2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kredi kartı benim elimde😈
Biz de herkesin hesabı ayrı :KK53:
Ama kredi kartı olsaydi eşimin ve ben de olsaydi, benim aldıklarımı kaldıramazdı.
Çünkü ben bir gomlek alıyorum 800 ₺ mesela.
O yüzden o aldıklarımın fiyatını bilmez. Kalbine iner :tokat: ama onun kartı olsaydi
Pahalı şeylerde aldığında problem olurdu.

Yok anam benim Kp öyle yapmiyor 3 tane kurban var diyelim kendisi kesiyor oda sabahin 7 sinde hepimiz aşşagda olmaliyiz leğenler bıçaklar inmeli🤣

Kasaba verirse bayram gelidigi belli olmazmis cocuklarada yaşatıyor o anlari gorsunler diyo işte
Keserken başında durup yaşıyorlar işte parçalarken yaşamayıversinler😂 Gerçi benim kp de bahçesinde keser kendi parçalar kaynanama eziyet oluyor eşimin abisi gider kesip yüzerken yardıma benimki uyur biz gidene kadar et pişmiş olur😂

Keserken başında durup yaşıyorlar işte parçalarken yaşamayıversinler😂 Gerçi benim kp de bahçesinde keser kendi parçalar kaynanama eziyet oluyor eşimin abisi gider kesip yüzerken yardıma benimki uyur biz gidene kadar et pişmiş olur😂
Bizimkilerde kurban kesmek yok. Kayınvalıdem bağış yapar kurbanı .
O tarz şeyleri bilmezler

Eklentiler

• A76CC96F-8CE9-4EE3-8ACD-35893E213C3F.jpeg
    A76CC96F-8CE9-4EE3-8ACD-35893E213C3F.jpeg
    111,7 KB · Görüntüleme: 70
Ama kredi kartı olsaydi eşimin ve ben de olsaydi, benim aldıklarımı kaldıramazdı.
O yüzden o aldıklarımın fiyatını bilmez. Kalbine iner :tokat: ama onun kartı olsaydi
Naptın sen yaaa 800 nedir😂😂😂

Levis kot gömlek geçen gün aldım 850 ₺ :KK53:
Ben marka severim :tokat:
O konuda eşim öyle marka giyinmeyi seviyo hep o senin gibi 850 bişi alıyo tek 1 kıyafeti oluyo😂😂
Ben gidiyom trendyol millladan 5-6 parça bişi alıp 500 veriyom ama hergün farklı giyiyorum😂😂
Ama tabi marka olanlar daha uzun süre gidiyo 🤦🏼‍♀️ Senelerce hiç bişi olmadan kullanabiliyo😃

Ben çalışmıyorum öyle de böyle de o ödüyor 1 tane kredi kartımız var genelde de online alışveriş yaptığım için zaten bilgileri girip alırım extreye bakmaz bile kendisi de pahallı şeyler alır o yüzden takılmaz maaşı da eve bırakır kendisine sadece harçlık alır sigara falan kullanmadığı için masrafsız adam paranın nereye harcandığından haberi bile olmaz ertesi gün maaş bitti desem naptın demez yani öyle rahat adam ama ben ondan tutumlu olduğum için bilir ki gereksiz harcamam😃 Bizim evde ben erkek eşim kadın gibi ben hesap kitap fatura derim o bilmem kaçıncı ayakkanıyı alsam mı der yani😂

O konuda eşim öyle marka giyinmeyi seviyo hep o senin gibi 850 bişi alıyo tek 1 kıyafeti oluyo😂😂
Ben gidiyom trendyol millladan 5-6 parça bişi alıp 500 veriyom ama hergün farklı giyiyorum😂😂
Ama tabi marka olanlar daha uzun süre gidiyo 🤦🏼‍♀️ Senelerce hiç bişi olmadan kullanabiliyo😃
Uzun yıllar giyılıyor bazı parçalar.
tşörtünü alıcam çizgili, 300 ₺ düşmedi bir türlü. Fazla geliyor o gözüme mesela 😀

Gomlek
Trenchcoat
Ayakkabı
Çanta
Mont bunlara para veririm.

Tşört, pantolon, bluz. Bunlara cok para vermem . Marka önemli değil bunlarda

Benim evimin dibi o yüzden gitmek zor gelmiyor da ilk bebeğimde hüngür hüngür ağlamıştım topuk kanı alınırken hala anlatıp güler ebeler bana ikincide ağlamadım da üçüncüyü bilemiyorum gözlerim hep dolu geziyorum bunda belli olmaz😂
Valla bende vermemek için direndim canı yanacak diye 10 kere aradı hemşire hastanede verdik daha ne diyorum hemşireyide tanıyorum kendim de hemşireyim eşimde kızdı vermiyorum diye ay ne bileyim lohusa depresyonu mu ne bebeme birsey yapacaklar diye eriyorum 40 gün dışarı cıkmadım annemle de cok kavga ettim bakalım bunda nasıl olacak

Ben çalışmıyorum öyle de böyle de o ödüyor 1 tane kredi kartımız var genelde de online alışveriş yaptığım için zaten bilgileri girip alırım extreye bakmaz bile kendisi de pahallı şeyler alır o yüzden takılmaz maaşı da eve bırakır kendisine sadece harçlık alır sigara falan kullanmadığı için masrafsız adam paranın nereye harcandığından haberi bile olmaz ertesi gün maaş bitti desem naptın demez yani öyle rahat adam ama ben ondan tutumlu olduğum için bilir ki gereksiz harcamam😃 Bizim evde ben erkek eşim kadın gibi ben hesap kitap fatura derim o bilmem kaçıncı ayakkanıyı alsam mı der yani😂
Biz de eşim her şeyi üstlenir.fatura ne kadar gelir bilmem. Bazı şeylerin fiyatını bıle bilmem. Mesela ekmek ne kadar bilmiyorum. Eşim alıyor cunku genelde. 😀

Ben kendi paramı harcadığım icin problem yok 😂

Uzun yıllar giyılıyor bazı parçalar.
tşörtünü alıcam çizgili, 300 ₺ düşmedi bir türlü. Fazla geliyor o gözüme mesela 😀

Gomlek
Trenchcoat
Ayakkabı
Çanta
Mont bunlara para veririm.

Tşört, pantolon, bluz. Bunlara cok para vermem . Marka önemli değil bunlarda
Şuan trendyolda indirim günleri var yinedemi inmedi, ben dün mağaza mağaza gezdim, pahalıydı tshirtler, trendyolda indirimli günler varmış ycuza aldım oyuzden normalde 300 tlydi 109a aldım 😃😃😃 bi bak istersen varsa😃😃

Bizim de aynı ama bizimki 1 tane marka alıp hep onu da giymez bin tane alır hatta beğendiği bir modelse aynısından birkaç tane alır hepsini marka alır indirimden falan yakalar ama en azından. Ben markaya takılmam bişeyi en fazla 10 kez giyerim aynı şeyle gezmem o yüzden de ucuz olmasına bakarım.

X