2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Alaturka tuvalete nasıl girilir ki bu gobekle?
Arkaya doğru düşersin be :KK53:

Eskiler ne yapıyormuş acaba . Surada biraz alaturka pozisyonuna girsem hemen ayağa kalkmak istiyorum
Duramıyorum
Daha ben squat yapmistim düşün açılsın da gelsin artik diye🤣🤣 anca 2 cm zorla actirmisim ,yaptigim hareketlerde 10 cm likdi🤣

Daha ben squat yapmistim düşün açılsın da gelsin artik diye🤣🤣 anca 2 cm zorla actirmisim ,yaptigim hareketlerde 10 cm likdi🤣
İnsan isterse olmuyor
İstemezse oluyor . Bu evrenin en değişmez kuralı ! :tokat:

Misal ben suan o hareketleri yapsam götüm ayrılır
Doğum başlar eminim. Çünkü başladın istemiyorum ya ondan 😂😂

23 haziran sabah başlasın sancılar eyyy ruuh:tokat::KK53::p:deli:

İnsan isterse olmuyor
İstemezse oluyor . Bu evrenin en değişmez kuralı ! :tokat:

Misal ben suan o hareketleri yapsam götüm ayrılır
Doğum başlar eminim. Çünkü başladın istemiyorum ya ondan 😂😂

23 haziran sabah başlasın sancılar eyyy ruuh:tokat::KK53::p:deli:
Hahaha sen baya rahat gecirdin( bulantilar disinda) tüm sureci ,gelmez o 30 hazirana kadar😎

Bu işin oluru ne acaba ? İlk doğum olacak benim bi bebek odasını aldılar, acaba bir şey takarlar mı 😅
Benim annemler abimlerin eşlerine iki doğumda da bileklik aldı bebeklere tam altın taktı. Kv bana ilkinde tam ikincide yarım altın taktı bence bunda çeyrek takacak😅

Yok anladigimdan değilde gördüm gözümle ordan biliyorum 🤭😅🤣çatı da aynı şekil yani.tuh keşke bakmislarken sorsaymisim çatim normal mi diye.farkli şeyler sanmisdim ben.
Catiya bakarken büyük ihtimal orta parmagiyla ittiriyor ordaki genişliği anliyo galiba , acikliktada 2 parmakla giris yapiyor ama anlar her turlu bence uygunmu degilmi diye😝

X