2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar çikolatalar geldi üşenmedim saydım 81 tane 1 ini yedim baya güzel ama akıllarda tek soru ben bunları nerede nasıl saklıcam

Birde evinde mermerit tezgah kullanan var mı vallahi bezdim sararmasından ama değiştirmekle uğraşmaya da mecalim yok kırılıp dökülcek ocak falan tekrar takılacak bugün baktım sarı bir leke olmuş porçöz çamaşır suyu fayda etmedi var mı önerisi olan?

Afiyet olsun serin ve kuru yer deniliyor. Kiler gibi bir yer varsa olur buzdolabına koyma sakın.

Bune hız

Bilmem. Kardeşleri falan var mı?
1 kız 1 oğlu var.
2 torunu var , 3 torun olacak ıste. Sonrada defter kapanacak
Kızı zaten 1 çocuktan başka istemiyor.
2 ablası var buda ilk torun biri evlenmeyi düşünmüyo, diğeride daha çocuk yapmayı düşünmüyo
Annemler 1 çeyrek 5 gram alıcaklar
Kv de 1 çeyrek hazırlayıp koymuşlar kenara,
Ama söylediler yani her ay bez paraları bizden fln diye, doğumdan sonra her ay vericeklermiş para bide çok düğün var yaaaa üst üste, insan hak veriyo onlarada

Durumla ilgili kesinlikle. Bez paraları onlardanmıs daha ne olsun

Yaptır acıma benim oglum 9 yasında asla toplamıyprum odasını. Kendisi temizliyor supuruyor ve siliyor. Bi okula giderken yatagını toplamıyor Kızım zaten asırı tıtız tam bir basak topludur hep odası

Silivri'de Anadolu hastanesi bebişim

Bir uzmandan destek almaya başladık iki seans oldu, özellikle anne baba dışında diğer aile üyelerinin de dikkat etmesi gereken şeyler var. Bizde herkes ailesini ilgilendiren kısmı kendisi gidip görüşecek. İlk başta gardimizi almış olacagiZ cahil cahil konuşmalara karşı

Kızlar az önce kontrolden çıktım. Dr çatı muayenesi de yaptı, normal doğuma müsaitim gibi gözüküyor. Kanala da inmemiş henüz. Şuan 36+4teyim ve bebek 3480 gr geldi, ölçüyü tekrar aldı minimumda alıyorum dedi 3320 gr geldi. Ben normal doğum düşünüyordum ama bebek iri olursa sezaryene dönerim. Haftaya çarş randevu verdi tabi o zamana kadar doğurmazsan dedi. Acayip heyecanlandım. Normal doğum düşünenleri sormuş bir arkadaş beni de yazabilir listeye. Artık yürüyüş, pilates topu, hurma ne varsa yapcam bu arada kanala indikten ne kadar sonra doğum başlıyor genelde ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…