2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Puset örtüsü almadım daha. Müslin iyi olur ama bir iki ay kullanılacak gibi sanırım. Takım vs alıp büyük paralar vermek istemiyorum. Var mı Instagramda satıcı yada link önerecek olan?
Trendyol dan aldım. Junipers olmasi lazım markasi. İndirimden 130 a aldım, gayet güzel geldi 💕

Benim doktorum süprizleri sevdiği için her an herşey diye bilir tedbir amaçlı alayım yanıma 🤣🤣

Mesala bugün ciğer geliştirici vurulacağım ama sebebini bilmiyorum 🤷🏼‍♀️
Bi sürpriz var ozaman bunda yoksa niye ciğer geliştirici vursunki doğumdan önce bebek için yapmıyolarmı😃 bak heyecanlandım😃😃😃

Bi sürpriz var ozaman bunda yoksa niye çiğer geliştirici vursunki doğumdan önce bebek için yapmıyolarmı😃 bak heyecanlandım😃😃😃
Pazartesi Yada salı doğum demişti Allah nasip ederse bilmiyorum ki canım bazen iki farklı dil konuşuyor gibiyiz doktorla hiç anlamıyorum neyi ne için yapıyor değişmek içinde çok geç kaldım bakalım nasip deyip gidiyorum her seferinde 🤣🤣🤣

Pazartesi Yada salı doğum demişti Allah nasip ederse bilmiyorum ki canım bazen iki farklı dil konuşuyor gibiyiz doktorla hiç anlamıyorum neyi ne için yapıyor değişmek içinde çok geç kaldım bakalım nasip deyip gidiyorum her seferinde 🤣🤣🤣
Yani artk sona geldin bakalım ne dicek 😍😃😃😃

Aynen ya.
Zaten gelmişsin 38. haftaya çocuğun ciğerleri gelişmiştir Allahın izniyle

Günaydın kızlar @Astirid şu genel anestezi olayını Bi konuş bakalım Dr la ben genel düşünüyordum
Korkuttunuz beni
Ben önceki doğumları genel yaptım hala da özel hastane burada genel tercih ediyor neden korktun bebeğe narkoz gitme olayından mı? Seni ameliyata hazırlayıp son anda narkozu veriyorlar verdikleri gibi de bebeği çıkarıyorlar hiçkimseden duymadım bugüne kadar bebeğe narkoz geçti vs olayını. Bu kez spinal olacak ilk anını görmek için başından beri spinal istiyordum zaten devlette artık herkese spinal yapıyormuş ayılmanı beklememek için galiba ama korkuyorum doğrusu uyuyup uyanıp herşey bitmiş olması başka canlı canlı kesildiğini bilmek başka🙄

Benim aile hekimindeki ebelerin çoğu arkadaşım. 4.gün bebeği severiz topuk kanına getirince dediler ee hastane alıyormuş dedim biz de alıyoruz bizim ayrı dediler.
Evet bende iki yerde de vereceğim. İkiside tarasın benim için hiç bir mahsuru yok. Gitmek gelmek götürmek bana zor gelmez. Bebişim 2 kerecik ağlayacak ama napalım🤷🏼‍♀️

Ben önceki doğumları genel yaptım hala da özel hastane burada genel tercih ediyor neden korktun bebeğe narkoz gitme olayından mı? Seni ameliyata hazırlayıp son anda narkozu veriyorlar verdikleri gibi de bebeği çıkarıyorlar hiçkimseden duymadım bugüne kadar bebeğe narkoz geçti vs olayını. Bu kez spinal olacak ilk anını görmek için başından beri spinal istiyordum zaten devlette artık herkese spinal yapıyormuş ayılmanı beklememek için galiba ama korkuyorum doğrusu uyuyup uyanıp herşey bitmiş olması başka canlı canlı kesildiğini bilmek başka🙄
Dün gece baya araştırdım, genel anestezide uyanır uyanmaz ağrılarını hissediyormuşsun, spinalde öyle olmuyomuş, 6 saat hissetmeden bebeğinle ilgilenirsin😍😍😃😃😃

X