2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Etiketi ben gidip bastirdim evde kartuş vardi ama daha canlı olur diye. Orada seçenek çok zaten 200 tanesini 30 liraya bastı. Kartuş harcadığım değmez dedim. Sizin orada varsa bak istersen.
Ben sordum da 1 tane A3 kağıt 15 tl dedi 30-40 adet arası çıkar dedi ben akşam baya bi deneme tasarım falan yaptım güzel bir etiket tasarladım kırtasiyeci tanıdığımızı aradım eşime 2 tane A4 etiket vermiş para almamış ama tanesi 1,5 tlmiş onlarda denedim güzel oldu kendim basacağım zaten kağıdı atacaklar hatıra saklanacak bir şey değil sadece çikolata üstü için lazım bana. Bir de bizim yazıcı fotoğraf falan da basma özellikli kağıdına göre baya canlı çıkarıyor kendisi ayarlıyor sadece kağıt parlak değil yani bir fark olmadı belki arasam parlağını da bulurum kağıdın.

Ayyyy ben her konuda öyleyim biraz manyaklık bende, çok araştırmadan hiç bişi almam , yapmam, dün eşime hediye alıcam interntte, allahım 5 saatimi aldı resmen, mağaza gezsem daha iyiydi😃😃😂😂 balayımı, düğünümü kınamı fotoğraf çekimine kadar hep araştırarar ben hazırladım. Hiç hazırlanmış birşeye gidemedim😃😂
Bu olay eşimin işine geliyo , herşey benim kontrolümde o sadece geliyoo😂😂😂

Avrasya zeytinburnu gidiyorum sen😍
O kadar araştırmaya hediye buldun mu bari 😂
Benimki sabah kargoya verilmiş heyecanla bekliyorum inş güzel gelir

yani zaten çok şükür hareeketlerini sayıyorum ,bi sorun olmaz umarım
Ayyyyy dün dışardaydım böyle farketdemedim hareketlerini, tv izlerkende hareket etmedi sandım, biraz göbeğimle oynadım , hemen hareket etmeye başladı. Diyorum anneni hiç korkutmuyosun hemen anlıyor hareketlenmeye başlıyo😍😍 anlaşıyoruz hoşuma gidiyo🙈
Sonra yattım uyumaya gece. Hiç durmadı hem hareketliydi.
Sende öyle yap, hemen oyna göbeğinle hareketleniyo😍😍🌸🌸

Ben sordum da 1 tane A3 kağıt 15 tl dedi 30-40 adet arası çıkar dedi ben akşam baya bi deneme tasarım falan yaptım güzel bir etiket tasarladım kırtasiyeci tanıdığımızı aradım eşime 2 tane A4 etiket vermiş para almamış ama tanesi 1,5 tlmiş onlarda denedim güzel oldu kendim basacağım zaten kağıdı atacaklar hatıra saklanacak bir şey değil sadece çikolata üstü için lazım bana. Bir de bizim yazıcı fotoğraf falan da basma özellikli kağıdına göre baya canlı çıkarıyor kendisi ayarlıyor sadece kağıt parlak değil yani bir fark olmadı belki arasam parlağını da bulurum kağıdın.
Kırtasiyeler yapışkanlı çıkartıyolarmı bu etiketleri

Halletmissin bende kağıdı bul vs uğraşmayayim dedim. Tabi atılıp gidecek birsey 30 lira tutunca bastirdim bide uğraşmayın hazırlamaya. Sağlıkla gelsinler çok heyecanli😅

Ayyyyy dün dışardaydım böyle farketdemedim hareketlerini, tv izlerkende hareket etmedi sandım, biraz göbeğimle oynadım , hemen hareket etmeye başladı. Diyorum anneni hiç korkutmuyosun hemen anlıyor hareketlenmeye başlıyo😍😍 anlaşıyoruz hoşuma gidiyo🙈
Sonra yattım uyumaya gece. Hiç durmadı hem hareketliydi.
Sende öyle yap, hemen oyna göbeğinle hareketleniyo😍😍🌸🌸
yaa o bende de oluyo bazen, sanki anlıyomuşta korkma ben burdayım der gibi oynamaya başlıyo:)))
ama genellikle hissedemediğim anlar çok çok nadir,gün içinde maşallahı var:nazar::nazar:
su bile içsem hareketleniyoo:-):-)

