2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273

Normal dogum olacaklar olarak hepimiz mechule gidiyoruz canım. her an herşey değisebilir. En doğrusu en hayırlısını isteyelim.

Evet sonra biraz düzelttiler. Simdi de mng bi acayip aramaz sormaz evde degilsem kapıya birakip kaçıyor resmen

Normal dogum olacaklar olarak hepimiz mechule gidiyoruz canım. her an herşey değisebilir. En doğrusu en hayırlısını isteyelim.
Öyle canım hep onun için dua ediyorum hayırlısı neyse o olsun inşallah hakkımızda hepimizin kötü senaryoları hiç yasamayalim

Ben de var o akinti hatta gecen hafta topikte yana döne suyum mu ki deyip durdum baya kafa ütüledim. Doktora söyledim persembe günü akintı normal beyazsa olur dedi. Suyun gayet normal sen kafada fena kurmussun dedi. Benim de kaşıntı yok bu arada.

Acenteler tırtttt , bişey bildikleri yok .
Çünkü kasko, trafik ve dasktan başka istek yok .
Haliyle güncelleyemiyorlar kendilerini .
Genel merkezleri aramaya başlayacağım ben yarın tek tek ..
Bizimle de paylaşır mısın? Sadece yenidoğan olmuyor sanırım. Muhtemelen anne bebek fiyatı verirler.

Az kaldi aynen dedigin gibi sonuna geldik
Dogunca napicaksin ikisini idar3 edebilecekmisin ,bu konudada baskilar olur artik

Normal doğum bekleyenler

Ben normal istiyorum ama hem bebek makat geliş hem de kan sulandırıcı kullanırken normal doğum olur mu konusunu dr umla konuşmadım

Bende normali bekliyorum

fbtl
Anteplililili
SevimliKedii
Amelia pond
R RabiaIslam
Y Yolcu4069

Var mı arttıran? Bu mesajı favorilere ekleyeceğim bakalım kim önce doğuracak

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…