2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Yok anam benim Kp öyle yapmiyor 3 tane kurban var diyelim kendisi kesiyor oda sabahin 7 sinde hepimiz aşşagda olmaliyiz leğenler bıçaklar inmeli🤣

Kasaba verirse bayram gelidigi belli olmazmis cocuklarada yaşatıyor o anlari gorsunler diyo işte
Aile apartmanı? Ne dedıkodular döner orada :KK53:

Biz eşimle hediye almayız birbirimize çünkü onun aldığını ben benim aldığımı o beğenmiyor. O bana çiçek alır özel günlerde. Ben hiçbişey almam genelde😂 Adamın maşallah dolabı benimkinden daha dolu zaten parfümü bittikçe de alıyoruz ne alayım ona durmadan doğuruyom işte en büyük hediye😂
Bir birimize para veriyoruz 😂😂
Git istedigni al der bende ona onun parasini veriyorum hahha çalismiyom ya🤣🤣

Aile apartmanı? Ne dedıkodular döner orada :KK53:
Ben ayriyim sadece , kp nin annesi ve kardesleri hepsi ayni sitedeler 😂 bayramin 1. Gunu herkes gergin gel dogüşek suratiyla bakiyor birbirine🤣 bende daha yeniyim ya iclerinde bendende cekiniyorlar daha , bi kasıntı soz konusu o gun😅

Son düzenleme:
Kızlar bugün sabahın körü doktora gittim. 😀 Tahlillerin sonuçlarını gostermeye gitmedim daha. Bebiş 2960olmus. Benim doktor boy hiç söylemiyor. Ama gördüğüm kadarı ile ben kendim 50cm civarı hesapladım.

IMG_20220602_193246.jpg

Anestezi konusunu sordum. Spinal anne için daha rahat genel doktor için rahat dedi 😀 Bebek için kesin sorun olur diyemem olmaz da diyemem dedi 🙈😀 Çünkü binde bir de bu ihtimal olabilir. Ama ben hemen alırım bebeği dedi. Ama benim durumum için genelin uygun olduğunu söyledi doktoruma güvenerek devam edeceğim. Tereddütu olanlar kendi doktorlari ile görüşerek karar vermeliler.☺️

.....
Muhteşem uyum😁 benimde Hediye almaz istediğini al der ki benim işime geliyor. Arada çiçek iste sadece🤣
Ne alacağını bilmez ki. Ben öyle her şeyi beğenmem ve kullanmam. Boşuna almış olur.
Ama benim aldığımı kullanır cunku
Neye ihtiyacı olduğunu biliyorum. Gerçi geçen gün derimoddan çanta aldım
Bak aklıma geldi. Babalar gününde ona saysın 🤑

Aldım da kıyamıyor ki kullanmaya . Neymiş hasar görüyormuş çanta. Aman dedim senden kıymetli mi kullan işte 😂
Ben hiç acımam öyle şeylere.

Yemeğe çıkarırım artık
Bi celal usta yaparız
İnsanlık görsün😂

Kızlar bugün sabahın körü doktora gittim. 😀 Tahlillerin sonuçlarını gostermeye gitmedim daha. Bebiş 2960olmus. Benim doktor boy hiç söylemiyor. Ama gördüğüm kadarı ile ben kendim 50cm civarı hesapladım.

Eki Görüntüle 3084343
Anestezi konusunu sordum. Spinal anne için daha rahat genel doktor için rahat dedi 😀 Bebek için kesin sorun olur diyemem olmaz da diyemem dedi 🙈😀 Çünkü binde bir de bu ihtimal olabilir. Ama ben hemen alırım bebeği dedi. Ama benim durumum için genelin uygun olduğunu söyledi doktoruma güvenerek devam edeceğim. Tereddütu olanlar kendi doktorlari ile görüşerek karar vermeliler.☺️
Ben de güveniyorum doktoruma.😍
Olacak bir şey varsa diğer yöntemlerle de olur. Hiç-bir şey garanti degil.
Hayırlısı olsun 🤩

Mesela doğum hediyesi olarak hesabıma para yatıracak ve çiçek alacak 😂
Ben altın falan takmam, sevmem. Yatırımlık kullanırım o da hesabımda olur genelde.
O yüzden en güzeli para :KK53:
Aaaaa seninki en güzeli, bana öyle hediye aldığında hediye paketiyle gelmiyo, avm ye götürüyo seç beğen al diyo😂😂 bide hediyemide o tercih ediyo, ayakkabın yok gel sana ayakkabı alalım diyo, belki ben ayakkabı istemiyorum😂😂🙄

Kızlar benim gibi aşırı halsizlik yaşayan var mı ? İki gündür iyiydim bu gün yine kafamı kaldırmaya halim yok. Oğlum da beni istiyor doğru düzgün ilgilenemiyorum onunla

X