2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Gunaydin herkese 🌻 kordon kani /bagi saklatmayi dusunen var mi aranizda acaba ? Bu konu hakkinda bilgisi olan ya da ?
Ben düşünüyordum hamile bir arkadaşım da düşünüp araştırmıştı vazgeçtik sonra o baya araştırmıştı gerekli olmadığına karar vermişti ben de öyle vazgeçmiştim.. Öyle durumlarda yine kardeş yapmak gerekli oluyormuş kötüyü çağarmamaya karar verdim ben

Günaydın ben dusunuyorum. Ama trde degilim orada nasıl bir fikrim yok.
Sadece Kordon kani ya da hem kordon kani hem de kordon bagi saklama olarak secenek var bize verilen brosurde. 5 yil ya da 10 yil saklatma secenegi varmis sanirim .baska firmalar varsa nasildir ne degildir arastiramadim henüz . Biz de Saklatmayi dusunuyoruz yine de ama bakalim.

Ben düşünüyordum hamile bir arkadaşım da düşünüp araştırmıştı vazgeçtik sonra o baya araştırmıştı gerekli olmadığına karar vermişti ben de öyle vazgeçmiştim.. Öyle durumlarda yine kardeş yapmak gerekli oluyormuş kötüyü çağarmamaya karar verdim ben
Evet kotuyu dusunmemek gerekiyor o da dogru ama biraz hassas bir konu sanirim bu, gelecegin ne getircegini bilemiyoruz belki gerek kalmicak belki de olsa da faydasi olmicak saklatmanin. Kardes yapmanin gerekli oldugunu duymamistim hic gercekten arastirilmasi gereken bir konu o zaman.

Bebek iyi şükürler olsun. Minnak baya haftası ile düşünürsek. Şimdi topuk kanı vs için aldılar. İçi gidiyor insanın. Emzirmeye çalışıyorum. Bir yandan benim gaz bir yandan onun gaz.
Yanında diye anladım mesajından çok sevindim. Minnak olsada hemen büyür merak etme. Bir iki aya anlamazsın bile🥰

Zaten nst ve elle muayene olacak😅 bebemi göremeyeceğim diye mutsuzum😪 yarın ama çanta hazırlayacağım tabi doğuruyorsun demezse🤣
Muhtemelen benimde oyle olacak😅 Brnce sen artık hazırlama ya baktın doguruyon hemen bi siyah poset bulup kıyafetleri atarsın icine🤣

X