanslısın kiz☺️
dış gebelik sonrası kontrole gittiğimde doktorum elle muayene etmişti yapışıklık falan var mı diye,hiç acı hissetmemiştim.
Çatı muayenesinde de zorlanmam o zaman dimi :-) :-)
bir de benim doktorum 39.haftada çatı muayenesi yapacakmış,geç geldi bana burdaki yazılanlara bakılınca

Ben de şok oldum annemi çağırdım ilçede kalıyor gelsin artık yanıma 🤣 belki plato izler kilosu sabit kalır dedi yani şimdiden sezaryen falan diye düşüneceğimiz bir durum yok ama önden gitmiş 2 hafta oraya yönelebilir dedi. Beni de aldı sardı korkular 🤣
36+1m Benimde aynı bebek büyük demişti 2 hafta önce benim 3200 dü şimdi allah bilir kaç kilodur 🤦🏼‍♀️😃 inşallah 3200 kalmıştır 😃 sen öyle diyince korktum vala bencede çağır nolur nolmaz gelir fln😃😃😃😃

Evet canım yeni doğum yapan bir arkadaşım var o devlette sezeryan oldu hissettim dedi sonra komple uyutmuslar işte o öyle deyince gözüm korktu hiçte sevmem böyle olumsuz hikâyeleri oda geldi beni buldu 😏😏
çok nadir bir durum onu söyliyim, hissettiği de nedir o da tam ölçülebilecek bir şey değil zaten. başlamadan his kontrolü yapılıyor. korkma boşuna.

Doktorumun kizimda bana dediklerini soyluyprum Hurma yemeye başla , artik yürüyüş yapmayada başla ,gerekirse merdivenle eve çık birde alaturka wc ye gir 😎
Alaturka tuvalete nasıl girilir ki bu gobekle?
Arkaya doğru düşersin be :KK53:

Eskiler ne yapıyormuş acaba . Surada biraz alaturka pozisyonuna girsem hemen ayağa kalkmak istiyorum
Duramıyorum

Bir de kocalara yüz vermeye başlayın hem adamcağızların gönlü olsun hem de rahat doğuma yardımcı oluyormuş😂

Alaturka tuvalete nasıl girilir ki bu gobekle?
Arkaya doğru düşersin be :KK53:

Eskiler ne yapıyormuş acaba . Surada biraz alaturka pozisyonuna girsem hemen ayağa kalkmak istiyorum
Duramıyorum
Asla alaturkasiz yapamam 😂😂 hamilelikte de bu degismedi ama gel gorki doguramiyorum 😂😂😂😂

X