Halletmissin bende kağıdı bul vs uğraşmayayim dedim. Tabi atılıp gidecek birsey 30 lira tutunca bastirdim bide uğraşmayın hazırlamaya. Sağlıkla gelsinler çok heyecanli😅
Valla aslında kendin uğraşmaya değer mi bence değmez aynı hesap ama uğraşmayı seviyorum☺️

O kadar araştırmaya hediye buldun mu bari 😂
Benimki sabah kargoya verilmiş heyecanla bekliyorum inş güzel gelir
Babalar gününe özel bişi yaptırıcamtım işte bebek olmayınca yaptıramadım bende bari işine yarasın diye polo yaka bi üst aldım mecbur, ama galibaaa babalar gününe yetişmicek gibi🤦🏼‍♀️ İndirimli günler varmış trendyolun kesin geç vericekler kargoya🙄😃

Eklentiler

• 9405A7F8-3708-40F1-A412-BB1A9D91BF21.png
    9405A7F8-3708-40F1-A412-BB1A9D91BF21.png
    543,2 KB · Görüntüleme: 52
yaa o bende de oluyo bazen, sanki anlıyomuşta korkma ben burdayım der gibi oynamaya başlıyo:)))
ama genellikle hissedemediğim anlar çok çok nadir,gün içinde maşallahı var:nazar::nazar:
su bile içsem hareketleniyoo:-):-)
İnsnaın hoşuna gidiyo o şekilde iletişime geçmem cidden😍😍🌸🌸 oyyy maşallah 😍😍😍 etsin etsinnnnn koyamam yaaa minnoşlara

Kırtasiyeler yapışkanlı çıkartıyolarmı bu etiketleri
Renkli fotokopi veren kırtasiye ve basım evleri etikete de basarlar bence ben lazer reklam işi yapan birine sordum o da evde de yapabilirsin yapamazsan fiyat bu hallederiz dedi. Aslında bir yer daha var aklımda ama sormak lazım yapabilir mi orada 5-10 tlye hellederim😃

Biz eşimle hediye almayız birbirimize çünkü onun aldığını ben benim aldığımı o beğenmiyor. O bana çiçek alır özel günlerde. Ben hiçbişey almam genelde😂 Adamın maşallah dolabı benimkinden daha dolu zaten parfümü bittikçe de alıyoruz ne alayım ona durmadan doğuruyom işte en büyük hediye😂

Renkli fotokopi veren kırtasiye ve basım evleri etikete de basarlar bence ben lazer reklam işi yapan birine sordum o da evde de yapabilirsin yapamazsan fiyat bu hallederiz dedi. Aslında bir yer daha var aklımda ama sormak lazım yapabilir mi orada 5-10 tlye hellederim😃
Heee bizimde burda varr etiket basan bende yaptırırsam oraya sorayım ozman😃😃😃
Ne kadara inmis ?
109 tl ama baya araştırıdım kalitesi baya iyi altınyıldız markası zaten😍😍
evet bence hamilelğin en güzel yani bu ,içinde kıpır kıpır bi melek :KK36::KK36:
Ayyyyy evet yaaaaaa son günlerimiz 😍😍😍

Biz eşimle hediye almayız birbirimize çünkü onun aldığını ben benim aldığımı o beğenmiyor. O bana çiçek alır özel günlerde. Ben hiçbişey almam genelde😂 Adamın maşallah dolabı benimkinden daha dolu zaten parfümü bittikçe de alıyoruz ne alayım ona durmadan doğuruyom işte en büyük hediye😂
Aslında benimkide benim aldığım hiç birşeyi beğenmiyo😂😂😂 bazen kızıyorum almıcam sana bişi diyprum yine alıyorum😂😂 inşaşşah bu sefer beğenir😂

Hediye konusunda benim aldığım kullanılır. Onunkini kullanmam. O yüzden hediye yerine
1 çiçek alır
Hediye alacaksa hesabıma para yatırır 😂 :KK53:

Bizim kurban satıcıları kesme işini de yapıyorlar gidip alıyor eşim orada kestirip getiriyor kasaba veriyoruz kasapta bize her yerini ayırıp hazırlıyor eve kasaptan alınmış gibi tabaklarda giriyor👌
Yok anam benim Kp öyle yapmiyor 3 tane kurban var diyelim kendisi kesiyor oda sabahin 7 sinde hepimiz aşşagda olmaliyiz leğenler bıçaklar inmeli🤣

Kasaba verirse bayram gelidigi belli olmazmis cocuklarada yaşatıyor o anlari gorsunler diyo işte

X