2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Sağlıkla gelsinde artık gelsede bi sorun olmaz

Uygun fiyatlı diye lanolin marka göğüs ucu kremi aldım 60 liraydı internette baktım yorumlarına çok faydalı değilmiş bide 20 lira gibi fiyat çıkıyor yarın ciğer geliştirici iğnelerimi almaya giderken iade edicem kremi hiç açılmadı alırlar inşallah 3 katı fiyat nedir yahu

İlk denemede benim de yanma olmuştu ama sonra olmadı hiç . Ben yapmadan önce YouTubedan video izliyorum her defasında iki parmaga bende geçiş yapmadım daha ,tek parmak rahat oluyorda bakalim ikide göbekten olacak mi
Ben de video izleyerek deneyeyim bakalım. Her gün mü yapıyorsun günaşırı mı?

Canım sakıncası yoksa neden ciğer geliştirici iğne vurulduğunu öğrenebilir miyim haftan baya ileride olduğu için merak ettim.

Canım sakıncası yoksa neden ciğer geliştirici iğne vurulduğunu öğrenebilir miyim haftan baya ileride olduğu için merak ettim.
37 +2de sezeryan olucam gebelik tansiyonum olduğundan canım ve her an bu tansiyon durumu acil doğumu yani planlanandan önce gerektirebilir diye yapılacakmış

Bitttter 21 haziran
@nilozgul 22 haziran
Surrender 23 haziran,

Haftaya burası curcuna desenize geliyo bebişler yavaşmyavaş
Ya ben inanamıyorum Sanki daha çoook zamanımız varmış gibi geliyor.
Kızlar bu arada güzel ve uzun doğum hikayeleri bekliyorum. Öyle iki cümleyle oldu bitti olmaz
Detaylı anlatın ama çok da korkutmadan
Sonuçta tecrübesizler olarak baya meraklı ve tedirginiz

38.haftayı gosterıyorsun
37+2 nasıl oluyor canim? 21 hazirana var daha cunku
Benim 8 Temmuz aslında geç döllenme olmuş ben ilk takvimi sat a göre açmıştım keseye bakıp 6 gün geç döllenme dediler bende takvimi bi daha değişmedim öyle kaldı canım sat ım 1 ekime alındı 26 eylülden anlayacağın

Herkes rahat bir nefes alabilir hastane çantam hazir
Eki Görüntüle 3084407
Hiç bir şeye sevinmedim buna sevindigim kadar ben de bu hurçların aynisindan alıyordum. Sonra neyse bu kadar renkli olmayın deyip çizgili olanalrdsn aldım.

Bütün topik rahat bi nefes alabilir artık bence

Hiç bir şeye sevinmedim buna sevindigim kadar ben de bu hurçların aynisindan alıyordum. Sonra neyse bu kadar renkli olmayın deyip çizgili olanalrdsn aldım.

Bütün topik rahat bi nefes alabilir artık bence
Ben bunları gecen sene tatil için almıştım ayakkabı çantası vs de var. Düz yoktu stokta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…