2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Evet, kımıldamadan durmak cok önemliymiş.yoksa aşırı baş ağrısı yapıyormuş
Duymuştum

Benim içimde erkek ruhu mu var acaba hep aynı tarz giyiniyim kıyafetlerimden çabuk sıkılmam hatta eskidikkeri zaman üzülürüm aynısın yenisini bulsamda alsam derim. Bayram da trençkotum vardı (beş yıllık ) unutmuşum biyerde arada aklıma gelir . Alışverişe hep eşimle çıkmaya çalışırım birinin bana senin bundan var aynısından alma demesi lazım

Baştan uyar bari böyle şeyler söylemeyin diye

Ayyyy bende bendeee o yokken dışarı çıktığım kıyafwtleri görse abboowww olay olur resmen sen ben ya giyinmişim çıkıcaz, bunu giyme şunu giy diyo, onu giymem için ütülemem lazım, diyo uzun olsun popoyu kapattsın, dedim olmuyo hiç bi üstüm olmuyo göbeği görmüyomusun karışma bana yaaaa diyorum en sonunda

Ayyyy benim için şuan sadece rahatlık önemli, gelip kıyafwtime karışıyonya

Demekki böyle olanda varmış yaaaaa tek değilimmm rahatladım
Heee şıkır şıkır giyiniriz oldu belimizi zor toparlıyoruz başka ne isterler acaba

Valla kendilerine eziyet ediyorlar

Birde benim kocam giyim uzerine mağzaci ,arife günü eve sabaha karsi 4 te geliyor 2 saat anca uyuyor bayram namazina gidip babasinin elinin altinda yardim etmek zorunda kaliyor sirf bu yuzden kasaba kestirmeleirni cok istiyorum yazik demi kocama

Oğlumla iş bölümü yaptık
Ben mutfağı topladım
O evi süpürdü odasını topladı
Şimdi ben türk kahvesi o soğuk kahve yaptı kendine keyif yapıyoruz
Sonra evi silcez balkon vs yıkıycaz
Sevdim ben bu okulların tatil olmasını
Zamanında herşeyi birlikte yapmak öğretmek erkek çocuktur yapmaz dememek suan acayip işime yarıyor

Öyle canım. Kızım 6,5 yaşında
Ona aıt ne varsa toplattırıyorum hergün. Zaten. Onun eşya ve oyuncakları ortadan kalkınca ev tertemiz oluyor

Eline cam sil ve bez verıyorum her yeri siliyor
Oyuncaklarını aklı erince toplattırmaya başladım. Sevmiyor ama yapmak zorunda olduğunu biliyor.

O yüzden çok şükür suan sanki ilk hamılelıgımmıs gibi rahatım
Evde cocuk yokmuş gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…