2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kiz bende dun 36+4 dum 42 ye kadar bekleriz niye dedi bana abooow valla ben doguramicam aciklik falan varmiymis bakti mi
Doktorumun kizimda bana dediklerini soyluyprum Hurma yemeye başla , artik yürüyüş yapmayada başla ,gerekirse merdivenle eve çık birde alaturka wc ye gir

Canım alttan eliyle bi yoklama yapicak rahmine 15 saniyelik bi durum
Farkını biliyorsan sana sorayım konu açılmışken, açıklık kontrolü ile çatı muayenesi arasında ne fark var biliyormusun.aciklik kontrolünu 2 parmakla yapıp parmaklarını aciyolar sanırım içerde açıklık varmı yokmu diye diğeri nasıl

Evet canim ama sen anlamiyorsun o an 1 mi 2 parnakmi giriyor diye belli olmuyor sadece biseyler giriyor işte o anlarda

Evet canim ama sen anlamiyorsun o an 1 mi 2 parnakmi giriyor diye belli olmuyor sadece biseyler giriyor işte o anlarda
Yok anladigimdan değilde gördüm gözümle ordan biliyorum çatı da aynı şekil yani.tuh keşke bakmislarken sorsaymisim çatim normal mi diye.farkli şeyler sanmisdim ben.

Rica ederim beybii

Ama sen o 15 saniyelik süreyi bana sor huylaniyorum ,acikligada ayni o sekilde bakacak ,sen huylanmiyorsan cok şanslısın kiz
dış gebelik sonrası kontrole gittiğimde doktorum elle muayene etmişti yapışıklık falan var mı diye,hiç acı hissetmemiştim.
Çatı muayenesinde de zorlanmam o zaman dimi
bir de benim doktorum 39.haftada çatı muayenesi yapacakmış,geç geldi bana burdaki yazılanlara bakılınca

36+1m Benimde aynı bebek büyük demişti 2 hafta önce benim 3200 dü şimdi allah bilir kaç kilodur inşallah 3200 kalmıştır sen öyle diyince korktum vala bencede çağır nolur nolmaz gelir fln

Evet canım yeni doğum yapan bir arkadaşım var o devlette sezeryan oldu hissettim dedi sonra komple uyutmuslar işte o öyle deyince gözüm korktu hiçte sevmem böyle olumsuz hikâyeleri oda geldi beni buldu
çok nadir bir durum onu söyliyim, hissettiği de nedir o da tam ölçülebilecek bir şey değil zaten. başlamadan his kontrolü yapılıyor. korkma boşuna.

Doktorumun kizimda bana dediklerini soyluyprum Hurma yemeye başla , artik yürüyüş yapmayada başla ,gerekirse merdivenle eve çık birde alaturka wc ye gir
Alaturka tuvalete nasıl girilir ki bu gobekle?
Arkaya doğru düşersin be

Eskiler ne yapıyormuş acaba . Surada biraz alaturka pozisyonuna girsem hemen ayağa kalkmak istiyorum
Duramıyorum

Bir de kocalara yüz vermeye başlayın hem adamcağızların gönlü olsun hem de rahat doğuma yardımcı oluyormuş

Alaturka tuvalete nasıl girilir ki bu gobekle?
Arkaya doğru düşersin be

Eskiler ne yapıyormuş acaba . Surada biraz alaturka pozisyonuna girsem hemen ayağa kalkmak istiyorum
Duramıyorum
Asla alaturkasiz yapamam hamilelikte de bu degismedi ama gel gorki doguramiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…