2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Benim akıntım aşırı var, çamaşırımı 4 kere değiştiryorumdur. Kaşıntımda vardı ama doktor tahlil yapmadan fitil verdi mantardır diye.
Kasinti yok bende hafif beyazimsi sulu akintim var arada icinde sumuk gibi parcaciklar oluyor idrar tahlili temiz demekki normal zaten doktor agrilar ve bulanti icin yapti ben akintiyi soylrmrmistim agrilarin doguma hazirlik oldugunu dusunuyorum ama yinede aklinda kalmasin diyerek yapmisti hakliymis

Kizlar akintimin icinde biraz kan gelmis ic camasirimda var sadece tekrar sildim falan ama baska yok muayeneden dolayi olabilir mi

Kızlar sizin istekler ne masum benim canım geçen gün mazot koklamayı çekti ama ciddi ciddi kafayı yicek gibi oldum sonra eşim garaja götürdü depo kapağını açtı orada biraz rahatladım
Bu masum olanı canım
Toprak yemek istiyorum mesela
Ve cifin yüzey temizleyicisi var çam kokulu bağmlısıyım zararlı olmasa abartısız elimde şişe koklaya koklaya gezerim

Kizlar sigorta konuşulurken dikkatimi çekti sormak istedim aşı konusunu . Bebeğe yapilan bu aşılar pahalı diyorsunuz ya herkes para ile mi yaptırıyor yoksa devlette de ücretsiz yapılabiliyor mu devlet karşılamıyor mu ?

Ozel aşılar dan kast nedir peki canım?
İsteğe göre yapılıp yapılmaması aileye bırakılan mi , zorunlu olanlar mi ücretsiz?
Evet zorunlular ücretsiz. Sağlık ocağında yaptırdık hep. Rota aşısı gibi isteğe bağlı aşılar ücretli. Çok yok zaten bir iki aşı var öyle

Yok dogup eklendi anlam kayması oldu sanırım yani tc si olunca eklendi diğerleri

Evet daha kıskançlık bilmiyorlar ama benim oğlan daha emiyor kız gelince o biraz zorlar belki meme savaşları
Sizde durum daha karışık o halde
Ben 16 aylikken kestim hamile oldugumu ogrenir ogrenmez kesmistim sen iyi dayaniyorsun demekki tabi küçük daha yavrum sakinca yoksa emsin

Sağlık ocağında yapılıyor düzenli olarak. Bazı aşılar var ücretli sadece
Zorunlu değil.

Evet çok küçük ya kıyamadım hem kendi doktorum hem onun doktoru devam edebilirsin dedi bi sorun yaşamadık çok şükür
Annemler çok baskı yaptı kes artık ne zaman keseceksin diye bu gün yarın diyerek atlattım onları şimdi pes ettiler
Sizde durum daha karışık o halde
Ben 16 aylikken kestim hamile oldugumu ogrenir ogrenmez kesmistim sen iyi dayaniyorsun demekki tabi küçük daha yavrum sakinca yoksa emsin

K
Aa o zaman bir gidip sigortacı ile görüşeyim. Sağol canım iyi ki uyardın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…