2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
En sonlarda ben doğuracağım galiba

Saatlerce beklemiyorlar ki ıgneyi vurdular hemen basladı uyusukluk baticonu bendede onceden suruldu. Deneyin gorun anam bence en guzeli spinal tabi isteyene o anları gormek guzel.
Aslında hastaneden hastaneye bile değişiyor mesela kimisi sondayı daha odada takıyor kimisi uyuşunca.

Kan sonuçlarım e nabızda yok ama hemşireye yazmıştım, sabah atmış sağolsun.

Ferritin 22, demir 124, Hgb 11. Son düzlükte bu bana yeter sanırım. Surrender çaya kontrollü devam

Kalsiyum düşük, üre ve kreatinin düşük. Kalsiyum konusunda önerilere açığım.

Bana da dogum yapinca haber ver dedi. O gün olmazsa ert3si gün muhakkak dogum oldu de dedi. Ordaki topuk kanı sonucunu getir bir de burda alcaz 5 gün falan sonra dedi. Kaydıni falan yapmamız lazm dedi. Bu kadar.

Aslinda ben bebek dogunca yapılması gereken tüm meseleleri merak ediyorum ama arastirmadim. Surece ben de yabanciyim. Dogunca eşim hemen nufusa gidemez gibi geliyor hele hafta sonu olursa falan pazartesiye kalcak. Sonra bu emzirme dogum parasi mevzularini da tekrar bi arastirmam lazm. Bi de bebegin kontrolleri var nerde nasil yapiliyor onu da bilmiyom. Isitme testi kalca cikikligi yok biseyler biseyler var sanrm. Insallah birileri sürecte akıl verir zira sıfır bilgi suan bende

Valla spinal olayı buralarda daha yeni başladı herkes narkozlu doğuruyordu hala da öyle kimseden duymadım solunum sıkıntısı falan o binde bir olasılıktır öyle de bir sürü olasılık var yani.

Süt canim. Her gün kahvaltı öncesi süt. Ben iceli yükseldi.

Ben de şeyi sorayim aklma g3ldi. Benim total protein düsüyor. Düsen var mı napcam bunu nasil kontrol altina alcam. Arastirdim protein dusuklugu ödem şişme vs yapiyormus. Kas kaybina kadar gidiyor ilerisi. Benim ellerim kollarm p3rt suan zaten uyuştu ödem var normal dogumda nasil tutum asılcam diye dusunuyorum acikcasi

Bana da hemşire ara haber ver dedi. 5-7 günler arası da topuk için ara randevu al dedi. Sanırım bu arada kimlik gerekliymiş.

Anne baba kimliği ile nüfusa müracaat edilecek ama bazı yerlerde e devletten çıkartılıyor yazıyor. Net bilgi bulamadım.

Beni nasıl unutursun hem de ssvd tabi bebeğim dayanırsa o zamana

+1

Yuksek Tansıyon problemım çıktı
Yarın kardıyolojı randevum var
Bugun holter takıldı yarın
sonuca gore dogum seklını konusacagız
Eger tansıyon engel olmazsa normal düşünüyorum

Ben de normal doğum bekliyorum hayırlısıyla Allah hepimize yardım etsin sağlıklı ve kolay doğumlar olsun inşallah

Ekledim hepinizi

Hepsini sana söyleyecekler merak etme

kendi doktorumdan daha çok güvendiğim doktor
Cidden en azından açıklayıcı, cuma kontrolüm var doktorumada sorucam bakalım o böyle açıklıcakmı
Narkozu verir vermez bebegi cıkartmıyolar. Alıntı yapamadım :) Spinal oldum uyusukluktan 15-20 dk sonra bebek cıktı.
Aaaa spinal olan etrafımdakiler bebek 5 dkda çıktı geldi yanımıza hemen, kaan hoca videosu olan spinal 6 saat uyuşukluk sağlıyo diyo belden aşağısını, eğer epiduralde istersen 2 gün boyunca ağrı kesiciler takviye ediyomuş, 2 gün ağeı hissetmiyosun diyo. Ne kadar doğru tabi bilemiyom
Aynen iyileşmenin en temeli yürümek diyolar, herkes aynısını diyo ilk kalkış zor diye, iyileşmek için mecbur napalım

Al bendende okadarrr bende birşey bilmiyorum ama yönlendirirler diye tahmin ediyorum .
Hamile kalmadan önce beta değeri ne onu bile bilmiyodum 2li testmiş detaylıymış hayatımda hiç duymamıştım bebek doğuncada illa bunlarıda öğreniriz herhalde

Evet kimlik gerekliymiş iste onu hemen cikarabilir miyiz acep. Gecici kimlik belgesi adindan bi kagit verirler belki. Biz kimlik kartlari degistirirken bana vermisti adam hatirliyorum da.

sor valla aklına ne takılıyosa doğuma ne kaldı ki
beni de şimdi hastaneden aradılar,doktorun babası vefat etmiş.Pazartesi tekrar arayın dedi ne zaman geleceği şuan belli değil dedi.3 hafta oldu gitmeyeli kötü oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…