2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Az önce kardeşimle konuşuyorduk anestezi uzmanlığında kendisi epiduralle yap doğumunu ama iğneden korkmuyorsun di mi dedi geçen bi hastaya epidural verecekken daha iğne değmeden heyecan yaptı bağırmaya başladı bizde yapamadık dedi 😂ayrıca yapılırken dikkat edilmezse çok baş ağrısı yapıyormuş dediğiniz gibi kahve içersin bol bol dedi 😂kıpırdamadan durursan bi şey olmaz dedi . Dedim bu koca göbekle kıpırdamam yarım saat sürüyor zaten 😂😂😂😂
Evet, kımıldamadan durmak cok önemliymiş.yoksa aşırı baş ağrısı yapıyormuş
Duymuştum

Benim içimde erkek ruhu mu var acaba hep aynı tarz giyiniyim kıyafetlerimden çabuk sıkılmam hatta eskidikkeri zaman üzülürüm aynısın yenisini bulsamda alsam derim. Bayram da trençkotum vardı (beş yıllık 🤭) unutmuşum biyerde arada aklıma gelir . Alışverişe hep eşimle çıkmaya çalışırım birinin bana senin bundan var aynısından alma demesi lazım 😅

ben de ben yokken saçma sapan kardeş muhabbetleriyle çocuğu delirtmelerinden korkuyorum. babannemiz hiç tutamaz dilini, sen yemezsen bak kardeşin yer artık, anneni üzme bak kardeşinle ilgilenmesi lazım.... her şey diyebilir. yedirme içirmeleri benden iyidir, çok iyi bakar o ayrı.
Baştan uyar bari böyle şeyler söylemeyin diye🙈

Valla benimki öyle değil giy şunu işte dese keşke yanına yakistirmiyor resmen😀🤣 böyle mi gideceksin başka bir şey mi baksan acaba😀 benim ucuz aldiklarimi da beğenmiyor. Her zaman şıkır şıkır giyineyim istiyor. 🙈 Paspalliga izin yok. Aman o görmezken son derece paspal geziyorum. 🤣🤣🤣
Ayyyy bende bendeee o yokken dışarı çıktığım kıyafwtleri görse abboowww olay olur😃😂😂😂 resmen sen ben ya😂😂 giyinmişim çıkıcaz, bunu giyme şunu giy diyo, onu giymem için ütülemem lazım, diyo uzun olsun popoyu kapattsın, dedim olmuyo hiç bi üstüm olmuyo göbeği görmüyomusun karışma bana yaaaa diyorum en sonunda😂😂

Ayyyy benim için şuan sadece rahatlık önemli, gelip kıyafwtime karışıyonya😃😃😃

Demekki böyle olanda varmış yaaaaa tek değilimmm rahatladım😂😂😂😂
Heee şıkır şıkır giyiniriz oldu belimizi zor toparlıyoruz😂😂😂 başka ne isterler acaba😂😂

Herkes rahat bir nefes alabilir🤣 hastane çantam hazir😁
16552940920025360946490380944028.jpg

Keserken başında durup yaşıyorlar işte parçalarken yaşamayıversinler😂 Gerçi benim kp de bahçesinde keser kendi parçalar kaynanama eziyet oluyor eşimin abisi gider kesip yüzerken yardıma benimki uyur biz gidene kadar et pişmiş olur😂
Valla kendilerine eziyet ediyorlar 😃

Birde benim kocam giyim uzerine mağzaci ,arife günü eve sabaha karsi 4 te geliyor 2 saat anca uyuyor bayram namazina gidip babasinin elinin altinda yardim etmek zorunda kaliyor sirf bu yuzden kasaba kestirmeleirni cok istiyorum yazik demi kocama😑😝🙈

Oğlumla iş bölümü yaptık💙
Ben mutfağı topladım
O evi süpürdü odasını topladı
Şimdi ben türk kahvesi o soğuk kahve yaptı kendine keyif yapıyoruz😁
Sonra evi silcez balkon vs yıkıycaz
Sevdim ben bu okulların tatil olmasını😂
Zamanında herşeyi birlikte yapmak öğretmek erkek çocuktur yapmaz dememek suan acayip işime yarıyor

Oğlumla iş bölümü yaptık💙
Ben mutfağı topladım
O evi süpürdü odasını topladı
Şimdi ben türk kahvesi o soğuk kahve yaptı kendine keyif yapıyoruz😁
Sonra evi silcez balkon vs yıkıycaz
Sevdim ben bu okulların tatil olmasını😂
Zamanında herşeyi birlikte yapmak öğretmek erkek çocuktur yapmaz dememek suan acayip işime yarıyor
Öyle canım. Kızım 6,5 yaşında
Ona aıt ne varsa toplattırıyorum hergün. Zaten. Onun eşya ve oyuncakları ortadan kalkınca ev tertemiz oluyor 😀

Eline cam sil ve bez verıyorum her yeri siliyor 😂
Oyuncaklarını aklı erince toplattırmaya başladım. Sevmiyor ama yapmak zorunda olduğunu biliyor.

O yüzden çok şükür suan sanki ilk hamılelıgımmıs gibi rahatım
Evde cocuk yokmuş gibi

X