2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Hmmm iyi oldu bunu bildiğimizzz🙏🏻🙏🏻🌸, anestezi uzmanıda önemli cidden bu kınuda hastanedeki 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Ben artık kesin net spinal düşünüyorumda bi sorayım dedim, benim için ameliyatta bişi hissetmemem ve ilk 6saat belden aşağısı uyuşuk oluyo sanırım sonra kaldırılıyorsun

Peki diyelim spinal olduk yinede heyecan yaptık ameliyatta, sakinleştirici vuruyorlarmı onu biliyomu
Tabi ki canim herhangi bi telas yada başka bir durumda direk uyutuyorlar seni ben telaş yapmamıştım aslında ama bebek çıktıktan sonra dikim işi sirasinda uyutmuslar beni gözümü bı açtım asansordeyim odaya götürüyorlar

sor valla aklına ne takılıyosa doğuma ne kaldı ki
beni de şimdi hastaneden aradılar,doktorun babası vefat etmiş.Pazartesi tekrar arayın dedi ne zaman geleceği şuan belli değil dedi.3 hafta oldu gitmeyeli kötü oldu
Ooooo inşallah izin fln kullanmaz, sende çiğdem hocaya git o yokken oda iyi cidden, normalde kontrol ediyo azcık konuşuyoruz sormam gereken soeuları unutup çıkıyorum sonra pişman oluyorum bu sefer kesin konuşmam lazım😃😃

Al bendende okadarrr bende birşey bilmiyorum ama yönlendirirler diye tahmin ediyorum .
Hamile kalmadan önce beta değeri ne onu bile bilmiyodum 2li testmiş detaylıymış hayatımda hiç duymamıştım 😂😂 bebek doğuncada illa bunlarıda öğreniriz herhalde 😃
Ögreniriz tabi canim. Artk bu surecte onu anladm. Sadece bi önden az bilgi olsun da sonra şaşıp kalmayım diye aklma geldi bi an. Burasi zaten baya birsey ogretiyor herkes sagolsun vallahi 😊

Doğumdan değil de bana bir şey olursa çocuklarıma ne olacak korkusu o kadar iyi anlıyorum ki🥲
Bende doğumdan korkmuyorum. Sadece geride çocuklar var. Bide o kadar heyecanlilar ki kardeşimiz diye. Sağlıkla çıkalım sonra çok güzel olacak insaalalh. İnsan doğum yaklaştıkça duygusallasiyor.

Senin ne zaman terminin
Yarın doktora haftalık terminim var.
Ama doktor bana kağıt verdi gidip hastaneye kayıt olmam için.
Orayla konuşursun normal doğum mu yoksa sezeryan mı onlar karar verir dedi doktorum.
Gittik hastane boş sanki kimse ne doğuruyor ne hasta. Bizi kabul etmediler.
Neymiş internetten termin alacakmışız öyle hastaneye gidecek mişiz.
Zaten hastane boş uzaktan gittik orda kayıt etseler ne olacak. Almanlar ne kadar disiplinli tuhaf yaa.
Ayın 23 une termin verdiler orda bize bu tarihte gelin kayıt yapalım dediler. Bu perşembe değil diğer Onumuzdeki perşembe hastaneye gideceğim. 🤰🤰🤰🤰

Tabi ki canim herhangi bi telas yada başka bir durumda direk uyutuyorlar seni ben telaş yapmamıştım aslında ama bebek çıktıktan sonra dikim işi sirasinda uyutmuslar beni gözümü bı açtım asansordeyim odaya götürüyorlar
Ben devlette yapacağım öyle bir lüksüm yok galiba sonrasında tüpler bağlanırken uyutulsam iyi olurdu ama uyutmuyorlarmış😅
Ögreniriz tabi canim. Artk bu surecte onu anladm. Sadece bi önden az bilgi olsun da sonra şaşıp kalmayım diye aklma geldi bi an. Burasi zaten baya birsey ogretiyor herkes sagolsun vallahi 😊
Canım valla benim de 8 sene geçti işler değişmiş bende yeni öğreniyor gibiyim ama illaki yönlendirecekler kısmetse buradan da devam eder yardımlaşırız

Yarın doktora haftalık terminim var.
Ama doktor bana kağıt verdi gidip hastaneye kayıt olmam için.
Orayla konuşursun normal doğum mu yoksa sezeryan mı onlar karar verir dedi doktorum.
Gittik hastane boş sanki kimse ne doğuruyor ne hasta. Bizi kabul etmediler.
Neymiş internetten termin alacakmışız öyle hastaneye gidecek mişiz.
Zaten hastane boş uzaktan gittik orda kayıt etseler ne olacak. Almanlar ne kadar disiplinli tuhaf yaa.
Ayın 23 une termin verdiler orda bize bu tarihte gelin kayıt yapalım dediler. Bu perşembe değil diğer Onumuzdeki perşembe hastaneye gideceğim. 🤰🤰🤰🤰
Bende 24 üne aldım genelde beraber gidiyoruz zaten seninle😂

Ben önceki doğumları genel yaptım hala da özel hastane burada genel tercih ediyor neden korktun bebeğe narkoz gitme olayından mı? Seni ameliyata hazırlayıp son anda narkozu veriyorlar verdikleri gibi de bebeği çıkarıyorlar hiçkimseden duymadım bugüne kadar bebeğe narkoz geçti vs olayını. Bu kez spinal olacak ilk anını görmek için başından beri spinal istiyordum zaten devlette artık herkese spinal yapıyormuş ayılmanı beklememek için galiba ama korkuyorum doğrusu uyuyup uyanıp herşey bitmiş olması başka canlı canlı kesildiğini bilmek başka🙄
Burda konuşuldu ya sıkıntı olabilir vs diye ondan korktum yoksa ben de genel istiyorum ama drla konuşmadım bu konuyu

Bende doğumdan korkmuyorum. Sadece geride çocuklar var. Bide o kadar heyecanlilar ki kardeşimiz diye. Sağlıkla çıkalım sonra çok güzel olacak insaalalh. İnsan doğum yaklaştıkça duygusallasiyor.
Ben başından beri sürekli ağlıyorum 2 gün hastanede yatmak bile gözümde büyüyor şuan bile gözüm doldu halbuki günde milyonlarca insan doğum yapıyor hiçbir şey olmuyor Allahın izniyle ama işte analık🥲 Allah başka dertler verip ayrı bırakmasın da bunlar tatlı telaşlar🥰

Kan sonuçlarım e nabızda yok ama hemşireye yazmıştım, sabah atmış sağolsun.

Ferritin 22, demir 124, Hgb 11. Son düzlükte bu bana yeter sanırım. Surrender Surrender çaya kontrollü devam 😂

Kalsiyum düşük, üre ve kreatinin düşük. Kalsiyum konusunda önerilere açığım. 😬
Süper😍

Sabahları süt ya da ayran iç. Gün içinde de ayran iç. Ya da kalsiyum yazdır doktoruna
Hanı şu suda erıyenlerden

X